• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mlýnky na maso pro hromadné stravování

Výsledky hledání pro

Mlýnky na maso pro hromadné stravování - Dovoz vývoz

 1. C.EL.ME. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  C.EL.ME. is a long-established leader in the catering machines sector. It operates according to UNI ISO 9001 standards. Products include electric gravity and vertical slicers for meat, sausages, cheese and bread, in anodized aluminium and stainless steel, in both automatic and gear formats; mincers and graters for delicatessens and butchers, almond cutters for patisseries and gourmet restaurants, cutters for vegetables and mozzarella and cabbage shredders for use in hotels, restaurants, canteens and cafeterias.

 2. GARBY ANKA S.A

  Řecko

  Společnost GARBY ANKA S.A, je Výrobce, která působí v Řeznictví - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Škrabky a struhadla, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Škrabky a struhadla, Míchačky a drtičky pro potravinářský průmysl, a Mlýnky na maso pro hromadné stravování. Sídlí v Ag.i. Rentis, Řecko.

 3. EGGERMONT

  Belgie

  Společnost EGGERMONT, je Velkoprodejce, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, small electrical goods for the kitchen, a kitchen utensils for institutions. Sídlí v Ieper, Belgie.

 4. BEAUVAL

  Belgie

  Společnost BEAUVAL, je Výrobce, která působí v Hovězí maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Bourání masa, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Bourání masa, Lamb, fresh butchered products, a Mlýnky na maso pro hromadné stravování. Sídlí v Lessines, Belgie.

 5. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Německo

  Společnost BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, je Výrobce, která působí v Krájení ovoce a zeleniny - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Řeznictví - stroje a zařízení, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, a Řeznictví - stroje a zařízení. Sídlí v Reichenau, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN

  Německo

  Společnost HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky na maso pro hromadné stravování, a Mlýnky na maso pro hromadné stravování. Sídlí v Warendorf, Německo.

 2. MAVIC S.R.L.

  Itálie

  Společnost MAVIC S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Mlýnky a řezačky na maso, a Mlýnky na maso pro hromadné stravování. Sídlí v Oggiona Con Santo Stefano, Itálie.

 3. AMADO CARDENES SA

  Španělsko

  Společnost AMADO CARDENES SA, je Výrobce, která působí v Pečicí trouby, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky na maso pro hromadné stravování, Kávovary komerční, Mlýnky na maso pro hromadné stravování, a Kávovary komerční. Sídlí v Las Palmas De Gran Canari, Španělsko.

 4. INTERMIK SP. Z O.O.

  Polsko

 5. WILK INTERNATINAL - POLAND SP. Z O.O.

  Polsko

 1. CAGNONI ENRICO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CAGNONI ENRICO S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Gallarate, Itálie.