• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • lisování plastů - stroje

Výsledky hledání pro

Lisování plastů - stroje - Dovoz vývoz

 1. GENERALPLAST SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GENERALPLAST SRL, je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech blowers, moulded parts for the building industry, plants, machinery and equipment for the plastics industry, technical item moulding, plastics - manufacture and forming, plastic moulding for third parties, a machinery and equipment for cutting plastics. Sídlí v Jerago Con Orago, Itálie.

 2. STAMPLANET S.R.L.

  Itálie

  Společnost STAMPLANET S.R.L., je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech brioche moulds, packaging for cosmetics, injection moulding of plastics, a mould making and design. Sídlí v Schio, Itálie.

 3. C.M.Z. SAS

  Itálie

  Společnost C.M.Z. SAS, je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic moulding, a construction of moulds for moulding thermoplastic material. Sídlí v Nova Milanese, Itálie.

 4. XTEK & C SAS

  Itálie

  Společnost XTEK & C SAS, je Výrobce, která působí v Tvarování plastů za tepla - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastů - stroje, thermoforming, brioche moulds, Lisování plastů - stroje, a Automotive. Sídlí v Castellalto, Itálie.

 5. PIOVAN S.P.A.

  Itálie

  Společnost PIOVAN S.P.A., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, plastic materials, a plastic moulding. Sídlí v Santa Maria Di Sala, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ACG F.LLI MANCA SRL

  Itálie

  Společnost ACG F.LLI MANCA SRL, je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech moulding of plastic materials, injection moulding of plastics, a design of moulds for plastics. Sídlí v Cassina De Pecchi, Itálie.

 2. AKRON S.R.L

  Itálie

  Společnost AKRON S.R.L, je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Grone, Itálie.

 3. TECNOSTAMP S.A.S. DI BIFFI LUCA & C.

  Itálie

  Společnost TECNOSTAMP S.A.S. DI BIFFI LUCA & C., je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech mould making and design, bespoke machining, a plastic displays. Sídlí v Ronco Briantino, Itálie.

 4. FP SERVICES SRL

  Itálie

  Společnost FP SERVICES SRL, je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatizace - instalace a zařízení, Automatizace - instalace a zařízení, a mechanical hands. Sídlí v Toscanella Di Dozza, Itálie.

 5. RUIAN UNIWONDER MACHINERY MANUFACTURER & TRADE CO.,LTD

  Německo

  Společnost RUIAN UNIWONDER MACHINERY MANUFACTURER & TRADE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 1. MAKLAUS S.R.L.

  Itálie

  Společnost MAKLAUS S.R.L., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Arona, Itálie.

 2. S.C.M. S.R.L.

  Itálie

  Společnost S.C.M. S.R.L., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Argenta, Itálie.

 1. FARE' S.P.A.

  Itálie

  Společnost FARE' S.P.A., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Fagnano Olona, Itálie.

 2. SELLA S.R.L.

  Itálie

  Společnost SELLA S.R.L., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Settimo Torinese, Itálie.

 3. INTERPLAST

  Itálie

  Společnost INTERPLAST, je Velkoprodejce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Portomaggiore, Itálie.

 4. PLASTIC SYSTEMS S.P.A.

  Itálie

  Společnost PLASTIC SYSTEMS S.P.A., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Borgoricco, Itálie.

 5. S.I.R.T. S.R.L.

  Itálie

  Společnost S.I.R.T. S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Tortona, Itálie.

 6. MAST S.R.L.

  Itálie

  Společnost MAST S.R.L., která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Calderara Di Reno, Itálie.

 7. ANFOSSI SRL

  Itálie

  Společnost ANFOSSI SRL, je Výrobce, která působí v Lisování plastů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech moulds for plastic materials, a injection moulding. Sídlí v Guarene D'Alba, Itálie.

 8. OFFICINE MECCANICHE COLOMBO S.R.L.

  Itálie

  Společnost OFFICINE MECCANICHE COLOMBO S.R.L., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Busto Arsizio, Itálie.

 1. AMUT S.P.A.

  Itálie

  Společnost AMUT S.P.A., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Novara, Itálie.

 2. ISC

  Itálie

  Společnost ISC, je Velkoprodejce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Mariano Comense, Itálie.

 3. PUMIX TECHNOLOGIES S.R.L.

  Itálie

  Společnost PUMIX TECHNOLOGIES S.R.L., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Este, Itálie.

 4. C.M.G. S.R.L.

  Itálie

  Společnost C.M.G. S.R.L., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Olgiate Olona, Itálie.

 5. BRUNO FOLCIERI & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost BRUNO FOLCIERI & C. S.N.C., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Volongo, Itálie.

 6. ICMA SAN GIORGIO S.P.A.

  Itálie

  Společnost ICMA SAN GIORGIO S.P.A., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v San Giorgio Su Legnano, Itálie.

 7. VIPLAS S.R.L.

  Itálie

  Společnost VIPLAS S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Gussago, Itálie.

 8. MODELLPLAST

  Itálie

  Společnost MODELLPLAST, je Subdodavatel, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Oderzo, Itálie.

 9. TASSO S.R.L.

  Itálie

  Společnost TASSO S.R.L., je Výrobce, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Atessa, Itálie.

 10. POLYFILM S.A.S. DI ROSSI GIUSEPPE & C.

  Itálie

  Společnost POLYFILM S.A.S. DI ROSSI GIUSEPPE & C., je Poskytovatel služeb, která působí v Plasty - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vstřikování plastů - stroje, Lisování plastů - stroje, Vstřikování plastů - stroje, a Lisování plastů - stroje. Sídlí v Gallarate, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Lisování plastů - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 572 Podniky