• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • maso sušené

Výsledky hledání pro

Maso sušené - Dovoz vývoz

 1. PROFIL EXPORT VIANDES

  Francie

  Verified by europages badge

  PROFIL EXPORT is a family company based in Isère, specialising in horse , horse products and processed horse meat. Horse raising, horse slaughtering, deboning, horse butchering, horse meat processing, vacuum packing, barquette, bulk, canned, distribution. Experts in the entire French horse industry. Our site is IFS CERTIFIED.

 2. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., je Výrobce, která působí v Maso uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, a Maso sušené. Sídlí v Metlika, Slovinsko.

 3. SALAISONS SALAMONE

  Belgie

  Společnost SALAISONS SALAMONE, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, Maso sušené, Italian cold meats, a Chorizo. Sídlí v Casteau, Belgie.

 4. THE ORIGINAL BILTONG COMPANY

  Spojené království

  Společnost THE ORIGINAL BILTONG COMPANY, je Výrobce, která působí v Maso sušené sektoru. Sídlí v Chesham, Spojené království.

 5. F R BENSON & PARTNERS LTD

  Spojené království

  Společnost F R BENSON & PARTNERS LTD, je Distributor, která působí v Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, Maso sušené, dried mushrooms, a gluten-free product. Sídlí v Kings Langley, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL"

  Španělsko

  Společnost FRIBER S.A. "EMBUTIDOS PAJARIEL", je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, Šunky, Chorizo, Maso sušené, a Šunky. Sídlí v Ponferrada, Španělsko.

 2. BAREFOOT BILTONG

  Spojené království

  Společnost BAREFOOT BILTONG, je Výrobce, která působí v Maso sušené sektoru. Sídlí v Bridlington, Spojené království.

 3. THE WESTON BILTONG COMPANY LTD

  Spojené království

  Společnost THE WESTON BILTONG COMPANY LTD, je Výrobce, která působí v Maso sušené sektoru. Sídlí v Crewe, Spojené království.

 4. SOCARDENNE

  Belgie

  Společnost SOCARDENNE, je Velkoprodejce, která působí v Maso sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech dressed game products, a meat cutting workshops. Sídlí v Houffalize, Belgie.

 5. COMERCIAL PPLU

  Španělsko

  Společnost COMERCIAL PPLU, je Velkoprodejce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Šunky, Maso sušené, Chorizo, Šunky, a Maso sušené. Sídlí v Irun, Španělsko.

 1. MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost MESNA INDUSTRIJA BRACA PIVAC D.O.O., je Výrobce, která působí v Maso lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, Uzeniny a solená masa, Maso sušené, a Uzeniny a solená masa. Sídlí v Vrgorac, Chorvatsko.

 2. ERNST DEHNING GMBH

  Německo

  Společnost ERNST DEHNING GMBH, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s masem a uzeninami, Maso sušené, Konzervy s masem a uzeninami, a Maso sušené. Sídlí v Schneverdingen, Německo.

 1. GREISINGER GMBH

  Rakousko

  Společnost GREISINGER GMBH, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy masové, Maso lyofilizované, Maso sušené, Konzervy masové, Maso lyofilizované, a Maso sušené. Sídlí v Münzbach, Rakousko.

 2. KZ KRKA Z.O.O.

  Slovinsko

  Společnost KZ KRKA Z.O.O., je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, Sazenice, cibule a osiva, Maso sušené, a Sazenice, cibule a osiva. Sídlí v Novo Mesto, Slovinsko.

 3. BRODOKOMERC NOVA D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost BRODOKOMERC NOVA D.O.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Supermarkety a hypermarkety sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, Ryby lyofilizované, Maso sušené, a Ryby lyofilizované. Sídlí v Rijeka, Chorvatsko.

 4. HENNINGSEN NEDERLAND B.V.

  Nizozemsko

  Společnost HENNINGSEN NEDERLAND B.V., je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, a Maso sušené. Sídlí v Waalwijk, Nizozemsko.

 5. CAMARCO BROS A D

  Bulharsko

  Společnost CAMARCO BROS A D, je Velkoprodejce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, Ryby nakládané, Maso sušené, a Ryby nakládané. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 6. BALATONI HÚS KISTELEK

  Maďarsko

  Společnost BALATONI HÚS KISTELEK, je Výrobce, která působí v Maso sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech regional salamis. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 7. GABRIEL FLEURY S.A.

  Švýcarsko

  Společnost GABRIEL FLEURY S.A., je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, a Maso sušené. Sídlí v Granges, Švýcarsko.

 8. DOBRA GMBH

  Německo

  Společnost DOBRA GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Maso uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso sušené, Potravinové výtažky, Maso sušené, a Potravinové výtažky. Sídlí v Verden, Německo.

 1. REZEKNES GALAS KOMBINATS

  Lotyšsko

 2. ALOIS SCHLOGL

  Rakousko

 3. SARL CHARCUTERIES 36

  Francie

 4. DALMESSO D.O.O.

  Chorvatsko

 5. MESOKOMBINAT KAZANLAK AD

  Bulharsko

 6. MIP D.D.

  Slovinsko

 7. SAVANNAH CO. LTD

  Spojené království

 8. PRODUITS EPAGNY (GRUYERE) S.A., FABRIQUE DE SALAMI ET DE VIANDES SECHEES

  Švýcarsko

 9. INVEST GREEN S.R.O.

  Česká republika

  Nabízíme čistě přírodní a zdravé masové pochoutky pro psy a kočky v nejvyšší kvalitě, obohacené o vitamíny a doplňkové látky, které jsou vhodným zdrojem vitamínů, minerálních látek a dalších prvků pečujících o zdraví psů a koček, protože víme, co vaši mazlíčci potřebují pro svůj šťastný a spokojený život. Neustálým vývojem vznikla rozsáhlá řada masových pamlsků značky Great goodies všech chutí a přirozených vůní, které jsou vhodné pro dospělé psy a štěňata, ale také pro psy s citlivým zažíváním nebo alergií a stejně tak pro kočky a koťata. Produkty Great goodies jsou masové pamlsky pomalu sušené horkým vzduchem za použití nejnovějších technologií a dodržení systému HACCP a ISO 9001, vyráběné pouze z čerstvého kuřecího, kachního, jehněčího, rybího, králičího, hovězího a vepřového masa s nízkým obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů, bez chemických látek, umělých barviv, konzervačních látek, aromat a obilovin s přídavkem vitamínů a doplňkových látek pro podporu imunity, vitality, kondice, správného růstu a vývoje, pohyblivosti, kvality kůže a srsti, zdravého zažívání, zdravého růstu a pevnosti zubů a kostí, zdravého srdce, mozku i zraku a celkově pro zdravý a kvalitnější život Vašich čtyřnohých přátel se zaručenou čerstvostí a chutí. Pamlsky Great goodies jsou skvělá odměna pro Vašeho domácího mazlíčka, za kterou Vám bude vděčný, který ho potěší i pobaví a pro který Vás bude milovat….

 10. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisko

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma