• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • mušle a korýši

Výsledky hledání pro

Mušle a korýši - Dovoz vývoz

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Francie

  Verified by europages badge

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 2. FUCHS GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FUCHS GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Káva a čaj, Výtažky z koření a koření, Koření, Kakao a čokoláda, Hotová jídla a lahůdky, Gastronomie - speciality, a Farmaceutické výrobky. Sídlí v Dissen, Německo.

 3. AMÉLIE, LES HUÎTRES

  Francie

  Verified by europages badge

  Amélie is the most elegant of all the names give to an oyster, the fruit of four years' intense work at sea. This marine organism, halfway between fish and shellfish, cannot be opened by just anybody, resisting efforts by those who lack the knowledge. Our teams, driven by a shared passion, devotion and commitment to excellence, work tirelessly every day to extend the limits of what they can achieve. Amélie exists to promote the French oyster, rooted in the know-how of the most skilled growers, who cultivate and select outstanding oysters. The waters of the French Atlantic coast, in concert with the surrounding lands, instil Amélie oysters with subtle maturity and remarkable delicacy, characteristics sought after by the finest chefs and the most educated palates. At the root of Amélie's quality lies and rich and fertile soil. The history of Marennnes-Oléron recounts the existence of oyster parks famed for their exceptional virtues, guaranteeing consistently delicious oysters year after year. Our skilled oyster farmers rely on these precious secrets to reserve for Amélie the finest locations with the Marennnes-Oléron oyster-farming region. Don't hesitate to contact us for more information!

 4. OCEANORD

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost OCEANORD, je Velkoprodejce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, a Mušle a korýši. Sídlí v Boulogne-Sur-Mer, Francie.

 5. MARISCOS CASTELLAR

  Španělsko

  Společnost MARISCOS CASTELLAR, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, shrimp, a Hluboce zmrazené mořské plody. Sídlí v Santisteban Del Puerto-Jaén, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PESCAVANTE

  Španělsko

  Společnost PESCAVANTE, je Maloprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Seafood and shellfish, seafood, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, a tinned seafood. Sídlí v La Coruña, Španělsko.

 2. VENETO PESCA SRL

  Itálie

  Společnost VENETO PESCA SRL, je Velkoprodejce, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, fish product, a Mušle a korýši. Sídlí v Portogruaro, Itálie.

 3. AGENZIA ITALIANA SCAMPI SRL

  Itálie

  Společnost AGENZIA ITALIANA SCAMPI SRL, je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Sídlí v Roma, Itálie.

 4. ESCARGOTS

  Polsko

  Společnost ESCARGOTS, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Šneci, Šneci, Pre-cooked snails, Frozen snails, a Live snails. Sídlí v Jedlinsk, Polsko.

 5. CASROUGE ET FILS

  Francie

  Společnost CASROUGE ET FILS, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech oyster producer, a fish and processed fish products. Sídlí v Gouville-Sur-Mer, Francie.

 1. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Španělsko

  Společnost VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Langusty, frozen seafood, a Langusty. Sídlí v Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, Španělsko.

 2. SCASS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SCASS S.R.L., je Výrobce, která působí v Sýry sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, Ryby, Mušle a korýši, a Ryby. Sídlí v Salerno, Itálie.

 1. COSTAS Y MIÑAN MARISCADORA

  Španělsko

  Společnost COSTAS Y MIÑAN MARISCADORA, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech preserved fish. Sídlí v Cambados-Pontevedra, Španělsko.

 2. VIVIERS DE SAINT COLOMBAN ET KEROMAN

  Francie

  Společnost VIVIERS DE SAINT COLOMBAN ET KEROMAN, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech baby clams, clams, king shrimps, a Edible crabs - crabs. Sídlí v Carnac, Francie.

 3. FOOD FILOSOFY S L

  Španělsko

  Společnost FOOD FILOSOFY S L, je Multi-Category, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Fresh algae, event organisation, packaged salmon, a Sturgeon caviar. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 4. LA FAMILLE BOUTRAIS

  Francie

  Společnost LA FAMILLE BOUTRAIS, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech oysters. Sídlí v Saint-Coulomb, Francie.

 5. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Španělsko

  Společnost PEIXOS CALSINA BOSCH CB, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, octopus, a Mušle a korýši. Sídlí v El Port-Girona, Španělsko.

 6. THE BLUE SEA FOOD COMPANY LTD

  Spojené království

  Společnost THE BLUE SEA FOOD COMPANY LTD, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Sídlí v Paignton, Spojené království.

 7. B2B INTERTRADE GMBH

  Německo

  Společnost B2B INTERTRADE GMBH, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Maso a drůbež čerstvé, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Bielefeld, Německo.

 8. DEGALMAR S.L.

  Španělsko

  Společnost DEGALMAR S.L., je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Sídlí v Rianxo, Španělsko.

 1. THAERON

  Francie

  Společnost THAERON, je Výrobce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Rybolov - import-export, Rybolov - import-export, a Packing of flat oysters for shipping. Sídlí v Riec Sur Belon, Francie.

 2. BEGANTON

  Francie

  Společnost BEGANTON, je Distributor, která působí v Rybolov - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Mušle a korýši, Mušle a korýši, caught sea fish, caught seafoods, a Edible crabs - crabs. Sídlí v Roscoff, Francie.

 3. ZEEVISGROOTHANDEL ANDRE

  Belgie

  Společnost ZEEVISGROOTHANDEL ANDRE, je Multi-Category, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Rybolov - import-export, Ryby, wholesale fish sales, articles for the hotel industry, a Rybolov - import-export. Sídlí v Zeebrugge, Belgie.

 4. KRONE GMBH

  Německo

  Společnost KRONE GMBH, je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby, Delicatessen products, fish-based dishes, a seafood. Sídlí v Steinbach, Německo.

 5. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost PABLO IGLESIAS, S.L., která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a scampi. Sídlí v A Coruña, Španělsko.

 6. VERWIJS KREEFTENPARKEN

  Nizozemsko

  Společnost VERWIJS KREEFTENPARKEN, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech crabs, a oysters. Sídlí v Yerseke, Nizozemsko.

 7. CORSE MAREE

  Francie

  Společnost CORSE MAREE, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech scallops. Sídlí v Bastia, Francie.

 8. CASA BOTAS

  Španělsko

  Společnost CASA BOTAS, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby, seafood, fresh fish, a frozen fish. Sídlí v Vigo - Pontevedra, Španělsko.

 9. VDM GALICIA SL

  Španělsko

  Společnost VDM GALICIA SL, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, Potraviny - import-export, wholesale markets, mussels, Akvakultura a chov ryb, a Potraviny - import-export. Sídlí v Ribeira, Španělsko.

 10. ARGIS GALAC'SEA

  Francie

  Společnost ARGIS GALAC'SEA, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby uzené a solené, Mušle a korýši, Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby uzené a solené, a Mušle a korýši. Sídlí v Lorient, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma