• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mouky a krupice

Výsledky hledání pro

Mouky a krupice - Dovoz vývoz

 1. TAMPIERI SPA

  Itálie

  Tampieri Spa, the leading producer of raw and refined vegetable oils for zootechnical use and for use as fuel. Our facilities allow us to work on wine making by-products. Producer of refined and unrefined edible oils, alcohols, distilled products, grappa and meal for zootechnical uses as well as tartrates; combustible cakes. Leading European producer of grape seed oil.

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisko

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 3. TRENDY FOODS

  Belgie

  Společnost TRENDY FOODS, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazená hotová jídla, Koření, Mouky a krupice, Nápoje - import-export, Pečivo sladké, Konzervovaná zelenina, Cukrovinky čokoládové, Hluboce zmrazená hotová jídla, a Koření. Sídlí v Vottem (z.i. De Milmort), Belgie.

 4. JB HANDELSWELT JANINE BERNECKER

  Německo

  Společnost JB HANDELSWELT JANINE BERNECKER, je Velkoprodejce, která působí v Mouky a krupice sektoru. Sídlí v Gelsenkirchen, Německo.

 5. VIRIDI FOODS GMBH

  Německo

  Společnost VIRIDI FOODS GMBH, je Výrobce, která působí v Mouky a krupice sektoru. Sídlí v Alzenau, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. UPGRAIN AG

  Švýcarsko

  Společnost UPGRAIN AG, je Výrobce, která působí v Mouky a krupice sektoru. Sídlí v Appenzell, Švýcarsko.

 2. SOUTH STREAM E.K.

  Německo

  Společnost SOUTH STREAM E.K., je Velkoprodejce, která působí v Mouky a krupice sektoru. Sídlí v Kehl, Německo.

 3. GRÖNAVERDE GMBH

  Německo

  Společnost GRÖNAVERDE GMBH, je Distributor, která působí v Mouky a krupice sektoru. Sídlí v Hettenshausen, Německo.

 4. TERRA LLC

  Ukrajina

  Společnost TERRA LLC, je Výrobce, která působí v Pšenice pekárenská sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilniny a obilí, Krupice, Mouky a krupice, Polévky, Snídaňové cereálie, Obilniny a obilí, cereals, cereal semolinas, a oat cereal. Sídlí v Pervomaysky, Ukrajina.

 5. DI.GI.MA.

  Itálie

  Společnost DI.GI.MA., je Výrobce, která působí v Tuky pro potravinářské použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Mouky a krupice, Cukrářské výrobky, Stavební kování, Hotel, edible animal fats, production of fats and meat-based protein flours, zootechnical foods, Mouky a krupice, a food-grade flour. Sídlí v Villanterio, Itálie.

 1. SUNGRANO GMBH

  Německo

  Společnost SUNGRANO GMBH, je Výrobce, která působí v Mouky a krupice sektoru. Působí rovněž v sektorech rye flours, Wheat flour, Yeasts, Breadcrumbs, Sunflower oil, Organic flours, Flour silos for bakeries, Vegetable oils and fats, a Cooking oils. Sídlí v Köln, Německo.

 2. SAMEXPORT

  Francie

  Společnost SAMEXPORT, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Mléčné výrobky, Mouky a krupice, Nápoje, Nápoje - import-export, Mléčné výrobky, Mouky a krupice, Nápoje, a Nápoje - import-export. Sídlí v France, Francie.

 1. HARIMSA

  Španělsko

 2. MILLGER MAKINA SAN TIC LTD STI.

  Turecko

 3. SAS VENTOUX EPEAUTRE

  Francie

 4. BS SARIYAVUZ EXPORTERS

  Turecko

 5. INDUSTRIA MOLITORIA MININNI SRL

  Itálie

 6. MYNATURA BY CHRISTIAN JESKE

  Německo

 7. HARINAS DE PELEGRIN - HALASA

  Španělsko

 8. MAISON WACOLS

  Francie

 1. ALEXANDRIA INTERNATIONAL INTEGRATED FOOD INDUSTRIES

  Egypt

 2. FOODISH S.R.O.

  Česká republika

 3. MOULIN DE SAURET

  Francie

 4. MOLINO COLOMBO

  Itálie

 5. TRIO GIDA VE TARIM URUNLERI ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

 6. MINSK GROUP OF THE BREAD PRODUCTS JSC

  Bělorusko

 7. CAMPIONE ANTONINO

  Itálie

 8. KMC DEUTSCHLAND INGREDIENTS GMBH

  Německo

 9. PRIMUSAGRO OU

  Ukrajina

 10. GARNEC LLC

  Rusko

Najděte cenové nabídky pro

Filtry

Výsledky hledání pro

Mouky a krupice - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 444 Podniky