• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • metalurgie - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Metalurgie - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunsko

  Verified by europages badge

  Emsil was founded in 1995 in Romania with its first activity of designing, manufacturing and selling CNC Machine Tools. The first CNC machine tool was installed in Finland in 1997. The strategy of Emsil was to diversify and expand its capabilities and flexibilities to manufacture a wide range of products in a wide range of industries. Emsil is an open company for taking on engineering challenges, whether in the machine tools business or in the welding and steel fabrications business, becoming a strong supplier and partner for its customers over time. For these reasons, in 2007, Emsil expanded. The focus of Gemil was on welding large steel fabrications to cover the demand for such services. Moreover, Emsil started to shift the production of machine tools' main components from cast iron to carbon steel welded structures. Siltech, the third company, was created in 2007 to consult and ultimately transformed into a steel fabrication company in 2012. Today, Siltech is established in Aiud, the third location. In 2011, Emsil purchased a French engineering company's Romanian subsidiary and entered the aeronautics industry. The main products manufactured are devices and steel structures for airplane components assembly. Today, we are active in 3 Romanian cities, manufacturing high-technology CNC machine tools and steel fabrications in carbon steel and stainless steel. Industries we are present in are: naval, energy, oil&gas, aerospace, transportation, and vacuum.

 2. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Sharpening – as good as new: The long tool life of our machining tools is the reason why our customers commission us to manufacture high-quality broaches time and time again. But even tools of this high quality, made of the best material with a flawless structure and first-rate curing, will experience wear. Our sharpening service, which we perform with the same care with which we produce new broaches, provides you with a precise, high-quality broaching tool again. Contract broaching – we are your supplier: Our employees will do their utmost to perform your task as though it were one of our own. Construction of equipment – of course we do that: Delivery dates – rarely a problem for us. We can't work miracles – but close to it. And after we have impressed you once again with our unbelievable speed and flexibility, you will believe that we can do it.

 3. FÖHRENBACH GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Developers and manufacturers of high-precision components, units and systems for linear and rotary movement in automation technology and precision mechanical engineering. Föhrenbach products are the solution for guiding, driving, movement, control and positioning tasks. The additional products offered alongside these solutions expand the range to provide complete customer-specific solutions up to and including special machines. The supply range includes, for example, SVAN adjusting slides, dovetail slides, roller slides and compound slides, motor-controlled precision slides with KBS, KCS and KCL ball bushing guides (with direct drive), compact PCL and PFL profile guide slides with integrated linear motor and measuring system, PFS profile guide slides with spindle drive, LDH direct drive handling modules, RT2A rotary table series (with screw drive) and RT3A series (direct drive), rotating and swivelling units, indexing heads, press axes, and linear and path control systems.

 4. LT ULTRA-PRECISION TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Since our foundation in 1995, we have become one of the world’s leading companies in the field of ultra-precision technology. As well as our UP technology (machine engineering) division, via which we supply our ultra-precision machines (UP machines) amongst other things, we also offer contract production (metal optics and tools). Our machine engineering division offers you the complete range of UP processing. UP machines for milling, turning, grinding, polishing, lapping and measuring are available, while we also provide special machines – all under one roof. In our contract production division, you can have optics and tools of the highest UP quality in piece production or also in high or low volume production. This unique synergy allows us to continually make improvements to our UP machinery thanks to the ongoing feedback from our own production department. In addition, interferometers and UP bearings (linear systems and rotary tables) are also available via our UP Technology division.

 5. CLEVELAND LINEARTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost CLEVELAND LINEARTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Löffingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ETP STEUERUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ETP STEUERUNGSTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Gingen, Německo.

 2. HANS KOHLE KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HANS KOHLE KG, je Velkoprodejce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ratingen, Německo.

 3. SKS MACHINES

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost SKS MACHINES, je Poskytovatel služeb, která působí v Stroje a zařízení použité a prošlé revizí sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení, použité, Kovotruhlářství, zámečnictví - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, Zpracování dřeva - stroje a zařízení, Cihelny - stroje a zařízení, Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení, Kovy - stroje a zařízení, Sklářský průmysl - stroje a zařízení, a Stroje a zařízení, použité. Sídlí v Willebroek, Belgie.

 4. WAHLENMEIER SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WAHLENMEIER SCHWEISSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Korb, Německo.

 5. PARTORY

  Česká republika

  Za hranice moderního nákupu S rostoucími požadavky na nákupní týmy je nezbytné zvýšit efektivitu nákupního procesu. Využijte potenciál umělé inteligence k řízení komplexních dodavatelských řetězců strojírenských dílů a získejte více času na strategické úkoly. Výběr nejvhodnější výrobní technologie je podpořený umělou inteligencí s počítačovým čtením výkresové dokumentace. Automatizací nákupních procesů a přizpůsobení se vašim specifickým pravidlům budou objednané díly dodány dle požadovaných termínů a v požadované kvalitě. Naše platforma je vyvíjena na základě aktuálních požadavků nákupních týmů a kombinuje je s odbornými znalostmi našich expertů ze strojírenské výroby a logistiky. - Dostupná kapacita strojů v Evropské unii - Zkrácení dodací lhůty - Snížení uhlíkové stopy - Plynulá kontinentální doprava - Ekonomická životaschopnost - Bezproblémová certifikace - Průmyslový původ - Stovky let zkušeností

 1. RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro povrchovou úpravu sektoru. Působí rovněž v sektorech Metalurgie - stroje a zařízení, systems and machinery for metal surface treatments and finishes, systems and machinery for painting metals, Metalurgie - stroje a zařízení, a powder painting systems and machinery. Sídlí v Herzebrock-clarholz, Německo.

