• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • maso a uzeniny - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Maso a uzeniny - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. MOOSHAMMER HYGIENE & TECHNIK GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  We rely on quality products, knowledge and experience, as well as optimum customer service provided by enthusiastic employees. The prerequisite for this is a comprehensive range of products, ranging from waste-water technology, doors, tanks, transport equipment and construction elements, through to complete hygiene management and convenience systems, special machines and appliances. In addition to waste-water technology, a key pillar of the product range is conveyor, storage and disassembly technology, which is planned and tailored to the customer's individual needs. In addition to the operating equipment, planning and services, as well as on-site installation are implemented. The focus is on the food industry. For years, we have enjoyed a good reputation in the food sector with regard to meat processing, for abattoirs, dairies, bakeries, in the food trade, in cheese shops, breweries and beverage producers, fish and poultry industry, spice processing, chemical industry, etc.

 2. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Od váhově přesného krájení až po precizní vkládání a balení uzenin, masa a sýrů: Weber Maschinenbau je jedním z předních poskytovatelů systémů pro krájení, jakož i automatizaci a balení čerstvých produktů. Hlavním cílem společnosti je usnadnit zákazníkům život pomocí na míru šitých individuálních řešení a umožnit jim optimální provoz strojů po celou dobu jejich životnosti. Weber Maschinenbau dnes zaměstnává cca 1.450 zaměstnanců na 22 místech v 18 zemích, kteří přispívají svým úsilím a snahou k úspěchu skupiny Weber. Společnost je i dnes rodinnou firmou, kterou řídí generální ředitel Tobias Weber, nejstarší syn zakladatele společnosti Günthera Webera.

 3. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 4. VELATI - TECNOLOGIE ALIMENTARI DAL 1867

  Itálie

  Verified by europages badge

  The company Velati has a long history. It initially manufactured mincers for small and medium-sized companies in the sector and then extended its offering to include a wide range of meat processing machinery. The company manufactures and assembles complete lines for making dried sausage, mortadella, frankfurters and hamburgers. Today, Velati is THE go-to company for developing your complex projects

 5. PAULUS STUART SPRL

  Belgie

  Verified by europages badge

  Tenderstar has specialised in manufacturing quality butchery machines for professionals for over 25 years.We have developed a wide range of tenderisers, mincers and presses. We are very focused on quality, in terms of hygiene as much as safety and ease of maintenance. Our machines are all CE-approved and have a reputation for robustness and longevity, being made entirely from stainless steel and polycetal to prevent rust.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CABINPLANT DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost CABINPLANT DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hermsdorf/thüringen, Německo.

 2. THIELEMANN TRADING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost THIELEMANN TRADING GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Schönau, Německo.

 3. FESSMANN GMBH UND CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FESSMANN GMBH UND CO KG, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Systems for the food processing industry, Automation systems for the food processing industry, Advice for the food-processing industry, Combined roasting and baking systems for butcheries, Cooking systems for butcheries, Boiling pans for the food processing industry, Air cooling systems, Smoking systems, a Smoke generators for butcheries. Sídlí v Winnenden, Německo.

 4. REINER GÜNTHER

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost REINER GÜNTHER, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Rudersberg, Německo.

 5. INDUSTRIAL FUERPLA SL

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAL FUERPLA SL, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba konzerv - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, a Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení. Sídlí v Benetusser, Španělsko.

 1. ROVOM

  Itálie

  Společnost ROVOM, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, plants and equipment for boning meats, work tables for the meat industry, Zařízení na solení masa aj. potravin, a rail guideways for slaughterhouses. Sídlí v Basilicanova-Montechiarugolo, Itálie.

 2. NITA HYGIENE GMBH

  Německo

  Společnost NITA HYGIENE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Wilnsdorf, Německo.

 1. DÜKER-REX FLEISCHEREIMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost DÜKER-REX FLEISCHEREIMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Laufach, Německo.

 2. EBOLUTION GMBH METALLBAU - FÖRDERSYSTEME

  Německo

  Společnost EBOLUTION GMBH METALLBAU - FÖRDERSYSTEME, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lenggries, Německo.

 3. FOOD TECHNOLOGY THIELEMANN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FOOD TECHNOLOGY THIELEMANN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Neckarsteinach, Německo.

 4. MIVEG GMBH AFS EUROPEAN

  Německo

  Společnost MIVEG GMBH AFS EUROPEAN, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Röttenbach, Německo.

 5. FLEISCHEREIBEDARF G. STEGMILLER

  Německo

  Společnost FLEISCHEREIBEDARF G. STEGMILLER, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Langweid, Německo.

 6. VE.MA.C. SRL

  Itálie

  Společnost VE.MA.C. SRL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for cutting and slicing meats, systems and equipment for processing meat and sausages, bone removers for salami, a driers for sausages. Sídlí v Castelnuovo Rangone, Itálie.

 7. FRANS VERMEE GMBH

  Německo

  Společnost FRANS VERMEE GMBH, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Remagen, Německo.

 8. HINTERKOPF GMBH

  Německo

  Společnost HINTERKOPF GMBH, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, a Maso a uzeniny - stroje a zařízení. Sídlí v Eislingen, Německo.

 1. IMMEQUIP INGENIERIE

  Francie

  Společnost IMMEQUIP INGENIERIE, je Výrobce, která působí v Výroba konzerv - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, a Maso a uzeniny - stroje a zařízení. Sídlí v Saint-Denis-La-Chevasse, Francie.

 2. SOLLICH KG

  Německo

  Společnost SOLLICH KG, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Bad Salzuflen, Německo.

 3. PRUNIER

  Francie

  Společnost PRUNIER, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, a Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení. Sídlí v Saint-Germain-D'esteuil, Francie.

 4. UNIMEAT S.R.L.

  Itálie

  Společnost UNIMEAT S.R.L., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech plants and equipment for slaughtering, a plants and equipment for slaughtering beef cattle. Sídlí v Mirandola, Itálie.

 5. MEYMA GMBH

  Německo

  Společnost MEYMA GMBH, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, a Výroba konzerv - stroje a zařízení. Sídlí v Cloppenburg, Německo.

 6. DADAUX TECHNOLOGIES

  Francie

  Společnost DADAUX TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Řeznictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, work tables for the meat industry, a Maso a uzeniny - stroje a zařízení. Sídlí v Bersaillin, Francie.

 7. EUROFOOD TRADING SARL

  Francie

  Společnost EUROFOOD TRADING SARL, je Poskytovatel služeb, která působí v Kakao a čokoláda - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražírny - zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Pražírny - zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Annecy-Le-Vieux, Francie.

 8. WEBOMATIC MASCHINENFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost WEBOMATIC MASCHINENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, a Balení a adjustace - stroje a zařízení. Sídlí v Bochum, Německo.

 9. DIOSNA DIERKS & SÖHNE GMBH

  Německo

  Společnost DIOSNA DIERKS & SÖHNE GMBH, je Výrobce, která působí v Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, a Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení. Sídlí v Osnabrück, Německo.

 10. AACHENER MISCH- UND KNETMASCHINENFABRIK PETER KÜPPER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost AACHENER MISCH- UND KNETMASCHINENFABRIK PETER KÜPPER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Výroba konzerv - stroje a zařízení, a Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení. Sídlí v Aachen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Maso a uzeniny - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 550 Podniky