• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mrazírenská doprava - zařízení

Výsledky hledání pro

Mrazírenská doprava - zařízení - Dovoz vývoz

 1. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Společnost TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Doprava silniční sektoru. Působí rovněž v sektorech Přeprava zboží mezinárodní silniční, Doprava silniční - logistika, Mezinárodní přeprava, Mezinárodní nákladní doprava, Doprava - chladírenská, Mrazírenská doprava - zařízení, Přeprava zboží mezinárodní silniční, Doprava silniční - logistika, a Mezinárodní přeprava. Sídlí v Cirkovce, Slovinsko.

 2. COOLINGVANS GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost COOLINGVANS GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Sídlí v Kornwestheim, Německo.

 3. OZ LOGISTIQUE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost OZ LOGISTIQUE, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladové police sektoru. Působí rovněž v sektorech Doprava - chladírenská, Mrazírenská doprava - zařízení, Doprava - chladírenská, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Pontarlier, Francie.

 4. PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE"

  Bělorusko

  Společnost PRIVATE ENTERPRISE "ARSK-SERVICE", je Velkoprodejce, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 5. GIORGIO S.R.L.

  Itálie

  Společnost GIORGIO S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech international transport agency, a wooden articles for warehousing and transport. Sídlí v Colliano, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GADEGREJ

  Dánsko

  Společnost GADEGREJ, je Velkoprodejce, která působí v Půjčovny průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, Diesel generator unit, renewable energy sources, Mrazírenská doprava - zařízení, a solar-powered electricity generators. Sídlí v København K, Dánsko.

 2. WESSINGTON CRYOGENICS LTD

  Spojené království

  Společnost WESSINGTON CRYOGENICS LTD, je Multi-Category, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Doprava za řízené teploty, refrigerated tanks, cargo transport by refrigeration vessel, refrigerated containers for storage, a Doprava za řízené teploty. Sídlí v Houghton Le Spring, Spojené království.

 3. EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES GMBH

  Německo

  Společnost EMERSON CLIMATE TECHNOLOGIES GMBH, je Výrobce, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerating system and equipment compressors, a liquefaction machines. Sídlí v Aachen, Německo.

 4. SOCIETE DE TRANSPORT FRIGORIFIQUE VILLENEUVOIS

  Francie

  Společnost SOCIETE DE TRANSPORT FRIGORIFIQUE VILLENEUVOIS, je Poskytovatel služeb, která působí v Doprava silniční sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, road hauliers, Mrazírenská doprava - zařízení, a cargo transport by refrigeration vessel. Sídlí v Villeneuve Sur Lot, Francie.

 5. CRS MOBILE COLD STORAGE

  Spojené království

  Společnost CRS MOBILE COLD STORAGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech continuous blast freezers, thawing cabinets for commercial use, a refrigerated containers for storage. Sídlí v Maulden, Spojené království.

 1. ERRAIHANI TRANS

  Maroko

  Společnost ERRAIHANI TRANS, je Distributor, která působí v Doprava silniční - logistika sektoru. Působí rovněž v sektorech Přeprava zboží mezinárodní silniční, Mrazírenská doprava - zařízení, transport company, national transport, Přeprava zboží mezinárodní silniční, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Ait Melloul, Maroko.

 2. VEBABOX GMBH

  Německo

  Společnost VEBABOX GMBH, je Výrobce, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerated motor vehicles, cooling trolleys, a refrigerated tanks for goods storage. Sídlí v Kleve, Německo.

 1. MEYER QUICK SERVICE LOGISTICS GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MEYER QUICK SERVICE LOGISTICS GMBH & CO. KG, je Distributor, která působí v Makléři - opce sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, Mrazírenská doprava - zařízení, Supply chain execution, a Refrigerated transports. Sídlí v Friedrichsdorf, Německo.

 2. POMMIER FURGOCAR SRL

  Itálie

  Společnost POMMIER FURGOCAR SRL, je Velkoprodejce, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Sídlí v Reggio Emilia, Itálie.

 3. NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD

  Čína

  Společnost NINGBO SPARK IMPORT AND EXPORT CO.LTD, je Výrobce, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Sídlí v Ningbo, Čína.

 4. BINGO TRANS

  Belgie

  Společnost BINGO TRANS, je Velkoprodejce, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Doprava za řízené teploty, refrigerated transport, a Doprava za řízené teploty. Sídlí v Sint-Katelijne-Waver, Belgie.

 5. APPLIC FROID

  Francie

  Společnost APPLIC FROID, je Poskytovatel služeb, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Sídlí v Begles, Francie.

 6. ICE CONCEPT

  Belgie

  Společnost ICE CONCEPT, je Distributor, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Refrigerated trucks, a refrigerated trailers. Sídlí v Herstal, Belgie.

 7. CEMAFROID

  Francie

  Společnost CEMAFROID, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Sídlí v Fresnes, Francie.

 8. CARRIER TRANSICOLD BELGIUM

  Belgie

  Společnost CARRIER TRANSICOLD BELGIUM, je Velkoprodejce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, Mrazírenská doprava - zařízení, a mobile air-conditioning. Sídlí v Gent, Belgie.

 1. BKL SPEDITION GMBH

  Německo

  Společnost BKL SPEDITION GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Sídlí v Lübeck, Německo.

 2. GIRTEKA LOGISTICS

  Litva

  Společnost GIRTEKA LOGISTICS, je Poskytovatel služeb, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Temperature-controlled lorries, a Utility vehicles. Sídlí v Vilnius, Litva.

 3. STAY COOL KLIMA- U. KÄLTETECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Německo

  Společnost STAY COOL KLIMA- U. KÄLTETECHNISCHE ANLAGEN GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Oststeinbek, Německo.

 4. COOLGO

  Nizozemsko

  Společnost COOLGO, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, refrigerated motor vehicles, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Bladel, Nizozemsko.

 5. FROST SERWIS

  Polsko

  Společnost FROST SERWIS, je Subdodavatel, která působí v Mrazírenská doprava - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerated transport, a truck repair shops. Sídlí v Słubice, Polsko.

 6. STEE

  Francie

  Společnost STEE, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Saint-Étienne, Francie.

 7. TCB 35

  Francie

  Společnost TCB 35, která působí v Doprava - chladírenská sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Pancé, Francie.

 8. MILLARD FROID SAS

  Francie

  Společnost MILLARD FROID SAS, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Yzeure, Francie.

 9. THERMO-TRANSIT DANMARK A/S

  Dánsko

  Společnost THERMO-TRANSIT DANMARK A/S, je Poskytovatel služeb, která působí v Doprava - chladírenská sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Middelfart, Dánsko.

 10. FRIGOBLOCK GROSSKOPF GMBH

  Německo

  Společnost FRIGOBLOCK GROSSKOPF GMBH, je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mrazírenská doprava - zařízení, a Mrazírenská doprava - zařízení. Sídlí v Essen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Mrazírenská doprava - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

789 Podniky