 2. UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost UNTERSCHÜTZ SONDERMASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování ocele a kovů, Lisování ocele a kovů, Machines, custom-built, 3D custom laser cutting, a Metal and engineering industry constructions. Sídlí v Hettstedt, Německo.

 1. CENTRAL CATALANA MAQUINARIA S. A.

  Španělsko

  Společnost CENTRAL CATALANA MAQUINARIA S. A., je Velkoprodejce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Bending shears, a CNC milling machine. Sídlí v Parets Del Valles, Španělsko.

 2. OPERBER SITALU GROUP S.L.

  Španělsko

  Společnost OPERBER SITALU GROUP S.L., je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v La Pobla De Claramunt, Španělsko.

 3. METAL CRIS-JOHN

  Španělsko

  Společnost METAL CRIS-JOHN, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Water jet cutting. Sídlí v L'alcudia, Valencia, Španělsko.

 4. HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost HAGEN & GOEBEL WERKZEUGMASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání vnitřních závitů - obráběcí stroje, Frézování - obráběcí stroje, Protahovací trny - obráběcí stroje, Pohyblivé vřeteníky, Řezání vnitřních závitů - obráběcí stroje, Frézování - obráběcí stroje, Protahovací trny - obráběcí stroje, a Pohyblivé vřeteníky. Sídlí v Soest, Německo.

 5. GLOMACHT BV

  Nizozemsko

  Společnost GLOMACHT BV, je Distributor, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech laser equipment, welding equipment, Wood machines, a used forklift truck. Sídlí v Rotterdam, Nizozemsko.

 6. HANS DOCKENDORFF GMBH

  Německo

  Společnost HANS DOCKENDORFF GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bockenau, Německo.

 7. GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE

  Francie

  Společnost GP-MO CISAILLES & PLIEUSES SAV MAINTENANCE, je Poskytovatel služeb, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslová údržba, Opravy průmyslového vybavení, Čepele, listy a nože průmyslové, Nože pro obráběcí stroje, Průmyslová údržba, Opravy průmyslového vybavení, Čepele, listy a nože průmyslové, a Nože pro obráběcí stroje. Sídlí v Barr, Francie.

 8. EUROSTORAGE

  Belgie

  Společnost EUROSTORAGE, je Distributor, která působí v Systémy - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Metalurgie - stroje a zařízení, Board Storage, a Metalurgie - stroje a zařízení. Sídlí v Gavere, Belgie.

 1. KMT PRODUKTIONS- + MONTAGE-TECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost KMT PRODUKTIONS- + MONTAGE-TECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Villingen-Schwenningen, Německo.

 2. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Maďarsko

  Společnost ÁP-TECHNOLOGY KFT, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Nyíregyháza, Maďarsko.

 3. KÄPPLER & PAUSCH GMBH

  Německo

  Společnost KÄPPLER & PAUSCH GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Neukirch/lausitz, Německo.

 4. ITH GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ITH GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Meschede, Německo.

 5. GERLITZ MASCHINENHANDEL

  Německo

  Společnost GERLITZ MASCHINENHANDEL, je Velkoprodejce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení, použité, milling machines, Stroje a zařízení, použité, National and international industrial transport, a Purchase and sale of equipment. Sídlí v Bad Urach, Německo.

 6. ZAMET-BUDOWA MASZYN S.A.

  Polsko

  Společnost ZAMET-BUDOWA MASZYN S.A., je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Tarnowskie Góry, Polsko.

 7. KRANBAU KÖTHEN GMBH

  Německo

  Společnost KRANBAU KÖTHEN GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Köthen, Německo.

 8. INTEGRA

  Turecko

  Společnost INTEGRA, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny, a Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny. Sídlí v Izmir, Turecko.

 9. HIRSCHEIDER GMBH

  Německo

  Společnost HIRSCHEIDER GMBH, je Multi-Category, která působí v Železárny a slévárny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Metalurgie - stroje a zařízení, Obráběcí stroje pro tváření kovů, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Metalurgie - stroje a zařízení, Obráběcí stroje pro tváření kovů, Obráběcí stroje pro řezání, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Ellwangen, Německo.

 10. ABACUS MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost ABACUS MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování - obráběcí stroje, metal working machinery, metal forming, Frézování - obráběcí stroje, a metal deformation. Sídlí v Osnabrück, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Metalurgie - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

29 051 Podniky