• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • maso a uzeniny

Výsledky hledání pro

Maso a uzeniny - Dovoz vývoz

 1. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost LES FERMIERS D'ARGOAT, je Velkoprodejce, která působí v Vejce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - import-export, Maso a uzeniny, Čerstvé slepice a kuřata, Zemědělství - import-export, Maso a uzeniny, a Čerstvé slepice a kuřata. Sídlí v Ploufragan, Francie.

 2. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, je Distributor, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Sýry, veal, pork, mutton, poultry meat, Sýry, hamburger, a BOTIFARRAS. Sídlí v Sant Feliu De Guixols-Girona, Španělsko.

 3. JOKO GASTRONOMIE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost JOKO GASTRONOMIE, je Výrobce, která působí v Gastronomie - speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, Řemeslná výroba, gastronomic product, Gastronomic products, pork, authentic recipes, deli meats, beef cold cuts, a dressed game products. Sídlí v Lyon, Francie.

 4. ILCO FOOD

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ILCO FOOD, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Telecí maso, čerstvé, Vnitřnosti, Hovězí maso, čerstvé, Telecí maso, čerstvé, Vnitřnosti, a Hovězí maso, čerstvé. Sídlí v Rungis Cedex, Francie.

 5. GOLDEN MEAT SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GOLDEN MEAT SRL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Maso a uzeniny, beef, fresh beef, meats, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, fresh pork, meat processing, a Maso a uzeniny. Sídlí v Desenzano Del Garda, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovensko

  Vyrábíme maso a masové výrobky dle přání zákazníka. http: //www.hatalamaso.sk/produkty/ Dodáváme do obchodních řetězců, ale i pro malé zpracovatele, například hotdog. Část produkce masa prodáváme z vlastního chovu skotu a vepřového z farmy Budkovany. http: //www.hatalamaso.sk/farma-budkovany/. V chovu skotu je nosným programem chov krav masného plemene GASCONNE bez tržní produkce mléka spojený z odchovem a prodejem mléčných výkrmových telat, jatečných býků a odchovem jalovic na vlastní reprodukci základního stáda. Masové SKOT: Gasconne Highland Piemontský dobytek Plemeno Valaška Ovce masovému typu a jejich křižence: Ile de France Zušlechtělá valaška Romanovské ovce Suffolk Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dodávek masa a masových výrobků pro vás, pak se na nás můžete kdykoliv obrátit. SLUŽBY: Agroturistika: Školní exkurze na farmě Uspořádáme pro vaši firmu klasickou zabijačku přímo na farmě i s rautem. PRONÁJEM A PRODEJ: Pronájem skladovacích prostor s mostovým jeřábem Prodej sena Nájemné ustájení zvířat ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA: Traktor zetor (balíkovací vidlice, paletizační vidle, lopata) Smykový nakladač UNC 061 Buldozer DT 75 A další... Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, které stejně splňují kvalitativní kritéria, jako je musíme a chceme splňovat i my. Jsme 100% připraveni, abychom splnili Vaše i zákonné kritéria. Námi používané moderní výrobní technologie splňují přísné podmínky kontrolního systému HACCP.

 2. MAKOVEC A.S. - PRODEJ MASA, UZENIN A JITRNIC

  Česká republika

  Jsme výrobci masa s dlouholetou tradicí. Nabízíme kuřecí, vepřové i hovězí maso, masné polotovary, jitrnice a jelita, paštiky či uzeniny. Téměř všechny naše produkty jsou bezlepkové.

 3. RADEV S.R.O. - MASO NA GRIL A VÝROBA UZENIN

  Česká republika

  Jsme rodinnou firmou zaměřenou na tradiční výrobu uzenin. Součástí naší nabídky jsou také klobásy a maso na gril. Dodáváme rovněž naložená či předuzená selata.

 4. NOURUS-MÄSO S.R.O.

  Slovensko

  Bitúnok zameraný na porážku jatočných ošípaných na slovensku . veľko predaj bravčových polovíc a vnútorností a polovíc prasníc

 5. COURTIN HERVOUET

  Francie

  Společnost COURTIN HERVOUET, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Husí nebo kachní játra, Maso a uzeniny, Uzeniny a solená masa, Husí nebo kachní játra, halal certification, a Maso a uzeniny. Sídlí v Rungis, Francie.

 1. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Itálie

  Společnost AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL, je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, finocchiona, buffalo-milk mozzarellas, Maso a uzeniny, a burrata cheese. Sídlí v Barberino Di Mugello, Itálie.

 2. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Itálie

  Společnost CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., je Maloprodejce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Marciano Della Chiana, Itálie.

 1. HANS ADLER OHG

  Německo

  Společnost HANS ADLER OHG, je Výrobce, která působí v Šunky sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, a Maso a uzeniny. Sídlí v Bonndorf, Německo.

 2. SAN BONO SRL

  Itálie

  Společnost SAN BONO SRL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, dressed mixed meat products, bacon, Uzeniny a solená masa, a pork. Sídlí v Ponte Dell'olio, Itálie.

 3. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Španělsko

  Společnost JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Toral De Los Vados-León-España, Španělsko.

 4. BONSABOR

  Španělsko

  Společnost BONSABOR, je Distributor, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Salamanca, Španělsko.

 5. WINDAU GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WINDAU GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Salamis, a Rillettes. Sídlí v Harsewinkel, Německo.

 6. ÁNGEL ARÉVALO

  Španělsko

  Společnost ÁNGEL ARÉVALO, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladírenské sklady, Maso a uzeniny, quartering room, Chladírenské sklady, a Maso a uzeniny. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 7. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Chile

  Společnost FRIGORIFICO ANDINO S.A, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen pork, a frozen beef. Sídlí v Quilicura, Santiago,, Chile.

 8. NAVARRETINTO IBERICOS

  Španělsko

  Společnost NAVARRETINTO IBERICOS, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Alcobendas-Madrid, Španělsko.

 1. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Španělsko

  Společnost EMBUTIDOS LEFRAMA, je Výrobce, která působí v Potravinové speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, a Maso a uzeniny. Sídlí v Tudela (navarra), Španělsko.

 2. POLSKAMP S.A.

  Polsko

  Společnost POLSKAMP S.A., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen bird meat, a turkey meat. Sídlí v Wiązowna, Polsko.

 3. Frigorífico Karmac Spa

  Chile

  Společnost Frigorífico Karmac Spa, je Výrobce, která působí v Skot jatečný sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Maso a uzeniny, Maso a drůbež čerstvé, boned meat, a Maso a uzeniny. Sídlí v Santiago, Chile.

 4. M.ESTHER MUÑOZ VELASCO

  Španělsko

  Společnost M.ESTHER MUÑOZ VELASCO, je Distributor, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Cuellar, Španělsko.

 5. COENEN & CO

  Belgie

  Společnost COENEN & CO, je Výrobce, která působí v Maso uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Maso a uzeniny, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, Uzeniny a solená masa, Maso a uzeniny, Maso a uzeniny - stroje a zařízení, a butcher's shop. Sídlí v Lummen, Belgie.

 6. BUVENS

  Belgie

  Společnost BUVENS, je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Maso a uzeniny, Maso a drůbež čerstvé, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Maso a uzeniny. Sídlí v Diest, Belgie.

 7. VALEDEAL, LDA

  Portugalsko

  Společnost VALEDEAL, LDA, je Multi-Category, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a uzeniny, frozen meats, frozen products, meats, a Maso a uzeniny. Sídlí v Setúbal, Portugalsko.

 8. BEIRA SALGADOS, LDA.

  Portugalsko

  Společnost BEIRA SALGADOS, LDA., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Těstoviny, frozen foods - production, Těstoviny, a frozen pasta products. Sídlí v Idanha-A-Nova, Portugalsko.

 9. CILLO SRL

  Itálie

  Společnost CILLO SRL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Airola, Itálie.

 10. LESAGE ET FILS

  Francie

  Společnost LESAGE ET FILS, je Distributor, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Sídlí v Chemy, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Maso a uzeniny - Dovoz vývoz

Počet výsledků

16 213 Podniky