• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • měděné dráty a lana

Výsledky hledání pro

Měděné dráty a lana - Dovoz vývoz

 1. PATELEC-ELPENA SP. Z O.O.

  Polsko

  Verified by europages badge

  Patelec Group has been operating on the market for more than 50 years. We deal with copper manufacturing and processing, and our products are delivered to plants designing power tools, submersible pumps, medical instruments, and many more. It’s worth mentioning that all electrical cables, bare wires and strips made by us are subject to strength and ageing tests, and the copper rod processing service is performed according to EN 13602 and EN 60228. Exercising strict control of the entire production process, we also manufacture: – electrical plugs; – flat cables and split flat cables; – PVC cables; – round cables and spiral cables; – electrical wires; – wire rods. Main products in our range are low voltage cables with PVC or rubber insulation for 300/500 V– 450/750 V. We provide cables meeting such standards as SPT, SV, VCTF and SJ. We also produce cable harnesses suitable for supplying of machinery operating in wet environment or fully submerged and on the water surface. Our in-house engineering solutions include Ghelios products manufactured for operation in areas requiring low smoke emission and toxicity in the event of a fire, as well as Thorex products used in hazardous (ATEX) zones. Additionally we recommend a patented Hercules design for high load transfer applications, characterised by water and oil resistance.

 2. BEMKA CABLE

  Turecko

 3. KASAB KABLO ELEKTRIK SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost KASAB KABLO ELEKTRIK SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Kabely, elektrické sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, a Měděné dráty a lana. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. EXPERT-CABLE, LLC

  Rusko

  Společnost EXPERT-CABLE, LLC, je Výrobce, která působí v Kabely a sítě sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana z neželezných kovů, Ocelové dráty a lana, Měděné dráty a lana, Hliníkové dráty a lana, Dráty a lana z neželezných kovů, Ocelové dráty a lana, Měděné dráty a lana, a Hliníkové dráty a lana. Sídlí v Oryol District, Rusko.

 5. GINEXO

  Francie

  Společnost GINEXO, je Velkoprodejce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Sídlí v Noyal Sur Vilaine, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PHOENIX DYNAMICS

  Spojené království

  Společnost PHOENIX DYNAMICS, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech fibre optics. Sídlí v Newcastle-Under-Lyme, Spojené království.

 2. KABLOMAK

  Turecko

  Společnost KABLOMAK, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech multicore cable-making machines, a rope twisting machines. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. ENERCABLES

  Francie

  Společnost ENERCABLES, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech accessories and fittings for conductors, wires and electric cables, a special electric cable. Sídlí v Montpellier, Francie.

 4. FEINDRAHTWERK ADOLF EDELHOFF GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FEINDRAHTWERK ADOLF EDELHOFF GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech bronze wire, wire, Brass wires, a galvanised grates. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 5. TESORAX

  Francie

  Společnost TESORAX, je Výrobce, která působí v Elektromotory a díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Copper braid, Litz wires, a Měděné dráty a lana. Sídlí v Thionville, Francie.

 1. PENA METAUX SAS

  Francie

  Společnost PENA METAUX SAS, je Distributor, která působí v Cín a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, titanium and alloys, Měděné dráty a lana, a aluminium in bars. Sídlí v Merignac Cedex, Francie.

 2. BEMKA KUPFERLACKDRAHT GMBH

  Německo

  Společnost BEMKA KUPFERLACKDRAHT GMBH, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech enamelled copper wires. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

 1. BORSAN SRL

  Itálie

  Společnost BORSAN SRL, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech special wiring, a electric cables. Sídlí v Paderno Dugnano, Itálie.

 2. HUNTURK KABLO TEKSTIL GIDA MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost HUNTURK KABLO TEKSTIL GIDA MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a telefonní kabely a dráty, towels, electrical cables, Elektrické a telefonní kabely a dráty, a home textile products. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. ELKI ELEKTRIK KABLO SAN. TIC. A.Ş.

  Turecko

  Společnost ELKI ELEKTRIK KABLO SAN. TIC. A.Ş., je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Sídlí v Manisa, Turecko.

 4. TRIO KABLO IMALATI SANAYI VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost TRIO KABLO IMALATI SANAYI VE TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech coaxial cables. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. BOBIMAT

  Belgie

  Společnost BOBIMAT, je Poskytovatel služeb, která působí v Inženýring - dodavatelé - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Hliníkové dráty a lana, Elektroizolace, Měděné dráty a lana, Hliníkové dráty a lana, cables with material for insulation, a Elektroizolace. Sídlí v Kalmthout, Belgie.

 6. BEKON KABEL GMBH

  Německo

  Společnost BEKON KABEL GMBH, je Výrobce, která působí v Dráty a lana z neželezných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Měděné dráty a lana, a electrical cables and wires. Sídlí v Nuthe-Urstromtal, Německo.

 7. ERC CABLE

  Turecko

  Společnost ERC CABLE, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech plants and machinery for brass-plating metals. Sídlí v Kartepe, Turecko.

 8. ELKAKON D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost ELKAKON D.O.O., je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Dráty a lana ze železných kovů, copper wire, Dráty a lana ze železných kovů, a wire. Sídlí v Zagreb, Chorvatsko.

 1. DENKAB

  Turecko

  Společnost DENKAB, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Sídlí v Denizli, Turecko.

 2. ADAYLAR BAKIR SANAYI VE TICARET A.S.

  Turecko

  Společnost ADAYLAR BAKIR SANAYI VE TICARET A.S., je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Copper wire. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. BALKAN CABLES LTD

  Řecko

  Společnost BALKAN CABLES LTD, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Sídlí v Korinthos, Řecko.

 4. KABLOMAX ENERJI SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost KABLOMAX ENERJI SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabely, elektrické, low voltage insulated cables, medium voltage insulated cables, Kabely, elektrické, a transformers. Sídlí v Denizli, Turecko.

 5. TUSTA TRADING S.L.

  Španělsko

  Společnost TUSTA TRADING S.L., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Mezinárodní obchod - poradenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Olovo a slitiny, Měděné trouby a trubky, Ferrochrome, Měděné dráty a lana, Olovo a slitiny, a Měděné trouby a trubky. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 6. JSC SAKCABLE (SAKCABLE)

  Gruzie

  Společnost JSC SAKCABLE (SAKCABLE), je Výrobce, která působí v Hliníkové dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Kabely kroucené, Měděné dráty a lana, Kabely kroucené, Měděné dráty a lana, halogen free cables against toxic gase, a indoor cables. Sídlí v Tbilisi, Gruzie.

 7. PHASE 3 CABLE HIRE

  Spojené království

  Společnost PHASE 3 CABLE HIRE, je Distributor, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Sídlí v Liverpool, Spojené království.

 8. ELEKTROSHOP.NL

  Nizozemsko

  Společnost ELEKTROSHOP.NL, je Velkoprodejce, která působí v Spínače sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, LED lighting, a Měděné dráty a lana. Sídlí v Rosmalen, Nizozemsko.

 9. ERCOPPER

  Turecko

  Společnost ERCOPPER, je Výrobce, která působí v Měděné dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech plants and machinery for brass-plating metals. Sídlí v Kartepe, Turecko.

 10. TISAMETAL

  Španělsko

  Společnost TISAMETAL, která působí v Kabely, elektrické sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Extra-flexible cables, power cables, Měděné dráty a lana, a Connector cables. Sídlí v Cervelló-Barcelona, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma