• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • litina surová

Výsledky hledání pro

Litina surová - Dovoz vývoz

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francie

  Verified by europages badge

  Since it was founded in 2001, the company FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) has developed a network of partner foundries based in Poland. FGD offers its customers access to a wide range of moulding and smelting lines on the basis of many years' experience. FGD's management is customer satisfaction, and was rewarded in 2013 when it obtained ISO 9001: 2008 certification for "Design, Purchase and Sales of cast iron parts". The firm offers many services: - Several smelting lines for different grades. - Several moulding lines for different shapes. - Integrated machining shops to reduce parts handling, from casting to final assembly. - Paint shops to protect the parts from corrosion and enhance their appearance. - Design office for developing new parts and concepts. - Suitable logistics resources for excellent responsiveness and optimized management of your stocks. Feel free to contact us for more details!

  Všechny produkty odpovídající "litina surová"

 2. COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA

  Brazílie

  Společnost COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA, je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech cast iron manufacture, a aluminium ores. Sídlí v Matozinhos, Brazílie.

 3. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Německo

  Společnost WESO-AURORAHÜTTE GMBH, je Výrobce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, Modelářství, Litina surová, pig iron, Modelářství, a foundry. Sídlí v Gladenbach, Německo.

 4. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Španělsko

  Společnost FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA., je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, Litina surová, Hard chrome plating of workpieces, a Electronic components. Sídlí v Valls, Španělsko.

 5. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Německo

  Společnost SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, je Výrobce, která působí v Kovy drahé a speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Zlatnictví - stroje a zařízení, Válcovací stolice pro železné kovy, Litina surová, Zlatnictví - stroje a zařízení, Válcovací stolice pro železné kovy, Litina surová, a rolled rings. Sídlí v Püttlingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LA FONTE ARDENNAISE

  Francie

  Společnost LA FONTE ARDENNAISE, je Výrobce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, Ocele a kovy - obrábění, Robotika, Litina surová, Ocele a kovy - obrábění, metal assembly work, a Robotika. Sídlí v Vivier-Au-Court, Francie.

 2. FONDERIES COLLIGNON

  Francie

  Společnost FONDERIES COLLIGNON, je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Sídlí v Deville, Francie.

 3. EPISPPE

  Španělsko

  Společnost EPISPPE, je Distributor, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech Cut-resistant gloves, nitrile gloves, a industrial protective gloves. Sídlí v Tortosa, Španělsko.

 4. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francie

  Společnost LA FONDERIE CHAROLLAISE, je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, Litina legovaná, Litina temperovaná, Litina surová, Litina legovaná, a Litina temperovaná. Sídlí v Genelard, Francie.

 5. SALCON TECHNIC

  Turecko

  Společnost SALCON TECHNIC, je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliník a slitiny, cast iron, stainless steel alloys, foundry products, a Hliník a slitiny. Sídlí v Bursa, Turecko.

 1. SACHSEN GUSS GMBH

  Německo

  Společnost SACHSEN GUSS GMBH, je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová a legovaná, Litina surová, Litina legovaná, Kovy drahé a speciální, Litina surová a legovaná, Litina surová, Litina legovaná, a Kovy drahé a speciální. Sídlí v Chemnitz, Německo.

 2. WERNER SAHLENDER GMBH

  Německo

  Společnost WERNER SAHLENDER GMBH, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Litina surová a legovaná, Litina surová, Kovy drahé a speciální, Ocel, Litina surová a legovaná, Litina surová, a Kovy drahé a speciální. Sídlí v Bremen, Německo.

 1. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S., která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech cast iron, a cast iron manufacture. Sídlí v Çorum, Turecko.

 2. STONE MINERALS CO.PTY.LTD

  Austrálie

  Společnost STONE MINERALS CO.PTY.LTD, je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech iron ores, a copper ores. Sídlí v Granville, Austrálie.

 3. U.C.B. FRANCE

  Francie

  Společnost U.C.B. FRANCE, je Distributor, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina legovaná, pig iron, Litina legovaná, a international metal trading. Sídlí v Communay, Francie.

 4. SOFOSUD

  Tunisko

  Společnost SOFOSUD, je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Sídlí v Sfax, Tunisko.

 5. SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG

  Rakousko

  Společnost SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Litina surová, Železářské zboží průmyslové, a Litina surová. Sídlí v Klagenfurt, Rakousko.

 6. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Nizozemsko

  Společnost PRINS STAALHANDEL B.V., je Velkoprodejce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina legovaná, Litina surová, Litina legovaná, a Litina surová. Sídlí v Haarlem, Nizozemsko.

 7. POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH

  Německo

  Společnost POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Litina surová, Ocel, a Litina surová. Sídlí v Neu-Ulm, Německo.

 8. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Spojené království

  Společnost CERDIC FOUNDRIES LIMITED, je Výrobce, která působí v Litina legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová a legovaná, Litina surová, Litina surová a legovaná, a Litina surová. Sídlí v Chard, Spojené království.

 1. ROTA DÖKÜM

  Turecko

  Společnost ROTA DÖKÜM, je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech steel moulding. Sídlí v Konya, Turecko.

 2. PROCAMET S.A.

  Argentina

  Společnost PROCAMET S.A., je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech coke for foundries. Sídlí v Ciudad Autonoma De Buenos Aires, Argentina.

 3. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Německo

  Společnost EISENWERK GMBH ELTERLEIN, je Výrobce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, Litina legovaná, Litina surová, a Litina legovaná. Sídlí v Elterlein, Německo.

 4. SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L.

  Čína

  Společnost SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L., je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech non-ferrous metals and alloys, a antimony. Sídlí v Shenyang, Čína.

 5. EISEN PETER GMBH

  Německo

  Společnost EISEN PETER GMBH, je Výrobce, která působí v Litina surová sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel surová, a Ocel surová. Sídlí v Peiting, Německo.

 6. RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG

  Německo

  Společnost RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG, je Výrobce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, a Litina surová. Sídlí v Uetze, Německo.

 7. FUNDERIA CONDALS SA

  Španělsko

  Společnost FUNDERIA CONDALS SA, je Výrobce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, a Litina surová. Sídlí v Manresa, Španělsko.

 8. ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Společnost ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Velkoprodejce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, a Litina surová. Sídlí v Kleinwallstadt, Německo.

 9. LOKSACEL KFT.

  Maďarsko

  Společnost LOKSACEL KFT., je Velkoprodejce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová, a Litina surová. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 10. STEEL PARTNERS DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost STEEL PARTNERS DEUTSCHLAND GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Litina surová a legovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Litina surová, Ocel, a Litina surová. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma