• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • litinové trouby a trubky

Výsledky hledání pro

Litinové trouby a trubky - Dovoz vývoz

 1. ERNST BRINCK & CO. GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Tubular connectors and aluminium casting direct from the manufacturer We produce our tubular connectors exclusively from high-quality marine weatherproof aluminium alloys with low weight, maximum stability and natural corrosion resistance for a wide range of applications. We would be pleased to plan your individual tubular designs, prepare layout diagrams with parts lists and deliver our tubular connectors together with tube sections, which are marked and customised to your needs. Machine and safety railings from Brinck tubular connectors are TÜV type tested according to pr EN ISO 14122-3. You can also benefit from our experience in aluminium casting and as a system supplier. For over sixty years, we have been producing customer-specific aluminium cast parts as a reliable supplier to the automotive and machinery industries. From conceptualisation to implementation in finished assemblies, we offer you our all-round support.

 2. SODELUX SA

  Belgie

  Společnost SODELUX SA, je Distributor, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hadice, trubky a roury, plastové, Příruby armatur, Šoupátka a ventily, PVC tubes and pipes, Hadice, trubky a roury, plastové, Příruby armatur, a Šoupátka a ventily. Sídlí v Recogne, Belgie.

 3. PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost PROTON ÇELIK ENDÜSTRI SAN TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Vytlačování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Litinové trouby a trubky, Solar system aluminium profiles, Litinové trouby a trubky, aluminium profiles, a sheet rolls. Sídlí v Hatay, Turecko.

 4. CAST IRON

  Belgie

  Společnost CAST IRON, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Litina surová a legovaná, Litina - výrobky, Litinové trouby a trubky, cast iron, Litina surová a legovaná, Litina - výrobky, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Beerse, Belgie.

 5. ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost ÖZMUTLU DEMIR ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., je Velkoprodejce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech iron pipes, steel sheet, galvanic treatment of metals, a flat and shaped rolled steel. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD

  Čína

  Společnost ADICO DINGZHOU METAL PRODUCTS CO., LTD, je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech pipes, fittings, a cast iron. Sídlí v Baoding, Čína.

 2. Boray Boru ve Profil A.S

  Turecko

  Společnost Boray Boru ve Profil A.S, je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech profiles, galvanized products, a Galvanized structural shapes. Sídlí v Mersin, Turecko.

 3. SIDERGHISA SRL

  Itálie

  Společnost SIDERGHISA SRL, je Výrobce, která působí v Odvodňovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Litinové trouby a trubky, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Citta' Sant'angelo, Itálie.

 4. WB WHITE FOUNDRY

  Spojené království

  Společnost WB WHITE FOUNDRY, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny uměleckých odlitků, Litina legovaná, Litina surová a legovaná, Litinové trouby a trubky, Slévárny uměleckých odlitků, Litina legovaná, Litina surová a legovaná, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Brighouse, Spojené království.

 5. DINSEN IMPEX CORP

  Čína

  Společnost DINSEN IMPEX CORP, je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Sídlí v Handan, Čína.

 1. ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH

  Německo

  Společnost ISOBRUGG STAHLMANTELROHR GMBH, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky ze železných kovů, Litinové trouby a trubky, Potrubní tvarovky ze železných kovů, Trouby a trubky ze železných kovů, Litinové trouby a trubky, a Potrubní tvarovky ze železných kovů. Sídlí v Lehrte, Německo.

 2. VORTEX QINGDAO CO., LTD

  Čína

  Společnost VORTEX QINGDAO CO., LTD, je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 1. JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost JANUÁRIO A SILVA MONTEIRO & CA, LDA., je Maloprodejce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech metal pipes and tubing for construction work, a galvinized sheet metal flashing for building. Sídlí v Paços de Brandão, Portugalsko.

 2. HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD.

  Čína

  Společnost HENGSHUI YITONG METAL PRODUCTS CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 3. ROTEC TECHNO CAST

  Indie

  Společnost ROTEC TECHNO CAST, je Výrobce, která působí v Litina - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Litinové trouby a trubky, cast iron parts for the automobile industry, Litinové trouby a trubky, a cast iron fittings. Sídlí v Rajkot, Indie.

 4. VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL

  Španělsko

  Společnost VALVULAS Y CONEXIONES IBERICA SL, je Velkoprodejce, která působí v Potrubní tvarovky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky ze železných kovů, Litinové trouby a trubky, Trouby a trubky ze železných kovů, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Sant Cugat Del Valles, Španělsko.

 5. RAINHAM STEEL TUBES LTD

  Spojené království

  Společnost RAINHAM STEEL TUBES LTD, je Velkoprodejce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky ze železných kovů, Ocelové trouby a trubky, Trouby a trubky ze železných kovů, a Ocelové trouby a trubky. Sídlí v Rainham, Spojené království.

 6. WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED

  Čína

  Společnost WEIFANG CHANGSHENG PIPE COMPANY LIMITED, je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech pipe fittings, a grooved pipes. Sídlí v Weifang, Čína.

 7. WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD

  Čína

  Společnost WEIFANG CHANGSHENG PIPE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech pipe fittings. Sídlí v Weifang, Čína.

 8. ALUCET B.V.

  Nizozemsko

  Společnost ALUCET B.V., je Výrobce, která působí v Izolace tepelná - materiály sektoru. Působí rovněž v sektorech Litinové trouby a trubky, Měděné trouby a trubky, Litinové trouby a trubky, a Měděné trouby a trubky. Sídlí v Waalwijk, Nizozemsko.

 1. SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH

  Polsko

  Společnost SPOMEL ODLEWNIA ZELIWA I METALI NIEZELAZNYCH, je Výrobce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Litinové trouby a trubky, Litina - výrobky, Litinové trouby a trubky, a Litina - výrobky. Sídlí v Lebork, Polsko.

 2. MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost MOLE ABRASIVE BARELLA IVO E C. S.N.C., která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Litinové trouby a trubky, Brusné kotouče, Litinové trouby a trubky, a Brusné kotouče. Sídlí v Solbiate Con Cagno, Itálie.

 3. HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED

  Spojené království

  Společnost HAMPSHIRE HOSE SERVICES LIMITED, je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Hydraulika - vybavení a zařízení, Ocelové trouby a trubky, Hydraulika - vybavení a zařízení, a Ocelové trouby a trubky. Sídlí v Southampton, Spojené království.

 4. NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD

  Čína

  Společnost NANJING GRETEQ INDUSTRIAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Sídlí v Nanjing, Čína.

 5. ENGESPEC COPERSAN

  Brazílie

  Společnost ENGESPEC COPERSAN, je Distributor, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech valves, a pipes for drainage. Sídlí v Belo Horizonte, Brazílie.

 6. BROSCO GMBH

  Německo

  Společnost BROSCO GMBH, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, Výroba šroubů a matic, Železářské zboží průmyslové, Sanitární armatury, a Výroba šroubů a matic. Sídlí v Gummersbach, Německo.

 7. SERTUBI S.P.A.

  Itálie

  Společnost SERTUBI S.P.A., je Výrobce, která působí v Trouby a trubky ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Litinové trouby a trubky, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Trieste (Ts), Itálie.

 8. PRZEDSIEBIORSTWO M D MIECZYSLAW DOBRYNIN

  Polsko

  Společnost PRZEDSIEBIORSTWO M D MIECZYSLAW DOBRYNIN, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektřina - díly a součástky, Litinové trouby a trubky, Elektřina - díly a součástky, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Lodz, Polsko.

 9. EUROPEAN PIPELINE ENGINEERING LTD

  Spojené království

  Společnost EUROPEAN PIPELINE ENGINEERING LTD, která působí v Potrubí dálkové sektoru. Působí rovněž v sektorech Litinové trouby a trubky, a Litinové trouby a trubky. Sídlí v Fareham, Spojené království.

 10. TIANJIN DALIPU OIL COUNTRY TUBULAR GOODS CO., LTD

  Čína

  Společnost TIANJIN DALIPU OIL COUNTRY TUBULAR GOODS CO., LTD, je Velkoprodejce, která působí v Litinové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Oil well casing. Sídlí v Jinghai Town,tianjin, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Litinové trouby a trubky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

3 361 Podniky