• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • lisování plastických hmot - obráběcí stroje

Výsledky hledání pro

Lisování plastických hmot - obráběcí stroje - Dovoz vývoz

 1. ME.RO. SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Me.Ro. makes surface treatment systems (corona treatment, plasma treatment) and induction sealing systems (cap sealing). The plasma treatment system is used to make plastic film suited to printing and laminating processes. For certain materials, the plasma treatment system provides advantages over corona treatment. The cap sealing system is used in the bottling industry to seal recipients after filling.

 2. ARIETE GROUP

  Bulharsko

  Společnost ARIETE GROUP, je Výrobce, která působí v Integrovaná logistika sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastů, Roboty montážní, Správa skladů - služby, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Lisování plastů, Roboty montážní, Správa skladů - služby, a Lisování plastických hmot - obráběcí stroje. Sídlí v Pazardzhik, Bulharsko.

 3. MATRICERÍA INVIR

  Španělsko

  Společnost MATRICERÍA INVIR, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy pro plastikářství a gumárenství, Formy přesné, Formy pro plastikářství a gumárenství, Formy přesné, metal milling, a tool manufacturing. Sídlí v Albacete, Španělsko.

 4. MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA

  Portugalsko

  Společnost MOLSITEC - REPRESENTAÇÕES E COMERCIALIZAÇÃO DE MOLDES, UNIPESSOAL, LDA, je Výrobce, která působí v Formy pro plastikářství a gumárenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Formy přesné, tool manufacturing, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Formy přesné, a Mould design and manufacturing. Sídlí v Marinha Grande, Portugalsko.

 5. PERFORATION MACHINERY LIMITED

  Spojené království

  Společnost PERFORATION MACHINERY LIMITED, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Sídlí v Bradford, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS

  Itálie

  Společnost GIMTEF DI GELMI - IMPROVES YOUR PLANTS, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová zařízení - projektování, thermoforming lines, industrial systems, Průmyslová zařízení - projektování, a Machine maintenance. Sídlí v Casnigo, Itálie.

 2. EXTREMPLAST BT.

  Maďarsko

  Společnost EXTREMPLAST BT., je Distributor, která působí v Foukání pryže a plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Recyklace obalů, Extruze plastů - stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Recyklace obalů, a Extruze plastů - stroje. Sídlí v Székesfehérvár, Maďarsko.

 3. INDUSTRIAS MICAL

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS MICAL, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárenské formy, Formy a předlohy, mazak cast items, Slévárenské formy, a Formy a předlohy. Sídlí v Albacete, Španělsko.

 4. PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA.

  Portugalsko

  Společnost PTCPORT - PLASTIC & TOOLING CONCEPT, UNIP., LDA., je Poskytovatel služeb, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, a Formy přesné. Sídlí v Oliveira De Azeméis, Portugalsko.

 5. SALAPLAST KFT.

  Maďarsko

  Společnost SALAPLAST KFT., je Výrobce, která působí v Lisování plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, a Lisování plastických hmot - obráběcí stroje. Sídlí v Szeged, Maďarsko.

 1. KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KRÜGER & SALECKER MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro řezání, moulds for the confectionery industry, a extruders for the food industry. Sídlí v Bad-Schwartau, Německo.

 2. ECO KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ECO KUNSTSTOFF GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž a plasty, pěnové, Plasty - průmyslové stroje, Pryž a plasty, pěnové, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Neumarkt I.d.opf, Německo.

 1. GRUBER A/S

  Dánsko

  Společnost GRUBER A/S, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Sídlí v Haderslev, Dánsko.

 2. EXROTEC GMBH

  Německo

  Společnost EXROTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Tváření ocele a kovů, brioche moulds, tool manufacturing, Obráběcí stroje - obrábění kovů, a Tváření ocele a kovů. Sídlí v Neuhaus-Schierschnitz, Německo.

 3. MATRICERÍA ROYAN, S.L.

  Španělsko

  Společnost MATRICERÍA ROYAN, S.L., je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Dies and moulds, punching matrices, template preparation machines, a polyester matrices. Sídlí v Denia, Španělsko.

 4. INDÚSTRIA PORTUGUESA PARA MOLDES (IPPM)

  Portugalsko

  Společnost INDÚSTRIA PORTUGUESA PARA MOLDES (IPPM), je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech design of moulds for plastics, mould design, packaging mould design, a mould building. Sídlí v Porto De Mós, Portugalsko.

