• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mříže do železobetonu- kovové

Výsledky hledání pro

Mříže do železobetonu- kovové - Dovoz vývoz

 1. FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH, je Distributor, která působí v Mříže do železobetonu, kovové sektoru. Sídlí v Kohlberg, Německo.

 2. MACHMER DRAHT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MACHMER DRAHT GMBH, je Výrobce, která působí v Mříže do železobetonu, kovové sektoru. Sídlí v Radevormwald, Německo.

 3. ARMA TECH SAS

  Francie

  Společnost ARMA TECH SAS, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Zakružování ocele a kovů, Mříže do železobetonu, kovové, metal scaffolding, Zakružování ocele a kovů, a concrete reinforcements. Sídlí v Le Rove, Francie.

 4. WIECHA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost WIECHA SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Rekonstrukce a obnova nemovitostí sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Demolice - stroje a zařízení, Zakládání staveb, Mříže do železobetonu, kovové, Demolice - stroje a zařízení, façade scraping, a Zakládání staveb. Sídlí v Słowik, Polsko.

 5. SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH

  Německo

  Společnost SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH, je Výrobce, která působí v Ocelové dráty a lana sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, drawn iron and steel wires, Mříže do železobetonu, kovové, a Pletivo a sítě, kovové. Sídlí v Trochtelfingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SOFERLI

  Belgie

  Společnost SOFERLI, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Ocele a kovy - sváření a pájení, Mříže do železobetonu, kovové, Ocele a kovy - sváření a pájení, Mesh for reinforced concrete, a metal reinforcements for the building trade. Sídlí v Battice, Belgie.

 2. PLAKA FRANCE

  Francie

  Společnost PLAKA FRANCE, je Velkoprodejce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Civil engineering, prefabricated products, a Aggregate - building and public works. Sídlí v L Union, Francie.

 3. T.M.J. GRAND OUEST

  Francie

  Společnost T.M.J. GRAND OUEST, je Poskytovatel služeb, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, Mříže do železobetonu, kovové, concrete reinforcements, Rekonstrukce a obnova nemovitostí, a Building. Sídlí v Vay, Francie.

 4. ANKA METAAL

  Belgie

  Společnost ANKA METAAL, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, metal warping, metal welding, a Metal lids. Sídlí v St-Niklaas, Belgie.

 5. LES ATELIERS DU GRANIER

  Francie

  Společnost LES ATELIERS DU GRANIER, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Veřejné práce, Mříže do železobetonu, kovové, metal scaffolding, reinforced concrete, a Veřejné práce. Sídlí v Chapareillan, Francie.

 1. NUOVA FERRACCIAIO S.R.L.

  Itálie

  Společnost NUOVA FERRACCIAIO S.R.L., která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Milano, Itálie.

 2. BORGOFIL

  Itálie

  Společnost BORGOFIL, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Fontaneto D'agogna, Itálie.

 1. RETI SUD S.R.L.

  Itálie

  Společnost RETI SUD S.R.L., která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Simeri Crichi, Itálie.

 2. ROP RETI S.R.L.

  Itálie

  Společnost ROP RETI S.R.L., je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Caselette, Itálie.

 3. SAVAS, SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost SAVAS, SPOL. S R.O., je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví, Mříže do železobetonu, kovové, a Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví. Sídlí v Beroun, Česká republika.

 4. ANTICAT PET SCREEN COMPANY

  Čína

  Společnost ANTICAT PET SCREEN COMPANY, je Výrobce, která působí v Mříže do železobetonu, kovové sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 5. TELAS EXTRUDER SCREENS COMPANY

  Čína

  Společnost TELAS EXTRUDER SCREENS COMPANY, je Výrobce, která působí v Mříže do železobetonu, kovové sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 6. PRECON POLSKA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost PRECON POLSKA SP. Z O.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Výrobky z betonu a tvárnic pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky a skříňky pro skladování, Mříže do železobetonu, kovové, Zásobníky a skříňky pro skladování, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 7. METALRETI S.R.L.

  Itálie

  Společnost METALRETI S.R.L., je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Parma, Itálie.

 8. EDILGRIL S.R.L.

  Itálie

  Společnost EDILGRIL S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Manerbio, Itálie.

 1. HEBEI HUA YU METAL WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Čína

  Společnost HEBEI HUA YU METAL WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, která působí v Mříže do železobetonu, kovové sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 2. CANEPARI ENEA & C.

  Itálie

  Společnost CANEPARI ENEA & C., je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Medesano, Itálie.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA

  Polsko

  Společnost PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, Profily a tyče ze železných kovů, Mříže do železobetonu, kovové, a Profily a tyče ze železných kovů. Sídlí v Ozorkow, Polsko.

 4. SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L.

  Itálie

  Společnost SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L., je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Stazzano, Itálie.

 5. VIDIMA S.R.L.

  Itálie

  Společnost VIDIMA S.R.L., je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Valmadrera, Itálie.

 6. SIA - MPL S.R.L.

  Itálie

  Společnost SIA - MPL S.R.L., je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Brescello, Itálie.

 7. IMOLA RECINZIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost IMOLA RECINZIONI S.R.L., která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Imola, Itálie.

 8. KOFRAGNA TECHNIKA JSC

  Bulharsko

  Společnost KOFRAGNA TECHNIKA JSC, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zámky, závory a klíče, Mříže do železobetonu, kovové, Zámky, závory a klíče, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Plovdiv, Bulharsko.

 9. BONAITI F.LLI

  Itálie

  Společnost BONAITI F.LLI, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Pletivo a sítě, kovové, Mříže do železobetonu, kovové, Pletivo a sítě, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Vercurago, Itálie.

 10. ARMAX

  Francie

  Společnost ARMAX, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže do železobetonu, kovové, a Mříže do železobetonu, kovové. Sídlí v Gotein Libarrenx, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma