• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • míchačky betonu

Výsledky hledání pro

Míchačky betonu - Dovoz vývoz

 1. UMMANMAK

  Turecko

  Verified by europages badge

  Our company has 45 years of experience and more than 400 plants established by us worldwide. We are engaged in the production of Asphalt Plants, Concrete Batching Plants, Crushing and Screening Equipment and Concrete Paver and Block Making Machinery. Our plants are already operating in such countries as Uzbekistan, Kazakhstan, Russia, Egypt, Iraq, Algeria, UAE, Oman, Sudan, Turkey, Nigeria, Cameroon, Greece, Hungary, Morocco and Macedonia, etc. We have an extensive portfolio: •Concrete Batching Plants: Stationary, Compact and Mobile types as well as special projects for all Your needs. •Asphalt Plants: Stationary and Mobile solutions for Batch and Continuous types. •Stone Crushing and Screening Equipment. •Concrete Paver and Block Making Machinery Our mission is to carry out high-quality, reliable design and production for the Machinery Industry sector in Turkey and worldwide, with our high-tech benches, equipment, software, and hardware, and talented, knowledgeable, and experienced personnel. Please do not hesitate to contact us for more information.

 2. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 2014, MRM Concrete Batching Plants is a leading manufacturer based in Turkey, specializing in compact, mobile, and stationary concrete batching plants. With an integrated design and production process, we have successfully installed and commissioned numerous concrete batching plants in various countries worldwide, offering reliable after-sales service. Our global reach spans 4 continents, with our mobile and stationary-type concrete batching plants being exported to dozens of different countries. At our state-of-the-art factories in Ankara Başkent Organized Industrial Zone, we achieve a remarkable production capacity of 60 batching plants per year within a closed area of 12, 000 m². Our expert workforce, equipped with cutting-edge technology and machinery, has swiftly gained brand recognition by delivering uncompromising quality and exceptional service. Our product portfolio: •Stationary Concrete Batching Plants •Mobile Concrete Batching Plants •Site Type Power Plants •Compact Concrete Batching Plants •Cement Silos and Silo Equipment •Concrete Mixers At MRM Concrete Batching Plants, our ready-mixed concrete batching plants cover an extensive range of processes, from top-notch production to seamless installation, as well as comprehensive after-sales training and spare parts supply. We are dedicated to customer satisfaction, striving to deliver superior products and services throughout every step. Contact us for more!

 3. ELKON GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ELKON GMBH, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla betonových směsí, Concrete mixing systems, mobile, Čerpadla betonových směsí, Mixing and weighing systems for concrete, Silo systems for granular and dust-based bulk materials, Ready-mixed concrete plants, Compact concrete batching plants, Stationary concrete batching plants, a Concrete batching plants. Sídlí v Leichlingen, Německo.

 4. WILHELM MUNDINGER KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WILHELM MUNDINGER KG, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Sídlí v Malterdingen, Německo.

 5. WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE

  Německo

  Společnost WHB BAUMASCHINEN ERSATZTEILE, je Distributor, která působí v Míchačky betonu sektoru. Působí rovněž v sektorech cement pump spare parts, manufacture of cement pump and cement mixer spare parts, a spare parts for building machines. Sídlí v Hemsbach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS

  Turecko

  Společnost ECSMT MACHINERY EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Beton - stroje a zařízení pro přípravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, Míchačky betonu, a dust filters. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS

  Turecko

  Společnost SEMIX CONCRETE BATCHING PLANTS, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Beton - stroje a zařízení pro přípravu, Stavební stroje, Beton - stroje a zařízení pro přípravu, Stavební stroje, planetary mixers, a silos. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. UNIMEC SRL

  Itálie

  Společnost UNIMEC SRL, je Výrobce, která působí v Stavebnictví - dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, insulated shed, Míchačky betonu, a Concrete skip. Sídlí v Poggibonsi, Itálie.

 4. ALTRAD INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost ALTRAD INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Lešení a žebříky sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, Dvojité žebříky, Zvedání - zařízení a příslušenství, Míchačky betonu, trestles, Dvojité žebříky, a Zvedání - zařízení a příslušenství. Sídlí v Florensac, Francie.

 5. ARBESAN ENGINEERING IMPORT AND EXPORT LTD

  Turecko

  Společnost ARBESAN ENGINEERING IMPORT AND EXPORT LTD, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobování - veškeré potřeby, maintenance, equipment for producing reinforced concrete and concrete pipes, concrete, a Zásobování - veškeré potřeby. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. GALLETTI IBÉRICA SL

  Španělsko

  Společnost GALLETTI IBÉRICA SL, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Beton - stroje a zařízení pro přípravu, concrete-mixing systems, cement mixing vehicles for the construction industry, Beton - stroje a zařízení pro přípravu, a concrete-mixing units. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 2. CONSPAR

  Turecko

  Společnost CONSPAR, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla betonových směsí, concrete, Čerpadla betonových směsí, a pump accessories for concrete. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. FRESH TRADING DANISMANLIK VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost FRESH TRADING DANISMANLIK VE TICARET LIMITED SIRKETI, je Velkoprodejce, která působí v Cukrovinky nečokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, wooden pellets, Refined sunflower oil, a Míchačky betonu. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. WILDMACHINERY

  Německo

  Společnost WILDMACHINERY, je Poskytovatel služeb, která působí v Stavební stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, excavators, cranes, rolling, a Míchačky betonu. Sídlí v Regensburg, Německo.