 5. SAHLBERG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SAHLBERG GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pryž - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Pryž a plasty, pěnové, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Plasty - průmyslové stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Pryž a plasty, pěnové, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Feldkirchen, Německo.

 6. SETFORGE GAUVIN SA

  Francie

  Společnost SETFORGE GAUVIN SA, je Výrobce, která působí v Lisování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámečnictví - kování a lisování, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, drop-forging, Zámečnictví - kování a lisování, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, a forging. Sídlí v La Monnerie Le Montel, Francie.

 7. RUDOLF GEITZ GMBH

  Německo

  Společnost RUDOLF GEITZ GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy pro lisování, Pryž a plasty, pěnové, Plasty - průmyslové stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Plechy pro lisování, Pryž a plasty, pěnové, Plasty - průmyslové stroje, a Lisování plastických hmot - obráběcí stroje. Sídlí v Dinkelsbühl, Německo.

 8. EMQTEC AG

  Německo

  Společnost EMQTEC AG, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Pryž a plasty, pěnové, Plasty - průmyslové stroje, Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Pryž a plasty, pěnové, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Friedberg, Německo.

 1. DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost DICHTUNGSTECHNIK WALLSTABE & SCHNEIDER GMBH & CO. KG, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Pryž a plasty, pěnové, Plasty - průmyslové stroje, Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Pryž a plasty, pěnové, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Niederwinkling, Německo.

 2. ROS GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ROS GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pryž a plasty, pěnové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Ocelové dráty a lana, Plasty - průmyslové stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, a Ocelové dráty a lana. Sídlí v Coburg, Německo.

 3. OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH

  Německo

  Společnost OBERPLAST VERPACKUNGEN GMBH, je Výrobce, která působí v Pryž a plasty, pěnové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Plasty - průmyslové stroje, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Plasty - průmyslové stroje, a Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové. Sídlí v Winhöring, Německo.

 4. HANS MEYER

  Německo

  Společnost HANS MEYER, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Pryž a plasty, pěnové, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Plasty - průmyslové stroje, Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Pryž a plasty, pěnové, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Burgthann, Německo.

 5. WAREMA KUNSTSTOFFTECHNIK UND MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost WAREMA KUNSTSTOFFTECHNIK UND MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Pryž a plasty, pěnové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Plechy pro lisování, Plasty - průmyslové stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, a Plechy pro lisování. Sídlí v Marktheidenfeld, Německo.

 6. GRIESBECK KUNSTSTOFFPRODUKTE KG

  Německo

  Společnost GRIESBECK KUNSTSTOFFPRODUKTE KG, je Výrobce, která působí v Pryž a plasty, pěnové sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Plasty - průmyslové stroje, Elektrické a telefonní kabely a dráty, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Plasty - průmyslové stroje, a Elektrické a telefonní kabely a dráty. Sídlí v Peiting, Německo.

 7. KUNSTSTOFFTECHNIK SCHERER & TRIER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KUNSTSTOFFTECHNIK SCHERER & TRIER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pryž a plasty, pěnové, Elektrické a telefonní kabely a dráty, Plasty - průmyslové stroje, Pryž a plasty, pěnové, Elektrické a telefonní kabely a dráty, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Michelau i.OFr, Německo.

 8. FRITSCH GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FRITSCH GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Pryž a plasty, pěnové sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrovačky, papír a karton, Plasty - průmyslové stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Děrovačky, papír a karton, Plasty - průmyslové stroje, a Lisování plastických hmot - obráběcí stroje. Sídlí v Welden, Německo.

 9. WALTER ZINK GMBH

  Německo

  Společnost WALTER ZINK GMBH, je Výrobce, která působí v Lisování plastických hmot - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Pryž a plasty, pěnové, Pryž - průmyslové stroje a zařízení, Plasty - průmyslové stroje, Trubky, hadice a roury, pryžové a plastové, Pryž a plasty, pěnové, a Pryž - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Jettingen-Scheppach, Německo.

 10. TIS TECHNISCHER INDUSTRIE SERVICE GMBH

  Německo

  Společnost TIS TECHNISCHER INDUSTRIE SERVICE GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy pro lisování sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Pryž a plasty, pěnové, Redukční převody, hydraulické, Plasty - průmyslové stroje, Lisování plastických hmot - obráběcí stroje, Pryž a plasty, pěnové, Redukční převody, hydraulické, a Plasty - průmyslové stroje. Sídlí v Gauting, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma