• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mechanické spojky

Výsledky hledání pro

Mechanické spojky - Dovoz vývoz

 1. ERA - CONTACT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  era-contact GmbH, a member of the aichele GROUP, is an international owner-managed company in the second generation which has over 90 years experience of success in the railway, automotive, commercial vehicle and construction machinery sectors, as well as in the fields of measuring and medical technology, mechanical engineering and plant construction. As the world market leader for electrical railway couplings and as an innovative system supplier for high-tech products and solutions in the field of cable assembly, UIC connector systems and contact systems, we develop and plan projects for leading vehicle manufacturers and market-leading companies. Our customers benefit from our experience and market knowledge, our customer-oriented process organisation and our continual quality improvement. We support them in the areas of brainstorming, concept preparation, design, 3D modelling and drawing preparation, FEM calculations and with the construction of prototypes and series models.

 2. AVK REWAG

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost AVK REWAG, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Působí rovněž v sektorech pipe couplings, pipe coupling, pipe repair clamps, repair clamp, repair couplings, repair coupling, band repair clamp, stainless steel repair clamps, a grip couplings. Sídlí v Vaassen, Nizozemsko.

 3. COUPTEC KUPPLUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost COUPTEC KUPPLUNGSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Maintal, Německo.

 4. H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Bremen, Německo.

 5. PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Riegelsberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MAYR KUPPLUNGEN AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost MAYR KUPPLUNGEN AG, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Neuhausen Am Rheinfall, Švýcarsko.

 2. LAESSER AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost LAESSER AG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Aarburg, Švýcarsko.

 3. DAVIMEC

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DAVIMEC, je Výrobce, která působí v Roboty montážní sektoru. Působí rovněž v sektorech Mechanické spojky, Zubní lékařství - výrobky, Přesná mechanika, Mechanické spojky, Zubní lékařství - výrobky, a Přesná mechanika. Sídlí v Alatri, Itálie.

 4. SAM BO CLUTCH CO., LTD

  Jižní Korea

  Společnost SAM BO CLUTCH CO., LTD, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Působí rovněž v sektorech parts and accessories for mechanical goods conveyors, a gear boxes. Sídlí v Anyang-Si, Gyeonggi-Do, Jižní Korea.

 5. SIBRE FRANCE

  Francie

  Společnost SIBRE FRANCE, je Výrobce, která působí v Jeřáby a mostové jeřáby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mechanické spojky, industrial brakes, Mechanické spojky, a shock absorbers for industrial use. Sídlí v Saint Etienne, Francie.

 1. 3 TRANSMISSIONS

  Francie

  Společnost 3 TRANSMISSIONS, je Distributor, která působí v Mechanické spojky sektoru. Působí rovněž v sektorech worm gears for transmissions, cardan shafts, transmission gearing, a cylinder gears. Sídlí v Noisy Le Sec, Francie.

 2. HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Pneumatická spojení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mechanické spojky, Mechanické spojky, a collectors. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. CURRAX GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost CURRAX GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Motoreduktory sektoru. Působí rovněž v sektorech Mechanické spojky, a Mechanické spojky. Sídlí v Hamburg, Německo.

 2. HA-CO GMBH

  Rakousko

  Společnost HA-CO GMBH, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Traun, Rakousko.

 3. NMH EUCODER GMBH

  Německo

  Společnost NMH EUCODER GMBH, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 4. DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Německo

  Společnost DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Frankfurt Am Main, Německo.

 5. TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE

  Německo

  Společnost TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE, je Distributor, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Husum, Německo.

 6. EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS

  Španělsko

  Společnost EIDE- INDUSTRIAL CLUTCHES & BRAKES- EMBRAGATGES I DERIVATS, je Výrobce, která působí v Brzdy, servobrzdy a jejich části a součásti sektoru. Působí rovněž v sektorech Mechanické spojky, Mechanické spojky, Electromagnetic brakes, a brakes and clutches. Sídlí v Castellar Del Valles, Španělsko.

 7. HERBER HYDRAULIK GMBH

  Německo

  Společnost HERBER HYDRAULIK GMBH, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Reiskirchen, Německo.

 8. RINGSPANN GMBH

  Německo

  Společnost RINGSPANN GMBH, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Bad Homburg, Německo.

 1. MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS

  Španělsko

  Společnost MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS, je Výrobce, která působí v Převody mechanické a jejich díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické - díly, Mechanické spojky, Převody mechanické - díly, Mechanické spojky, a Articulated transmissions and components, mechanical. Sídlí v Rubí-Barcelona, Španělsko.

 2. ZANTEN

  Nizozemsko

  Společnost ZANTEN, je Velkoprodejce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Frézování - obráběcí stroje, Děrování - obráběcí stroje, Převody mechanické a jejich díly, welding stations, Frézování - obráběcí stroje, a Děrování - obráběcí stroje. Sídlí v Veghel, Nizozemsko.

 3. GRUPP&STAHL GMBH

  Německo

  Společnost GRUPP&STAHL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Sídlí v Geislingen, Německo.

 4. JBJ TECHNIQUES LTD

  Spojené království

  Společnost JBJ TECHNIQUES LTD, je Multi-Category, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Mechanické spojky, Převody mechanické a jejich díly, Mechanické spojky, Gearboxes, a hydraulic cooler. Sídlí v Redhill, Spojené království.

 5. LMC-COUPLINGS

  Belgie

  Společnost LMC-COUPLINGS, je Výrobce, která působí v Ložiska jehlová sektoru. Působí rovněž v sektorech Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Spojky motoru, Mechanické spojky, Mechanické spojky, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Spojky motoru, Mechanické spojky, a Mechanické spojky. Sídlí v Mollem-Asse, Belgie.

 6. KEE CONNECTIONS LTD

  Spojené království

  Společnost KEE CONNECTIONS LTD, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Působí rovněž v sektorech Couplings, connectors and valves for industrial use, a valves and couplings. Sídlí v Prescot, Spojené království.

 7. SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA

  Španělsko

  Společnost SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA, je Distributor, která působí v Převody mechanické a jejich díly sektoru. Působí rovněž v sektorech Mechanické spojky, a Mechanické spojky. Sídlí v San Sebastian, Španělsko.

 8. MGH

  Belgie

  Společnost MGH, je Distributor, která působí v Spojky motoru sektoru. Působí rovněž v sektorech Mechanické spojky, Mechanické spojky, Mechanical components, cog wheels, a gear boxes. Sídlí v Machelen, Belgie.

 9. LLC SMARTSERVICE

  Rusko

  Společnost LLC SMARTSERVICE, je Multi-Category, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Skelná vlákna a vlna, Mechanické spojky, Skelná vlákna a vlna, Mechanické spojky, aramidic fabrics, a Composite parts for renovation work. Sídlí v Kazan, Rusko.

 10. EXTRUMAT

  Belgie

  Společnost EXTRUMAT, je Výrobce, která působí v Mechanické spojky sektoru. Působí rovněž v sektorech moulds production, construction design of moulds, dies, a mould manufacturing plants. Sídlí v Pittem, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma