• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • měď a slitiny

Výsledky hledání pro

Měď a slitiny - Dovoz vývoz

 1. BDP MECHANICAL COMPONENTS DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  The bdp Group, founded in 1992 and comprising 150 employees, is based in Berlin with over 14 further offices in Bulgaria, China, Germany, Poland, Spain and Switzerland. The subsidiary bdp Mechanical Components, which has existed since 1982, is a specialist supplier in the international sourcing of casting, forging, machining and automotive parts for European manufacturing companies from China and Eastern Europe. We supply over 50 European customers in the automotive, mechanical engineering, rail, energy, gas and liquid transport sectors. Everything from a single source: Model making, initial sampling, parallel production (start-up), series production, optimisation. Product quality. Strategic acquisition: Optimisation of acquisition processes, reduction of acquisition costs. Selection of suitable suppliers, supplier audits: Evaluation of technical production and quality capabilities. Quality control on site: Monitoring production, outgoing goods inspection before shipping

 2. ETIC TUBES ET PROFILES

  Francie

  Verified by europages badge

  ETIC TUBE & PROFILES is a company that has specialised in pipe forming since 1995. Buoyed by its initial success, a few years later the company decided to diversify its activities by offering precision cutting services. We also offer finishing services and operate a workshop facility that allows us to perform complex additional operations: deburring, stamping, bending, brazing, drilling and heat treatment. Working from hollow blanks, our experienced team can form tubes and profiles according to the EN12449 standard or your specific specifications. We select raw materials with great care to ensure you receive products of the best quality. The majority of our work is with non-ferrous metals such as copper and its alloys (brass and aluminium). We strive to ensure that we always deliver product that aligns with your expectations, manufactured using processes that conform to ISO 9001: 2015. ETIC has developed its international business over the years, we have become the leading supplier to many companies in Europe, North Africa and Asia. Don't hesitate to contact us for more information!

 3. KIGEMA SP. Z.O.O

  Polsko

  Verified by europages badge

  We are a team of engineers, technicians and top-class experts with 30 years of experience in casting and machining. Our goal is to build long-term cooperation and relationship based on reciprocal respect and we want to be the 1st choice supplier we strive to provide competitively priced high-quality products and services. KIGEMA specializes in centrifugal casting for the production of bushes, rings, and sleeves using a comprehensive range of copper alloys compliant with international and local casting standards (such as DIN EN 1982: 1998-12, PN-EN 1982, DIN 1705, 1709, 1714, PN 91/H-87026, ASTM B271, BS 1400), including the utilization of special alloys. Our offered materials encompass bronze, aluminum bronzes, leaded bronzes, special bronze, brass, and custom alloys. At KIGEMA, we possess a dedicated laboratory facilitating mechanical property testing, such as hardness, elongation, and micrometer analysis. We conduct thorough penetration and ultrasonic tests and issue certificates of conformity compliant with EN 10204-2.2, 2.3, 3.1B. Furthermore, our company maintains an air-conditioned measuring room equipped with high-quality and regularly calibrated instruments, including calipers, altimeters, depth calipers, inside micrometers, bore gauges, outside micrometers, and roughness testers.

 4. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost Arslan Metal byla založena v roce 1964 a je předním tureckým výrobcem špičkových výrobků z olova a mědi. S pečlivou pozorností věnovanou detailům poskytujeme rozsáhlý sortiment měděných výrobků, které jsou přesně přizpůsobeny specifikacím našich zákazníků. Ať už se jedná o elektrotechnický průmysl, střešní krytiny nebo různá další použití, naše měděné výrobky jsou k dispozici v měkkých, tvrdých a polotvrdých variantách. Ve společnosti Arslan Metal zahrnuje náš výrobní proces přesné vzestupné lití měděné tekutiny, po němž následuje pečlivé lisování nebo válcování, aby bylo možné vyrobit vysoce kvalitní měděné zboží. Všechny naše měděné výrobky jsou 100% elektrolytické a mohou se pochlubit výjimečnou vodivostí 58, 50 mikrometrů na siemens, pocházející z katod třídy A. Naše olověné plechy jsou ony vyrobeny Rafined a min %99, 95 čistoty ingotů. -Měděné plechy-měděné přípojnice-měděné pásky -měděné tyče -měděné trubky -Měděné trubky ve svitku -měděné profily -Měděné vinutí na úrovni -Měděné trubky palačinka -Olověný plech, role -Olověné tyče Každý aspekt naší obchodní činnosti odráží naše odhodlání k dokonalosti a zavazuje nás k dodržování nejvyšších standardů environmentální integrity, kvality a konkurenceschopnosti nákladů. Naše bubenické činely jsou navíc pečlivě ručně vyráběny, což zajišťuje bezkonkurenční kvalitu a rezonanci. Výrobky pro soustružení tyčí jsou navíc precizně zpracovávány na automatických soustruzích CNC švýcarského typu, což zaručuje konzistenci a p

 5. SRI - SAINT-REMY INDUSTRIE

  Francie

  Verified by europages badge

  SRI Foundry, located in Commentry, manufactures a complete range of sand castings for all business lines in self-hardening sand : pure copper, hardening precipitation copper, aluminium bronze, tin bronze, lead bronze, brass... Saint Rémy Industrie (SRI) has an integrated machining workshop which is constantly developing. This integrated machining workshop is an essential asset in the service provided to our customers because it has 7 CNC lathes including 6 3-axis CNC machines, 2 vertical machining centers and a conventional machining capacity up to Ø 1500 mm. We can provide fully machined and quality-controlled sand castings. Therefore, our customers have a single and reliable contact. Our philosophy : delivering a product that is ready to be used. SRI is a member of the LBI Foundries Group (www.lbi-foundries.com) as well as LBI, centrifugal casting foundry, and Inoxyda, sand casting foundry of copper alloys.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. INOXYDA SA

  Francie

  Verified by europages badge

  Inoxyda is a sand casting foundry for large dimension technical parts (5m x 5m – 50 To) in corrosion-resistant alloys: aluminium bronze or bronze. Inoxyda manufactures standard alloys and special aluminium bronzes: -Inoxyda 53H / 3P: castings -Inoxyda 53 AMA: non-magnetic applications -Inoxyda 154: high resistance Inoxyda's expertise in the production of large dimension parts makes it possible to produce all technical parts for valves, pumps and turbines, heat exchangers and naval applications including propulsion. Inoxyda uses digital simulation for the design of sand molds. A regular investment policy provides the means of production to ensure the quality of aluminium-bronze sand castings. Inoxyda delivers as-cast, rough or fully machined parts. The company, ISO 9001, has the approvals of classification societies: Bureau Veritas, Lloyd's, ABS, RINA;

 2. G.L.P. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost G.L.P. SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zlatnictví - stroje a zařízení, Průmyslová maziva, Zlatnictví - stroje a zařízení, a Průmyslová maziva. Sídlí v Arezzo, Itálie.

 3. VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost VANARA E C. SNC DI VANARA DANILO, je Výrobce, která působí v Sváření elektrickým obloukem - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sváření a pájení - stroje a potřeby, Měď a slitiny, supplies for welding, copper, electrodes, Sváření a pájení - stroje a potřeby, brass, welding masks, a Měď a slitiny. Sídlí v Volvera, Itálie.

 4. EXTRA FORGE D.O.O.

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Společnost EXTRA FORGE D.O.O., je Výrobce, která působí v Lisování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliník a slitiny, Import-export - ocele a kovy, Měď a slitiny, Průmyslové stavebnictví, Mosaz, Zušlechťování ocele a kovů, Ocele a kovy - obrábění, Hotové kovové výrobky, a Hliník a slitiny. Sídlí v Maribor, Slovinsko.

 5. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LASERTECHNIK WÜNSCH, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Střihání ocele a kovů, Ohýbání ocele a kovů, Zpracování oceli a kovů, Měď a slitiny, CNC bending parts, aerospace part, Metal precision parts, Assemblies for laser technology, a Střihání ocele a kovů. Sídlí v Unna, Německo.

 1. LEBRONZE ALLOYS

  Francie

  Společnost LEBRONZE ALLOYS, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Měděné trouby a trubky, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Měděné trouby a trubky, copper alloys, a brass pipes. Sídlí v Suippes, Francie.

 2. DELTA METAL

  Francie

  Společnost DELTA METAL, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Bronz, Titanové trouby a trubky, Bronz, spot welding, Titanové trouby a trubky, a stamping. Sídlí v Munster, Francie.

 1. JINTIAN COPPER

  Německo

  Společnost JINTIAN COPPER, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech copper and alloys, copper, brass, a neodymium magnets. Sídlí v Frankfurt Am Main, Německo.

 2. ZINCO GROUP. SRL

  Itálie

  Společnost ZINCO GROUP. SRL, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Kouřovody průmyslové, Zinek a slitiny, smoke ducts, Měď a slitiny, Kouřovody průmyslové, a Zinek a slitiny. Sídlí v Castrovillari, Itálie.

 3. TECNOITALIA PRODOTTI INDUSTRIALI

  Itálie

  Společnost TECNOITALIA PRODOTTI INDUSTRIALI, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Sídlí v Cologno Monzese, Itálie.

 4. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Slévárny mědi, bronzu a mosazi sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Hliník a slitiny, Měděné trouby a trubky, sheet metal, Měď a slitiny, Hliník a slitiny, a Měděné trouby a trubky. Sídlí v Andernach, Německo.

 5. CSN CARL SCHREIBER GMBH

  Německo

  Společnost CSN CARL SCHREIBER GMBH, je Výrobce, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Měď a slitiny, brass objects, aluminium bronze, a copper sheets. Sídlí v Neunkirchen, Německo.

 6. ARTAN INTERNATIONAL

  Švýcarsko

  Společnost ARTAN INTERNATIONAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Měď a slitiny sektoru. Sídlí v Geneve, Švýcarsko.

 7. DRYSDALE BROTHERS

  Spojené království

  Společnost DRYSDALE BROTHERS, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium bronze, impellers, Bronze foundry, a bronze valves. Sídlí v Larbert, Spojené království.

 8. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Srbsko

  Společnost COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Pružné trouby z neželezných kovů, Měď a slitiny, a Pružné trouby z neželezných kovů. Sídlí v Majdanpek, Srbsko.

 1. MSU METALLSCHMELZWERK ULM GMBH

  Německo

  Společnost MSU METALLSCHMELZWERK ULM GMBH, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Sídlí v Ulm, Německo.

 2. WIELAND AUSTRIA GES.M.B.H.

  Rakousko

  Společnost WIELAND AUSTRIA GES.M.B.H., je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Sídlí v Amstetten, Rakousko.

 3. GULI GULI DOO

  Srbsko

  Společnost GULI GULI DOO, je Velkoprodejce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Sídlí v Sevojno, Srbsko.

 4. AFFINAGE CHAMPAGNE ARDENNE

  Francie

  Společnost AFFINAGE CHAMPAGNE ARDENNE, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Ocele a kovy - obrábění, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Isles-Sur-Suippe, Francie.

 5. KARL CASPER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KARL CASPER GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, a foundry. Sídlí v Remchingen, Německo.

 6. NAZIONALE BATTITURA METALLI SRL

  Itálie

  Společnost NAZIONALE BATTITURA METALLI SRL, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Kovy drahé a speciální, silver and alloys, hobbies, Kovy drahé a speciální, a metals. Sídlí v Robecco Sul Naviglio, Itálie.

 7. COLUMBIA METALS

  Spojené království

  Společnost COLUMBIA METALS, je Distributor, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Mosaz, round metal bars, Sale of non-ferrous metals, Mosaz, a nickel alloys. Sídlí v Kempston, Spojené království.

 8. KME BRASS FRANCE SAS

  Francie

  Společnost KME BRASS FRANCE SAS, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Purchase and sale of metals, metal casting, a metal roofing. Sídlí v Courbevoie Cedex, Francie.

 9. Karaman Geri Dönüsüm San Ve Tic Ltd Sti

  Turecko

  Společnost Karaman Geri Dönüsüm San Ve Tic Ltd Sti, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů, copper ingots, Zpracování a recyklace odpadů, a bare copper. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. ARMAC MARTIN

  Spojené království

  Společnost ARMAC MARTIN, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Sídlí v Birmingham, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma