• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • maso a uzeniny

Výsledky hledání pro

Maso a uzeniny - Dovoz vývoz

 1. SA CONSERVERIE DU SUD

  Francie

  Verified by europages badge

  Conserverie du Sud, with over a century of experience and unique know-how, has emerged as the leading maker of pork-based terrines and the only one with national and international reach. Conserverie du Sud has set up a local alliance and sources its quality-labelled pork from a regional supplier renowned for its Red Label meat. The keys to our success: its taste, well-balanced flavours and its appetizing texture! The products are made using the most traditional recipes applying know-how passed down through the generations. The firm is proud to offer natural products to its consumers. The Conserverie du Sud obtained IFS version 8 certification in 2021. IFS FOOD is an international repository for assessing product and processing compliance with food safety and quality standards. Conserverie du Sud has several ranges: -Label Rouge: from free-range pigs, whose meat is fresh, succulent, exceptional and flavoursome. - ABio testifies to a farming production method that respects natural systems and cycles. -VPF the pigs are born, raised, slaughtered and processed in France. -IGP Porc du Sud-Ouest certifies that the pigs are born, raised, slaughtered and processed in the South-West of France.

 2. MUDRAC SRLS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Welcome to Ipos, your true reference point for the real Made in Italy. With deep roots in the Italian hand-making traditions, Ipos is committed to preserve and promote the authenticity and quality that our country has to offer. We are a showcase for thousands of companies that with undiminished passion work to keep traditional know-how alive while resisting to global standardisation. We offer a careful selection of gourmet delights and handmade products that are selected in order to assure a unique experience that can reflect the Italian way of life which is synonymous with well-being and taste. From the north to the south of Italy, all the products in our catalogue are picked for their history, quality and connection with the territory. Our catalogue includes 4800 items and is growing all the time, allowing you to discover every day new outstanding products and innovative creations. We don't only strive to offer you exceptional quality products but also to build a bridge between local producers and the global public in order to make the most of the work of the artisans and producers that represent the very heart of the Italian style. Join our family of international customers and plunge into the luxury of Italian craftsmanship and specialities. Every purchase made at Ipos is not only a consumption act but a step towards sustainability of the know-how that defines Italian culture. Discover with us the real Italian taste,

 3. DOLY-COM DISTRIBUTIE SRL

  Rumunsko

  Verified by europages badge

  Doly-Com Distributie SRL: Romanian Meat Processing Leader Welcome to Doly-Com Distributie SRL, located in Botosani, Romania. One of the largest slaughterhouse for bovines, ovines, and a deboning plant for pork, beef, and lamb/ mutton. Company has a capacity of slaughtering 60, 000 heads per year and a production capacity of 2, 672 tons per week, covering 7, 477.65 sq. We are certified as one of the top quality producers in Romania and EU, with a constant care of high quality. We have implemented HACCP quality system for food safety standard, ISO 22000: 2018, ISO 9001: 2015, FSSC 22000, IFS and Halal Certification. Our innovative packaging technologies, including Modified Atmosphere Packaging (MAP), vacuum, and flatboard packaging, help maintain the freshness and quality of our meat products. We use state-of-the-art machinery to ensure the best preservation of flavor and nutritional value. We supply our high-quality meat products to major retailers in Romania, such as Kaufland, Metro Cash & Carry, Selgros, Carrefour, Mega Image, and Auchan. Our brands: Carpathian Beef, Kravys, Chef de Grill, Chef de Gatit, and DCD Gourmet, are well-regarded for their quality and taste. At Doly-Com Distributie, we continuously strive for excellence in all aspects of our operations. Our dedication to quality, safety, and customer satisfaction sets us apart in the meat processing industry.

 4. MAX ZANDER

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost MAX ZANDER, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech FRANKFURTER, malaga black pudding, BRATWURST, CABANOSSY, BOCKWURST, CERVELA, BUTIFARRA, moruna hamburgers, a GROBE. Sídlí v Montcada i Reixac-Barcelona, Španělsko.

 5. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LES FERMIERS D'ARGOAT, je Velkoprodejce, která působí v Vejce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - import-export, Maso a uzeniny, Čerstvé slepice a kuřata, Zemědělství - import-export, Maso a uzeniny, a Čerstvé slepice a kuřata. Sídlí v Ploufragan, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, je Distributor, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Sýry, veal, pork, mutton, poultry meat, Sýry, hamburger, a BOTIFARRAS. Sídlí v Sant Feliu De Guixols-Girona, Španělsko.

 2. JOKO GASTRONOMIE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost JOKO GASTRONOMIE, je Výrobce, která působí v Gastronomie - speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, Řemeslná výroba, gastronomic product, Gastronomic products, pork, authentic recipes, deli meats, beef cold cuts, a dressed game products. Sídlí v Lyon, Francie.

 3. ILCO FOOD

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ILCO FOOD, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, Vnitřnosti, Hovězí maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Vnitřnosti, a Hovězí maso, čerstvé. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 4. GOLDEN MEAT SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GOLDEN MEAT SRL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Maso a uzeniny, beef, fresh beef, meats, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, fresh pork, meat processing, a Maso a uzeniny. Sídlí v Desenzano Del Garda, Itálie.

 5. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovensko

  Vyrábíme maso a masové výrobky dle přání zákazníka. http: //www.hatalamaso.sk/produkty/ Dodáváme do obchodních řetězců, ale i pro malé zpracovatele, například hotdog. Část produkce masa prodáváme z vlastního chovu skotu a vepřového z farmy Budkovany. http: //www.hatalamaso.sk/farma-budkovany/. V chovu skotu je nosným programem chov krav masného plemene GASCONNE bez tržní produkce mléka spojený z odchovem a prodejem mléčných výkrmových telat, jatečných býků a odchovem jalovic na vlastní reprodukci základního stáda. Masové SKOT: Gasconne Highland Piemontský dobytek Plemeno Valaška Ovce masovému typu a jejich křižence: Ile de France Zušlechtělá valaška Romanovské ovce Suffolk Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dodávek masa a masových výrobků pro vás, pak se na nás můžete kdykoliv obrátit. SLUŽBY: Agroturistika: Školní exkurze na farmě Uspořádáme pro vaši firmu klasickou zabijačku přímo na farmě i s rautem. PRONÁJEM A PRODEJ: Pronájem skladovacích prostor s mostovým jeřábem Prodej sena Nájemné ustájení zvířat ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA: Traktor zetor (balíkovací vidlice, paletizační vidle, lopata) Smykový nakladač UNC 061 Buldozer DT 75 A další... Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, které stejně splňují kvalitativní kritéria, jako je musíme a chceme splňovat i my. Jsme 100% připraveni, abychom splnili Vaše i zákonné kritéria. Námi používané moderní výrobní technologie splňují přísné podmínky kontrolního systému HACCP.

 1. MAKOVEC A.S. - PRODEJ MASA, UZENIN A JITRNIC

  Česká republika

  Jsme výrobci masa s dlouholetou tradicí. Nabízíme kuřecí, vepřové i hovězí maso, masné polotovary, jitrnice a jelita, paštiky či uzeniny. Téměř všechny naše produkty jsou bezlepkové.

 2. NOURUS-MÄSO S.R.O.

  Slovensko

  Bitúnok zameraný na porážku jatočných ošípaných na slovensku . veľko predaj bravčových polovíc a vnútorností a polovíc prasníc

 1. RADEV S.R.O. - MASO NA GRIL A VÝROBA UZENIN

  Česká republika

  Jsme rodinnou firmou zaměřenou na tradiční výrobu uzenin. Součástí naší nabídky jsou také klobásy a maso na gril. Dodáváme rovněž naložená či předuzená selata.

 2. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Itálie

  Společnost AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL, je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, finocchiona, buffalo-milk mozzarellas, Maso a uzeniny, a burrata cheese. Sídlí v Barberino Di Mugello, Itálie.

 3. HANS ADLER OHG

  Německo

  Společnost HANS ADLER OHG, je Výrobce, která působí v Šunky sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, a Maso a uzeniny. Sídlí v Bonndorf, Německo.

 4. COURTIN HERVOUET

  Francie

  Společnost COURTIN HERVOUET, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Husí nebo kachní játra, Maso a uzeniny, Uzeniny a solená masa, Husí nebo kachní játra, halal certification, a Maso a uzeniny. Sídlí v Rungis, Francie.

 5. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Itálie

  Společnost CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., je Maloprodejce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Marciano Della Chiana, Itálie.

 6. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Španělsko

  Společnost JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Toral De Los Vados-León-España, Španělsko.

 7. BONSABOR

  Španělsko

  Společnost BONSABOR, je Distributor, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Salamanca, Španělsko.

 8. WINDAU GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WINDAU GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Salamis, a Rillettes. Sídlí v Harsewinkel, Německo.

 1. POLSKAMP S.A.

  Polsko

  Společnost POLSKAMP S.A., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen bird meat, a turkey meat. Sídlí v Wiązowna, Polsko.

 2. NAVARRETINTO IBERICOS

  Španělsko

  Společnost NAVARRETINTO IBERICOS, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Alcobendas-Madrid, Španělsko.

 3. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Španělsko

  Společnost EMBUTIDOS LEFRAMA, je Výrobce, která působí v Potravinové speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, a Maso a uzeniny. Sídlí v Tudela (navarra), Španělsko.

 4. ÁNGEL ARÉVALO

  Španělsko

  Společnost ÁNGEL ARÉVALO, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladírenské sklady, Maso a uzeniny, quartering room, Chladírenské sklady, a Maso a uzeniny. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 5. CIS VAN DEN BROECK

  Belgie

  Společnost CIS VAN DEN BROECK, je Multi-Category, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, fresh meats, wholesale meats, Telecí maso, čerstvé, a horse meat. Sídlí v Minderhout, Belgie.

 6. EMBUTIDOS LACALLE

  Španělsko

  Společnost EMBUTIDOS LACALLE, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Baños Del Rio Tobia, Španělsko.

 7. ISMAELS KEBAB S.L

  Španělsko

  Společnost ISMAELS KEBAB S.L, je Distributor, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Alcala De Guadaira, Španělsko.

 8. BISON&CO

  Belgie

  Společnost BISON&CO, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech bison meat, a meat import export. Sídlí v Bastogne, Belgie.

 9. MARQUES & MARQUES SALSICHARIA REGIONAL ALENTEJANA

  Portugalsko

  Společnost MARQUES & MARQUES SALSICHARIA REGIONAL ALENTEJANA, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s masem a uzeninami, sausages, fresh meats, a Konzervy s masem a uzeninami. Sídlí v Vila Nova De Santo André, Portugalsko.

 10. LINDENHOF-METZGER KRAUS GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost LINDENHOF-METZGER KRAUS GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech butcher's shop, supplies for butchers, a sausages. Sídlí v Ronshausen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Maso a uzeniny - Dovoz vývoz

Počet výsledků

16 142 Podniky