 3. BADISCHE BAUTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost BADISCHE BAUTECHNIK GMBH, je Distributor, která působí v Beton - stroje a zařízení pro přípravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, Čerpadla betonových směsí, pipes, Míchačky betonu, Čerpadla betonových směsí, a Cleaning accessories for concrete pumps. Sídlí v Willstätt (eckartsweier), Německo.

 4. GHH FAHRZEUGE GMBH

  Německo

  Společnost GHH FAHRZEUGE GMBH, je Výrobce, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, Míchačky betonu, cement mixing vehicles for the construction industry, dumpers, a Dumptrucks. Sídlí v Hohenthal, Německo.

 5. LINO SELLA WORLD

  Itálie

  Společnost LINO SELLA WORLD, je Výrobce, která působí v Stavební stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, Zdvihání - zařízení, Míchačky betonu, a Zdvihání - zařízení. Sídlí v Ponte Di Nanto (vi), Itálie.

 6. SCANDINAVIAN & UK MACHINES

  Švédsko

  Společnost SCANDINAVIAN & UK MACHINES, je Výrobce, která působí v Beton - stroje a zařízení pro přípravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, Míchačky betonu, Brick machine, Concrete paving blocks, a mixing concrete. Sídlí v Malmo, Švédsko.

 7. H. KEULEN

  Belgie

  Společnost H. KEULEN, je Výrobce, která působí v Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Cement a přísady, Míchačky betonu, Tvárnice, Čerpadla betonových směsí, Cement a přísady, Míchačky betonu, Tvárnice, a Čerpadla betonových směsí. Sídlí v Lanaken, Belgie.

 8. SICOMA UK

  Spojené království

  Společnost SICOMA UK, je Distributor, která působí v Míchačky betonu sektoru. Sídlí v Birmingham, Spojené království.

 1. VERGINA CONSTRUCTION MACHINERY

  Řecko

  Společnost VERGINA CONSTRUCTION MACHINERY, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Sídlí v Thesssaloniki, Řecko.

 2. GOKER CONSTRUCTION MACHINARY IND. AND TRADE INC

  Turecko

  Společnost GOKER CONSTRUCTION MACHINARY IND. AND TRADE INC, je Výrobce, která působí v Beton - stroje a zařízení pro přípravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, Čerpadla betonových směsí, Stavebnictví - stroje a zařízení, Míchačky betonu, Čerpadla betonových směsí, a Stavebnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. CLARENNE BÉTON

  Belgie

  Společnost CLARENNE BÉTON, je Velkoprodejce, která působí v Cement a přísady sektoru. Působí rovněž v sektorech Beton připravený k použití, Čerpadla betonových směsí, Míchačky betonu, Beton připravený k použití, Čerpadla betonových směsí, Míchačky betonu, a sand, gravel and crushed stone for road paving. Sídlí v Thuin, Belgie.

 4. EISTON LIMITED COMPANY

  Turecko

  Společnost EISTON LIMITED COMPANY, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. SKAKO VIBRATION

  Německo

  Společnost SKAKO VIBRATION, je Výrobce, která působí v Míchačky betonu sektoru. Sídlí v Haltern Am See, Německo.

 6. FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT

  Turecko

  Společnost FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výstavbu silnic a dálnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Drtiče hrubé a jemné, Míchačky betonu, Drtiče hrubé a jemné, Míchačky betonu, Paving stone Machine, a mineral crushing systems. Sídlí v Ankara, Turecko.

 7. FRUMECAR

  Španělsko

  Společnost FRUMECAR, je Výrobce, která působí v Beton - stroje a zařízení pro přípravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, a Míchačky betonu. Sídlí v Alcantarilla, Španělsko.

 8. SEDA MAKINA IMALAT TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost SEDA MAKINA IMALAT TIC LTD STI, je Maloprodejce, která působí v Stroje a zařízení použité a prošlé revizí sektoru. Působí rovněž v sektorech Míchačky betonu, a Míchačky betonu. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. BBG - GBB

  Belgie

  Společnost BBG - GBB, je Poskytovatel služeb, která působí v Cement a přísady sektoru. Působí rovněž v sektorech Beton připravený k použití, Betonové stavby, Míchačky betonu, Cementy, speciální, Beton připravený k použití, Betonové stavby, Míchačky betonu, a Cementy, speciální. Sídlí v Brussels, Belgie.

 10. HST

  Belgie

  Společnost HST, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje a zařízení pro výstavbu silnic a dálnic sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, Míchačky betonu, Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení, excavators, motorbrushes, a Míchačky betonu. Sídlí v Tessenderlo, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma