• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • míchací zařízení pro textilní vlákna

Výsledky hledání pro

Míchací zařízení pro textilní vlákna - Dovoz vývoz

 1. SANT'ANDREA TEXTILE MACHINES S.R.L.

  Itálie

  Společnost SANT'ANDREA TEXTILE MACHINES S.R.L., je Výrobce, která působí v Míchací zařízení pro textilní vlákna sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, machines and equipment for combing and carding wool, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, a multi-head drawing frame. Sídlí v Novara, Itálie.

 2. MIKRO-TECHNIK GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost MIKRO-TECHNIK GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Míchací zařízení pro textilní vlákna sektoru. Sídlí v Bürgstadt, Německo.

 3. ÖZBAY TEKSTIL LDT

  Turecko

  Společnost ÖZBAY TEKSTIL LDT, je Distributor, která působí v Míchací zařízení pro textilní vlákna sektoru. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 4. GÜNEY FANTAZI IPLIK

  Turecko

  Společnost GÜNEY FANTAZI IPLIK, je Výrobce, která působí v Míchací zařízení pro textilní vlákna sektoru. Působí rovněž v sektorech fantasy silk yarns. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. HANDWEBATELIER SIEGENTHALER-UETZ

  Švýcarsko

  Společnost HANDWEBATELIER SIEGENTHALER-UETZ, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Přírodní textilní vlákna, Umělá a syntetická vlákna, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Přírodní textilní vlákna, a Umělá a syntetická vlákna. Sídlí v Reinach, Švýcarsko.