• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • měděné trouby a trubky

Výsledky hledání pro

Měděné trouby a trubky - Dovoz vývoz

 1. H.P. WIRTH GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  For us, certification in accordance with the DIN EN ISO 9001: 2008 quality management system is not enough. To provide you with consistently high quality, we begin by ensuring the quality of the semi-finished product and its manufacturing process, and finish with modern measuring equipment in order to make working with our products easier for you. It is not just the alloy components that are essential for a high level of process reliability in the soldering process, but specifically the surface purity of the products. We rely on qualified employees, successful quality assurance methods and the latest test systems to meet our customers' expectations and guarantee consistently high quality. We are aware of our ecological responsibility in terms of sustainability, which is why we go beyond the legal regulations for ensuring environmental protection.

 2. BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BEKA HEIZ- UND KÜHLMATTEN GMBH, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 3. MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MESSINGWERK PLETTENBERG HERFELD GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Plettenberg, Německo.

 4. U-VERAL AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost U-VERAL AG, je Velkoprodejce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Hori, Švýcarsko.

 5. INNOVARIA - H.E.P.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost INNOVARIA - H.E.P., je Výrobce, která působí v Úprava vzduchu - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné trouby a trubky, Výměníky tepla, air conditioning, Installation design, movable tube-type heat exchangers for civil and industrial use, Měděné trouby a trubky, Y connectors, industrial refrigeration, a Výměníky tepla. Sídlí v San Vito Al Torre, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ZETAESSE SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ZETAESSE SPA, je Výrobce, která působí v Lisování plastů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování plastů, Měděné trouby a trubky, extruders for plastics, connectors, CUPEX, pipes for water systems, Zpracování plastů, iso9001, a FEINROHREN. Sídlí v Vedelago, Itálie.

 2. LEBRONZE ALLOYS

  Francie

  Společnost LEBRONZE ALLOYS, je Výrobce, která působí v Měď a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Měděné trouby a trubky, Slévárny mědi, bronzu a mosazi, Měděné trouby a trubky, copper alloys, a brass pipes. Sídlí v Suippes, Francie.

 3. BRISCOOL HVAC

  Turecko

  Společnost BRISCOOL HVAC, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech copper pipes, air conditioner, a covered and insulated copper pipes. Sídlí v Çukurova, Turecko.

 4. BIROL INTERNATIONAL

  Turecko

  Společnost BIROL INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech copper pipes, a covered and insulated copper pipes. Sídlí v Adana, Turecko.

 5. HANDELSPAUL GMBH

  Německo

  Společnost HANDELSPAUL GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 1. PROMETALL HANDEL AG

  Švýcarsko

  Společnost PROMETALL HANDEL AG, je Velkoprodejce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Kestenholz, Švýcarsko.

 2. MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MITTELRHEINISCHE METALLGIESSEREI HEINRICH BEYER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Slévárny mědi, bronzu a mosazi sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Hliník a slitiny, Měděné trouby a trubky, sheet metal, Měď a slitiny, Hliník a slitiny, a Měděné trouby a trubky. Sídlí v Andernach, Německo.

 1. HUMBACH GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HUMBACH GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné trouby a trubky, Ocele a kovy - sváření a pájení, Měděné trouby a trubky, copper tube bending, a Ocele a kovy - sváření a pájení. Sídlí v Schmallenberg, Německo.

 2. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Srbsko

  Společnost COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Pružné trouby z neželezných kovů, Měď a slitiny, a Pružné trouby z neželezných kovů. Sídlí v Majdanpek, Srbsko.

 3. COPPER COM

  Srbsko

  Společnost COPPER COM, je Velkoprodejce, která působí v Slévárny mědi, bronzu a mosazi sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné trouby a trubky, a Měděné trouby a trubky. Sídlí v Uzice, Srbsko.

 4. CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES)

  Francie

  Společnost CAD FRANCE (CUIVRES ALLIAGES ET DERIVES), je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Ocele a kovy - obrábění, finishing work for copper pipes, galvanised threaded pipes, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Saint-Péray, Francie.

 5. CETINKAYA METAL

  Turecko

  Společnost CETINKAYA METAL, je Velkoprodejce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Bakirkoy Istanbul, Turecko.

 6. TUSTA TRADING S.L.

  Španělsko

  Společnost TUSTA TRADING S.L., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Mezinárodní obchod - poradenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Olovo a slitiny, Měděné trouby a trubky, Ferrochrome, Měděné dráty a lana, Olovo a slitiny, a Měděné trouby a trubky. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 7. ANADOLU BAKIR A.Ş.

  Turecko

  Společnost ANADOLU BAKIR A.Ş., je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. GROSCLAUDE ROBIN

  Francie

  Společnost GROSCLAUDE ROBIN, je Distributor, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Santeny, Francie.

 1. TUBOS DE COBRE - EMPRESAS M&A

  Mexiko

  Společnost TUBOS DE COBRE - EMPRESAS M&A, je Distributor, která působí v Průmyslové potrubí sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné trouby a trubky, Měděné trouby a trubky, construction material, High pressure flexible pipes, a copper pipes. Sídlí v Ciudad De Mexico, Mexiko.

 2. LESAGE INDUSTRIES

  Belgie

  Společnost LESAGE INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Hliníkové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné trouby a trubky, Měděné trouby a trubky, stainless-steel pipes, a stainless steel connections. Sídlí v Gullegem, Belgie.

 3. MOPAC

  Belgie

  Společnost MOPAC, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech gutter channels, a gutter installation. Sídlí v Louvain-La-Neuve, Belgie.

 4. ADLER ROHRVERARBEITUNG

  Německo

  Společnost ADLER ROHRVERARBEITUNG, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech precision turning, Pipes and tubes, precision - non-ferrous metal, brass pipes, a industrial production prototypes. Sídlí v Großbeeren, Německo.

 5. ÇAPARLAR ŞAP

  Turecko

  Společnost ÇAPARLAR ŞAP, je Maloprodejce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech tuna botargo, a 1-module coffeemaker. Sídlí v Bingöl, Turecko.

 6. FUZHOU ZHENXIE PIPE CO.,LTD

  Čína

  Společnost FUZHOU ZHENXIE PIPE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Fuzhou, Čína.

 7. JIANGSU LONGDA COPPER PIPE CO.,LTD

  Čína

  Společnost JIANGSU LONGDA COPPER PIPE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Anzhen Town Wuxi City, Čína.

 8. BOMYUNG METAL CO., LTD.

  Jižní Korea

  Společnost BOMYUNG METAL CO., LTD., je Výrobce, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Sídlí v Busan, Jižní Korea.

 9. SARL ACR

  Alžírsko

  Společnost SARL ACR, je Distributor, která působí v Měděné trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech copper pipes, heating radiators, welding rods, a burner. Sídlí v Boumerdes, Alžírsko.

 10. WILHELM ZULTNER & CO

  Rakousko

  Společnost WILHELM ZULTNER & CO, je Velkoprodejce, která působí v Ocel speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky z nerez ocele, Trouby a trubky - neželezné kovy, Měděné trouby a trubky, Trouby a trubky z nerez ocele, Trouby a trubky - neželezné kovy, a Měděné trouby a trubky. Sídlí v Graz, Rakousko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Měděné trouby a trubky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

3 342 Podniky