• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mramor

Výsledky hledání pro

Mramor - Dovoz vývoz

 1. MARMI DI CARRARA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Marmi di Carrara Srl has produced marbles, granites, onyx and stones, under its own name and for third parties, since 1956. It specialises in looking for rare and precious materials, and it supplies excellent quality materials a competitive prices. Its exclusive products include: Malachite Green, Erika Red, Desert Stone, Italian Navona Travertino, Damasco Red and Absolute Black. As well as the finest types of Statuario, Carrara, Gioia, Arabescato, Calacatta and other similar marble. .

 2. CAVE TRAMBISERRA S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Cave Trambiserra is specialised in quarrying high quality marbles and its proud of owning two quarries: Michelangelo's Bianco Trambiserra quarry and the Grigio San Nicola e Bardiglio quarry, both located in Seravezza, Italy. The marbles that Cave Trambiserra can offer stand out for their very high density that makes them extremely long-lasting and stain resistant. Thanks to these properties they are perfect for a vast range of indoor and outdoor uses.

 3. GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GRASSO PIETRA LAVICA E MARMI S.R.L.S., je Výrobce, která působí v Porfyr sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Městský mobiliář a vybavenost, working of lava stone, working with Etna lava stone, working of marble and granite, Mramor, a Městský mobiliář a vybavenost. Sídlí v Belpasso, Itálie.

 4. EURO PIETRE INDUSTRIE SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost EURO PIETRE INDUSTRIE SRL, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, lava stone floors, lava stone, Mramor, working of lava stone, lava stone kitchen tops, lava stone bathroom tops, a lava rock curbs. Sídlí v Belpasso, Itálie.

 5. GIORGI MARMI S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GIORGI MARMI S.R.L., je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, a Mramor a přírodní kámen. Sídlí v Carrara, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ANTOLINI LUIGI & C. S.P.A., je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, Granolitový beton, marble, natural stone, Žula, international natural stones, Granolitový beton, working of marble and granite, a granite floors. Sídlí v Cavaion Veronese, Itálie.

 2. GHIRARDI NICOLA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GHIRARDI NICOLA, je Poskytovatel služeb, která působí v Mramor sektoru. Sídlí v Langhirano, Itálie.

 3. CO.SE.LUC.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CO.SE.LUC., je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Sídlí v Carrara, Itálie.

 4. KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI

  Turecko

  Společnost KEFELI MERMER GRANIT SAN VE TIC. LTD. ŞTI, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech building and industrial construction, marble slabs, marble blocks, a marble floor polish. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI.

  Turecko

  Společnost MEKMAR DIŞ TICARET LTD.ŞTI., je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Schodiště mramorová, Mramor, marble bathroom top, Schodiště mramorová, Mramor, a natural stone. Sídlí v Denizli, Turecko.

 1. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Španělsko

  Společnost TRENCADIS INNOVACIÓN, je Výrobce, která působí v Mozaiky - dlaždice sektoru. Působí rovněž v sektorech Dlažby a obklady - dodavatelé, Dekorativní fajáns, Mramor, Mramor a přírodní kámen, Dlažby a obklady - dodavatelé, Dekorativní fajáns, Mramor, a Mramor a přírodní kámen. Sídlí v Picassent-Valencia, Španělsko.

 2. ENCIMERAS MÁLAGA

  Španělsko

  Společnost ENCIMERAS MÁLAGA, je Poskytovatel služeb, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchody - uspořádání, Obchody - uspořádání, sinks and work tops, a Granite surface plates. Sídlí v Málaga, Španělsko.

 1. MARBREFR

  Turecko

  Společnost MARBREFR, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, marble bathroom, marble blocks, a Mramor. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. PIEDRA NATURAL RUBIO

  Španělsko

  Společnost PIEDRA NATURAL RUBIO, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Natural stonework, grooves, Mramor, a sandstone. Sídlí v Les Borges Blanques-Lleida, Španělsko.

 3. ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA

  Španělsko

  Společnost ARTESANIA EN PEDRA PARCERISA, která působí v Kamenná střešní krytina sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Natural stonework, sandstone, Mramor, a grooves. Sídlí v Olius-Lleida, Španělsko.

 4. ARTE PIETRA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ARTE PIETRA S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech stone floors, a stone coverings. Sídlí v Cenaia, Itálie.

 5. MER-VE LUXSTONE

  Turecko

  Společnost MER-VE LUXSTONE, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Sídlí v Denizli, Turecko.

 6. MÁRMOLES PÉREZ BELDA

  Španělsko

  Společnost MÁRMOLES PÉREZ BELDA, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech working of marble and granite, marble coverings, a granite covering. Sídlí v Es Mercadal (menorca), Španělsko.

 7. LE MARBRE TUNISIEN GROUP

  Tunisko

  Společnost LE MARBRE TUNISIEN GROUP, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Mramor, ceramic floors, a marble working. Sídlí v Siliana, Tunisko.

 8. STONE SENFONY

  Turecko

  Společnost STONE SENFONY, je Poskytovatel služeb, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, travertine, a Mramor. Sídlí v Afyonkarahisar, Turecko.

 1. MÁRMOLES RONIMAR SL

  Španělsko

  Společnost MÁRMOLES RONIMAR SL, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Žula, a Žula. Sídlí v Novelda-Alicante, Španělsko.

 2. GRANITOS LA LAGUNILLA SL

  Španělsko

  Společnost GRANITOS LA LAGUNILLA SL, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor a přírodní kámen, grooves, Natural stonework, Mramor a přírodní kámen, a stone products for construction work. Sídlí v Quintana De La Serena-Badajoz, Španělsko.

 3. AFYON BEYAZ MERMER

  Turecko

  Společnost AFYON BEYAZ MERMER, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech travertine. Sídlí v Afyon, Turecko.

 4. TROCHA GMBH

  Německo

  Společnost TROCHA GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial stones. Sídlí v Harztor, Německo.

 5. DICLE MARBLE CONSTRUCTION INDUSTRY INC.

  Turecko

  Společnost DICLE MARBLE CONSTRUCTION INDUSTRY INC., je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech marble blocks, marble tiles, marble slabs, a marble quarries. Sídlí v Diyarbakir, Turecko.

 6. TONDELLI ERO & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost TONDELLI ERO & C. S.N.C., která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje na zpracování mramoru, marble, building, Stroje na zpracování mramoru, a flooring. Sídlí v Albinea, Itálie.

 7. ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost ALSANCAK MERMER NAK. SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Mozaiky - dlaždice, marble mosaics, travertine, Mramor, a Mozaiky - dlaždice. Sídlí v Denizli, Turecko.

 8. MÁRMOLES VISEMAR SLU

  Španělsko

  Společnost MÁRMOLES VISEMAR SLU, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Dlaždice a obklady, Mramor, a Dlaždice a obklady. Sídlí v Novelda-Alicante, Španělsko.

 9. THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR

  Turecko

  Společnost THE MASTER OF MARBLES BY DENMAR, je Výrobce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech white marble, a travertine. Sídlí v Denizli, Turecko.

 10. MALVUCCIO MARMI SRL

  Itálie

  Společnost MALVUCCIO MARMI SRL, je Maloprodejce, která působí v Mramor sektoru. Působí rovněž v sektorech lava stone, working with numerical control machines, working of marble and granite, a marble blocks. Sídlí v Biancavilla, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Mramor - Dovoz vývoz

Počet výsledků

12 612 Podniky