• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mramorová zrna a prach

Výsledky hledání pro

Mramorová zrna a prach - Dovoz vývoz

 1. GRAN SAGRO SRL

  Itálie

  Společnost GRAN SAGRO SRL, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech interior design, a carrara marble. Sídlí v Massa, Itálie.

 2. ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL

  Itálie

  Společnost ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL, je Maloprodejce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech furnishing lamps, statues, personalised proposals, a indoor furnishings. Sídlí v Volterra, Itálie.

 3. SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD

  Čína

  Společnost SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech Calcium carbonate. Sídlí v Shijiazhuang, Čína.

 4. SKZ MINING

  Japonsko

  Společnost SKZ MINING, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech natural talc. Sídlí v Hiroshima, Japonsko.

 5. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turecko

  Společnost OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI., je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech marble dust. Sídlí v Aksaray, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BNB MADENCİLİK

  Turecko

  Společnost BNB MADENCİLİK, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní služby, calcium carbonate, calcite, fodder, a Důlní služby. Sídlí v Manisa Akhisar, Turecko.

 2. DANABAS MOZAIK

  Turecko

  Společnost DANABAS MOZAIK, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech calcite. Sídlí v Manisa, Turecko.

 3. MABRIK

  Španělsko

  Společnost MABRIK, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery and equipment for fur skins, machines and equipment for furriers, furs, a small metal parts for leather goods. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 4. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Turecko

  Společnost YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v Mugla, Turecko.

 5. TUNA MINING CO.LTD

  Turecko

  Společnost TUNA MINING CO.LTD, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech marble blocks. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. MIEN TRUNG MINERAL JSC

  Vietnam

  Společnost MIEN TRUNG MINERAL JSC, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v Vinh, Vietnam.

 2. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Německo

  Společnost AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, je Distributor, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v Nagold, Německo.

 1. CANTERAS EL CERRO

  Španělsko

  Společnost CANTERAS EL CERRO, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v IGEA, Španělsko.

 2. TURMET MADENCILIK LTD

  Turecko

  Společnost TURMET MADENCILIK LTD, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech micronised products, a marble agglomerates. Sídlí v Eskisehir, Turecko.

 3. VISNES KALK AS

  Norsko

  Společnost VISNES KALK AS, je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramorová zrna a prach, a Mramorová zrna a prach. Sídlí v Lyngstad, Norsko.

 4. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  Itálie

  Společnost PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramor, Mramorová zrna a prach, Mramor, a Mramorová zrna a prach. Sídlí v San Severo, Itálie.

 5. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Působí rovněž v sektorech marble granulates. Sídlí v Zandobbio, Itálie.

 6. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE

  Tunisko

  Společnost STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE, je Distributor, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v Bouargoub Riadh, Tunisko.

 7. STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES

  Tunisko

  Společnost STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES, je Distributor, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v Oueslatia Riadh, Tunisko.

 8. STE TNNE DE CARRIERES

  Tunisko

  Společnost STE TNNE DE CARRIERES, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v Raoued Riadh, Tunisko.

 1. STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX

  Tunisko

  Společnost STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX, je Výrobce, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v Oueslatia Riadh, Tunisko.

 2. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES

  Tunisko

  Společnost STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES, je Distributor, která působí v Mramorová zrna a prach sektoru. Sídlí v Bouargoub Riadh, Tunisko.

 3. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., je Výrobce, která působí v Mramor a přírodní kámen sektoru. Působí rovněž v sektorech Mramorová zrna a prach, a Mramorová zrna a prach. Sídlí v Chaves, Portugalsko.

 4. MINERALI INDUSTRIALI TUNISIA

  Tunisko

 5. BRITAL - BRITAS, MARMORES, CONSTRUCAO CIVIL E OBRAS PUBLICAS, LDA

  Portugalsko

 6. BLOMARMORE-INDUSTRIA DE MARMORES, LDA.

  Portugalsko

 7. STE EL IZDIHAR

  Tunisko

 8. GRANITOS PLEVEN - GICQUEL PORTUGAL, S.A.

  Portugalsko

 9. CHIANTI MARMO DI CHECCUCCI GIACOMO E C. S.N.C.

  Itálie

 10. MOTAMINERAL, MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalsko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma