• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • měděné plechy a pásy

Výsledky hledání pro

Měděné plechy a pásy - Dovoz vývoz

 1. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Německo

  Verified by europages badge

  People who share the same enthusiasm! That's what our employees want to be for customers in every business area and is the motto they embody in the Braun Group. As a medium-sized family business, we want to create an open, friendly and engaged environment in our daily work. We strive to be a classic example of a well-established corporate culture in Baden-Württemberg, a state renowned for its ideas and inventors. We think globally and act locally in our external engagement: Whether in our support for social facilities or in sponsoring sports. The Braun Group sets the standard in quality and influence. With our experience and technical expertise, we work together with you to take your product forwards. Experienced, quick and highly reliable. We seek out challenges. Online data in purchasing and sales plays a crucial role in ensuring that we are always able to give our customers the most up-to-date advice.

 2. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Německo

  Verified by europages badge

  Thanks to many years of co-operation with manufacturing plants and partners in the metal trade, we have the best contacts in the procurement market. Special solutions and urgent demands can therefore be realised at short notice. Contemporary service-oriented thinking is more than just providing and trading materials. As a good consultant and problem-solver, we see your requirements as our job. The perfect combination is generally what turns a service into a quality service – having the desired product of the right quality available at the right time and at the right price. The interplay of these factors ensures the long-term success of our customers. Our extraordinarily wide range of products in an extensive material warehouse for non-ferrous semi-finished products ensures fast and flexible order processing. We supply you with aluminium, copper, brass, bronze, nickel silver, stainless steel and many other special materials or alloys in the form of strips, sheets, plates, rods, pipes, profiles and much more. We offer not only standard products but also diameters that are less common, thin or thick, as well as intermediate and special dimensions, special formats and special products. Take advantage of the advisory service provided by our experienced metal specialists – regardless of whether you are interested in lead-free alloys or the possible applications of different alloys or strengths.

 3. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost Arslan Metal byla založena v roce 1964 a je předním tureckým výrobcem špičkových výrobků z olova a mědi. S pečlivou pozorností věnovanou detailům poskytujeme rozsáhlý sortiment měděných výrobků, které jsou přesně přizpůsobeny specifikacím našich zákazníků. Ať už se jedná o elektrotechnický průmysl, střešní krytiny nebo různá další použití, naše měděné výrobky jsou k dispozici v měkkých, tvrdých a polotvrdých variantách. Ve společnosti Arslan Metal zahrnuje náš výrobní proces přesné vzestupné lití měděné tekutiny, po němž následuje pečlivé lisování nebo válcování, aby bylo možné vyrobit vysoce kvalitní měděné zboží. Všechny naše měděné výrobky jsou 100% elektrolytické a mohou se pochlubit výjimečnou vodivostí 58, 50 mikrometrů na siemens, pocházející z katod třídy A. Naše olověné plechy jsou ony vyrobeny Rafined a min %99, 95 čistoty ingotů. -Měděné plechy-měděné přípojnice-měděné pásky -měděné tyče -měděné trubky -Měděné trubky ve svitku -měděné profily -Měděné vinutí na úrovni -Měděné trubky palačinka -Olověný plech, role -Olověné tyče Každý aspekt naší obchodní činnosti odráží naše odhodlání k dokonalosti a zavazuje nás k dodržování nejvyšších standardů environmentální integrity, kvality a konkurenceschopnosti nákladů. Naše bubenické činely jsou navíc pečlivě ručně vyráběny, což zajišťuje bezkonkurenční kvalitu a rezonanci. Výrobky pro soustružení tyčí jsou navíc precizně zpracovávány na automatických soustruzích CNC švýcarského typu, což zaručuje konzistenci a p

 4. HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost HEINRICH BRANDL & SOHN GMBH & CO KG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 5. CARL BERGHÖFER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost CARL BERGHÖFER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Sídlí v Altena, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MP METALL PRODUKTE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MP METALL PRODUKTE GMBH, je Výrobce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Sídlí v Biedenkopf, Německo.

 2. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Německo

  Společnost BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné plechy a pásy, brass tapes, aluminium sheeting, Měděné plechy a pásy, a stainless steel foils. Sídlí v Graben-Neudorf, Německo.

 3. AMCO METALL-SERVICE GMBH

  Německo

  Společnost AMCO METALL-SERVICE GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné plechy a pásy, copper bars, Měděné plechy a pásy, brass bars, a aluminium sheets. Sídlí v Bremen, Německo.

 4. VT TRADING SRL

  Rumunsko

  Společnost VT TRADING SRL, je Distributor, která působí v Haly kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Měděné plechy a pásy, consultants on structural metalworking, Výroba průmyslových plechů, a Měděné plechy a pásy. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 5. METALL DISCH GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost METALL DISCH GMBH & CO. KG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Působí rovněž v sektorech copper bars, stainless steel sheets, copper, a aluminium pipes. Sídlí v Freiburg, Německo.

 1. MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH

  Německo

  Společnost MK-RE METALLKANTTECHNIK RECKLINGHAUSEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Sídlí v Recklinghausen, Německo.

 2. KME BENELUX BVBA

  Belgie

  Společnost KME BENELUX BVBA, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné plechy a pásy, copper bars, copper pipes, Měděné plechy a pásy, a brass bars. Sídlí v Diegem, Belgie.

 1. KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost KABLOTEL SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Působí rovněž v sektorech copper bars, a connectors to specification. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ELETTROMECCANICA LEDA

  Itálie

  Společnost ELETTROMECCANICA LEDA, je Výrobce, která působí v Kotlárenské výrobky měděné sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné plechy a pásy, electric construction, metal punching, Měděné plechy a pásy, a non-ferrous metal and alloy machining. Sídlí v Montecchio Maggiore, Itálie.

 3. TERECON AG

  Švýcarsko

  Společnost TERECON AG, je Výrobce, která působí v Ocel speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Sanitární armatury, Výroba šroubů a matic, Měděné plechy a pásy, Měď a slitiny, Sanitární armatury, Výroba šroubů a matic, a Měděné plechy a pásy. Sídlí v Zug, Švýcarsko.

 4. EISEN UND METALL GMBH

  Německo

  Společnost EISEN UND METALL GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné plechy a pásy, Železné a neželezné rudy, Měděné plechy a pásy, a Železné a neželezné rudy. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 5. GEMSATAS GEMCILER METAL A.S

  Turecko

  Společnost GEMSATAS GEMCILER METAL A.S, je Výrobce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Sídlí v Kahramanmaraş, Turecko.

 6. VSW HETZEL E.K.

  Německo

  Společnost VSW HETZEL E.K., je Velkoprodejce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy hliníkové, a Plechy a pásy hliníkové. Sídlí v Wendelstein, Německo.

 7. PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH

  Německo

  Společnost PROFILTECH BETEILIGUNGS GMBH, je Výrobce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, a Frézování ocele a kovů. Sídlí v Keltern, Německo.

 8. BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH

  Německo

  Společnost BIBERKRAFT DACHREINIGUNGSSYSTEME-VERTRIEBS GMBH, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné plechy a pásy, a Měděné plechy a pásy. Sídlí v Leonberg, Německo.

 1. PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost PANO METAL VE PLASTIK SANAYITICARET LIMITED SIRKETI, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné plechy a pásy, a Měděné plechy a pásy. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. KME (SUISSE) SA

  Švýcarsko

  Společnost KME (SUISSE) SA, je Výrobce, která působí v Plechy a pásová ocel - neželezné kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné plechy a pásy, a Měděné plechy a pásy. Sídlí v Ruschlikon, Švýcarsko.

 3. JOSEF SKOPEK

  Česká republika

  Společnost JOSEF SKOPEK, je Velkoprodejce, která působí v Měděné plechy a pásy sektoru. Působí rovněž v sektorech Práce instalatérské, a Práce instalatérské. Sídlí v Horsovsky Tyn, Česká republika.

 4. WERNER DIETSCHE GMBH

  Německo

 5. NEMET, NICHT- EISENMETALL, GMBH

  Německo

 6. HELLENIC COPPER MINES LIMITED

  Kypr

 7. JL GOSLAR GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH has been an expert in the processing of lead, tin and their alloys at our production location in Goslar for over a hundred years. We supply our exacting customers from the worlds of industry and research with forward-looking products and personalised service from our three business divisions of radiation shielding, apparatus construction and anodes – worldwide. Our success story is based on our philosophy, which we pursue without compromise. We blend the best from a spirit of innovation and a sense of tradition. With us, you are IN SAFE HANDS. We constantly strive for solutions that are even safer, more efficient, better value and better for the environment. Thanks to daring new approaches in the past, we now have some exclusive techniques that make us a popular partner, both at home and abroad. The people behind it and the excellent services they provide every day when working in vibrant markets, supported by leading technology and their own expertise.

 8. ILK IHRACAT AS.

  Turecko

  Verified by europages badge

  ILK IHRACAT AS carries out joint exporting activities in the Turkish metal industry. We offer almost all kinds of metal materials, processing services and products. We provide metal processing services such as laser cutting, plasma cutting, water jet cutting, gear manufacturing, CNC bending, machining, furniture design. We work with almost any type of metal, especially carbon steel, stainless steel or aluminum. We also offer a wide range of products such as metal parts, pipes, profiles, furniture fittings, etc. Our mission is to bridge the gap between companies using metal products all over the world and Turkish manufacturers. If you are looking for reliable manufacturers for quality metal products in the long term, ILK IHRACAT AS is the right choice! Our sourcing brand Steeling.net is the shortest way to reach manufacturers of metal products and services; it allows you to buy all your products and services in one place. If a metal product is not yet on Steeling.net, we are looking for the best manufacturer and will add it soon! ILK IHRACAT AS is the one stop solution for all your metal needs! We help you find the right manufacturer and ensure your satisfaction. We help Turkish SMEs to become exporters and we audit them on your behalf, free of charge. Contact us or visit our website for more information! We will be happy to answer your questions.

 9. LONGHI FRATELLI SAS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost LONGHI FRATELLI SAS, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy z bílého plechu, a Plechy a pásy z bílého plechu. Sídlí v Barlassina, Itálie.

 10. SIMON STEEL LLC

  Hongkong

  Společnost SIMON STEEL LLC, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel speciální, Plechy a pásy z bílého plechu, white sheet metal, Ocel speciální, stainless steel, a Plechy a pásy z bílého plechu. Sídlí v Hong Kong, Hongkong.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma