• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • maso a uzeniny

Výsledky hledání pro

Maso a uzeniny - Dovoz vývoz

 1. UMIXMART

  Spojené arabské emiráty

  Umixmart is a foodstuff supplier that has built lasting relationships with customers by providing high-quality food products for all budgets and aiming to expand  market in the Middle East countries. Our assortment consists mainly of products from Ukrainian, Brazilian and Argentinian farmers. We export it to countries Middle East, Europe and Asia. The chicken product assortment contains of: chilled or frozen whole chicken, leg quarter, boneless chicken (shawarma), chicken drumstick, chicken mid-joint wings, paws, feet, etc. The beef products that we have prepared for our customers include such cuts as: ribeye, bavetta, shank, neck, eye round, flank, shoulder and sirloin. We also offer roast beef, wing, brisket, trimming, scions, stomachs, livers and flanks. Providing healthy and nutritious food that promotes people’s well-being is very important for our company. As the main supplier of food and beverages to the market of United Arab Emirates and Middle East countries, Umixmart meets customers’ growing demand for healthy food products and ingredients We cooperate only with factories and plants which are certified according with international standards of food processing. For Muslim market we provide Halal certified products.

 2. SAN BONO SRL

  Itálie

  Společnost SAN BONO SRL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, dressed mixed meat products, bacon, Uzeniny a solená masa, pork, mortadella wholesale, vacuum packing, head coppa, a ham export. Sídlí v Ponte Dell'olio, Itálie.

 3. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Španělsko

  Společnost CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, je Distributor, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Sýry, veal, pork, mutton, poultry meat, Sýry, hamburger, a BOTIFARRAS. Sídlí v Sant Feliu De Guixols-Girona, Španělsko.

 4. JOKO GASTRONOMIE

  Francie

  Společnost JOKO GASTRONOMIE, je Výrobce, která působí v Gastronomie - speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, Řemeslná výroba, gastronomic product, Gastronomic products, pork, authentic recipes, deli meats, beef cold cuts, a dressed game products. Sídlí v Lyon, Francie.

 5. GOLDEN MEAT SRL

  Itálie

  Společnost GOLDEN MEAT SRL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Maso a uzeniny, beef, fresh beef, meats, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, fresh pork, meat processing, a Maso a uzeniny. Sídlí v Desenzano Del Garda, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ILCO FOOD

  Francie

  Společnost ILCO FOOD, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, Vnitřnosti, Hovězí maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Vnitřnosti, a Hovězí maso, čerstvé. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 2. NOURUS-MÄSO S.R.O.

  Slovensko

  Bitúnok zameraný na porážku jatočných ošípaných na slovensku . veľko predaj bravčových polovíc a vnútorností a polovíc prasníc

 3. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Itálie

 4. COURTIN HERVOUET

  Francie

 5. HANS ADLER OHG

  Německo

 1. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Itálie

 2. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Španělsko

 1. BONSABOR

  Španělsko

 2. WINDAU GMBH & CO. KG

  Německo

 3. ÁNGEL ARÉVALO

  Španělsko

 4. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Chile

 5. NAVARRETINTO IBERICOS

  Španělsko

 6. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Španělsko

 7. POLSKAMP S.A.

  Polsko

 8. Frigorífico Karmac Spa

  Chile

 1. KISZECZKA

  Polsko

 2. DE BRUYCKER

  Belgie

 3. CASEIFICIO E SALUMIFICIO PIERAGNOLI NILO SRL

  Itálie

 4. NUTRIALIZ, LDA

  Portugalsko

 5. FARMA ELAKRE VAMPOULAS CHRISTOS & SIA O.E

  Řecko

 6. CARMO

  Belgie

 7. 'T VLEESHUIS

  Belgie

 8. DEKEYZER - OSSAER

  Belgie

 9. BALKIS GOURMET SL

  Španělsko

 10. COENEN & CO

  Belgie

Filtry

Výsledky hledání pro

Maso a uzeniny - Dovoz vývoz

Počet výsledků

16 184 Podniky