• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mléko

Výsledky hledání pro

Mléko - Dovoz vývoz

 1. REGILAIT

  Francie

  Verified by europages badge

  Founded a little over 60 years ago, Régilait is the leading company in granulated milk powders and a major stakeholder in the concentrated milk and infant milk markets. Régilait is present in over 60 countries. Régilait also markets delicious beverages and spreads. Régilait is a subsidiary of the two first French Dairy Cooperatives (Laïta and Sodiaal) that collect milk, in France, from over 14, 000 engaged milk producers, wholeheartedly enthusiastic about their profession.

 2. CASEIFICIO SEPERTINO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CASEIFICIO SEPERTINO, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Sýry, cheese, fresh cheeses, Sýry, hard cheeses, aged cheeses, ageing, parmigiano reggiano, a grana padano. Sídlí v Marene, Itálie.

 3. HST MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HST MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Čerpadla pístová sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje, Mléko, Homogeniser, High-pressure pump, Emulsions, emulsion paints, High-pressure technology, Homogenisation, a dairy products. Sídlí v Dassow, Německo.

 4. TERRA FOOD

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost TERRA FOOD, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Butter, Spread, Ghee, Yogurt, a Visable supports Ukrainian companies. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 5. CASEIFICIO IGNALAT

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO IGNALAT, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech cheese, fior di latte mozzarella, burrata cheese, a caciocavallo cheese. Sídlí v Noci, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CADÍ

  Španělsko

  Společnost CADÍ, je Výrobce, která působí v Sýry sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléčné výrobky, Mléko, cheese shops, butter, Mléčné výrobky, a Mléko. Sídlí v La Seu D'urgell-Lleida, Španělsko.

 2. SAUDAL GREEN

  Portugalsko

  Společnost SAUDAL GREEN, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukr, Olej olivový, Mléko, Víno, Cukr, Olej olivový, Mléko, a Víno. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 3. CASEIFICIO DI GAVASSETO E RONCADELLA

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO DI GAVASSETO E RONCADELLA, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech parmigiano reggiano, a ricotta cheese. Sídlí v Reggio Emilia, Itálie.

 4. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  Itálie

  Společnost LATTERIA SOCIALE NUOVA, je Výrobce, která působí v Smetana kyselá sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléko, Mléko čerstvé, Mléčné výrobky, Sýry, Mléko, Mléko čerstvé, Mléčné výrobky, a Sýry. Sídlí v Bibbiano, Itálie.

 5. BULGARICA DAIRY

  Česká republika

  Společnost BULGARICA DAIRY, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale of vegetables, wholesale of dairy products, natural yoghurt, a wholesale cheeses. Sídlí v Prague, Česká republika.

 1. BOSSOK

  Lucembursko

  Společnost BOSSOK, je Distributor, která působí v Nápoje nealkoholické sycené sektoru. Působí rovněž v sektorech Minerálky, Káva a čaj, Mléko, Minerálky, fruit juices, Káva a čaj, a Mléko. Sídlí v Luxembourg, Lucembursko.

 2. MINA MINA - DAIRY PRODUCTS

  Belgie

  Společnost MINA MINA - DAIRY PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléko, powdered milk, sweetened concentrated milk, butter, a Mléko. Sídlí v Antwerp, Belgie.

 1. PARALLELE VITALE - HARAS DE LA VALLEE DES HAFLINGER

  Francie

  Společnost PARALLELE VITALE - HARAS DE LA VALLEE DES HAFLINGER, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech high-quality milk, a organic long life milk. Sídlí v DEGRE, Francie.

 2. LAITNAA

  Francie

  Společnost LAITNAA, je Poskytovatel služeb, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléko čerstvé, Mléko čerstvé, a agricultural cooperative. Sídlí v La Capelle En Thiérache, Francie.

 3. ZOTT GMBH & CO.

  Německo

  Společnost ZOTT GMBH & CO., je Velkoprodejce, která působí v Sýry sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléčné výrobky, Mléko, Mléčné výrobky, ice-cream dessert, a Mléko. Sídlí v Mertingen, Německo.

 4. DELYSIUM FOOD SERVICE

  Španělsko

  Společnost DELYSIUM FOOD SERVICE, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Sídlí v Rivas Vaciamadrid, Španělsko.

 5. GRUPO SUCHEZ

  Španělsko

  Společnost GRUPO SUCHEZ, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléko, oil, sugar, a Mléko. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 6. COUNTY MILK PRODUCTS LIMITED

  Spojené království

  Společnost COUNTY MILK PRODUCTS LIMITED, je Velkoprodejce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech creams, powdered milk, condensed milk, a milk derivatives. Sídlí v Wilmslow, Spojené království.

 7. CASEIFICIO DI BENEDETTO

  Itálie

  Společnost CASEIFICIO DI BENEDETTO, je Maloprodejce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech buffalo-milk mozzarellas, small-scale manufacture, milk - distribution, a shipping merchandise. Sídlí v Capaccio, Itálie.

 8. BIODIA

  Belgie

  Společnost BIODIA, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Dietní a biologická strava, milk cows, dairy products, Dietní a biologická strava, a Organic milk. Sídlí v Brasschaat, Belgie.

 1. TRANSPORT GROEP GELDERLAND

  Nizozemsko

  Společnost TRANSPORT GROEP GELDERLAND, je Poskytovatel služeb, která působí v Mléko sektoru. Sídlí v Doetinchem, Nizozemsko.

 2. EUROFIT

  Belgie

  Společnost EUROFIT, je Distributor, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléčné výrobky, Mléčné výrobky, uht milk, soybean milk, a cheese. Sídlí v Liege, Belgie.

 3. JLC SA

  Moldavsko

  Společnost JLC SA, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Smetana kyselá, Smetana kyselá, ice cream, a cheeses. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 4. TUREXPORT

  Turecko

  Společnost TUREXPORT, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech cheeses and dairy products, a processed fruit products. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. TACORONTE S.L.

  Španělsko

  Společnost TACORONTE S.L., která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Sýry, Mléko, Máslo, Smetana zakysaná, Sýry, Mléko, Máslo, a Smetana zakysaná. Sídlí v San Cristóbal De La Laguna-Tenerife, Španělsko.

 6. FORM GRUP MAKINA

  Turecko

  Společnost FORM GRUP MAKINA, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl - stroje a zařízení, farm, Food machine, a Potravinářský průmysl - stroje a zařízení. Sídlí v Konya, Turecko.

 7. IFT

  Francie

  Společnost IFT, je Distributor, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléko sušené a kondenzované, milk - distribution, Cow's milk, a Mléko sušené a kondenzované. Sídlí v Paris, Francie.

 8. LACTURALE S.A.T.

  Španělsko

  Společnost LACTURALE S.A.T., je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Působí rovněž v sektorech high-quality milk, uht milk, a Cow's milk. Sídlí v Echeverri, Španělsko.

 9. DUAL CORE

  Španělsko

  Společnost DUAL CORE, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Mléko sektoru. Sídlí v Burgos, Španělsko.

 10. EUROLACTIS ITALIA SRL

  Itálie

  Společnost EUROLACTIS ITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Mléko sektoru. Sídlí v Corbetta, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma