• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • myčky nádobí automatické pro hromadné stravování

Výsledky hledání pro

Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování - Dovoz vývoz

 1. MACH SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Mach designs, builds and sell glass washers, dish washers, utensil washers and equipment for large users such as hotels, bars, restaurants, bakeries and ice-cream makers. Since 1988, our aim has been to become a leader in a highly competitive industry and in recent years our single-mindedness has enabled us to achieve some excellent results which are reflected by our many satisfied clients in Italy, Europe, the USA, Asia and Africa.

 2. REWADI GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost REWADI GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Babenhausen, Německo.

 3. TEIKOS SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TEIKOS SRL, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech glass washers for institutions, washers, hood dishwasher, conveyor dishwasher, industrial dishwashing machines, professional dishwashing machines, a excellent performance. Sídlí v Limena, Itálie.

 4. GASTRO-GERMANY

  Německo

  Společnost GASTRO-GERMANY, je Maloprodejce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech dishwashers for communities, glass washers for institutions, dishwashers with driven basket, a detergents for dishes. Sídlí v Lünen, Německo.

 5. SOMEPRODUCTS

  Belgie

  Společnost SOMEPRODUCTS, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Přípravky na čištění a údržbu domácností, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Cleansing products - industrial, Přípravky na čištění a údržbu domácností, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Litzendorf, Německo.

 2. GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL

  Německo

  Společnost GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Obertshausen, Německo.

 3. SANTOS PALACE

  Belgie

  Společnost SANTOS PALACE, je Výrobce, která působí v Kávovary komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Kávovary pro domácnost, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Káva a čaj, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Kávovary pro domácnost, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 4. EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED

  Itálie

  Společnost EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Legnago, Itálie.

 5. PHILCOM - VLEMAC

  Belgie

  Společnost PHILCOM - VLEMAC, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Merksem, Belgie.

 1. MIELE & CIE KG

  Německo

  Společnost MIELE & CIE KG, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Gütersloh, Německo.

 2. ELFRAMO SPA

  Itálie

  Společnost ELFRAMO SPA, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial dishwashers, conveyor dishwashers, fryers for institutions, a machines for ice-cream parlours. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 1. VIRTUS GROUP GMBH

  Německo

  Společnost VIRTUS GROUP GMBH, je Výrobce, která působí v Kuchyně - nábytek sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, cooling tables, refrigerated tables for shops, bars and restaurants, gas cooker, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Hamm, Německo.

 2. GASTROSERVICE MEENS GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GASTROSERVICE MEENS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Meggen, Švýcarsko.

 3. HOBART BELGIUM

  Belgie

  Společnost HOBART BELGIUM, je Poskytovatel služeb, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Změkčovadla vody, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, dish-washer, Změkčovadla vody, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Blenders, electric. Sídlí v Kampenhout, Belgie.

 4. ATA SRL

  Itálie

  Společnost ATA SRL, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, industrial dishwashers, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, professional kitchens, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Conselve, Itálie.

 5. CUISIWAN

  Belgie

  Společnost CUISIWAN, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Elektrospotřebiče - bílá technika, Průmyslové chlazení - zařízení, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Elektrospotřebiče - bílá technika, electric mechanical components, a Průmyslové chlazení - zařízení. Sídlí v Froidmont, Belgie.

 6. SISTEMA PROJECT ITALIA

  Itálie

  Společnost SISTEMA PROJECT ITALIA, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Dish washers for the food industry, industrial dishwashers, a glass washers for institutions. Sídlí v Castelfranco Veneto, Itálie.

 7. TEWA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost TEWA SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, pots and pans, grill, a professional kitchens. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 8. EVACO SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost EVACO SP. Z O.O., je Maloprodejce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Fast-food outlet equipment. Sídlí v Kraków, Polsko.

 1. HORECA SERVICE

  Belgie

  Společnost HORECA SERVICE, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Gent, Belgie.

 2. HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. )

  Itálie

  Společnost HOMAG DI MAESTRONI G. & C. ( S.N.C. ), která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, catering supplies, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Gorla Maggiore, Itálie.

 3. FABAR S.R.L.

  Itálie

  Společnost FABAR S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Leštičky obuvi, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Leštičky obuvi, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Concesio, Itálie.

 4. REIDER MARIA

  Itálie

  Společnost REIDER MARIA, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy spotřebního zboží, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Opravy spotřebního zboží, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Terlano, Itálie.

 5. S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C.

  Itálie

  Společnost S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C., která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, industrial refrigerators, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Ciampino, Itálie.

 6. KRUPPS S.R.L.

  Itálie

  Společnost KRUPPS S.R.L., která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Leštičky obuvi, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, a Leštičky obuvi. Sídlí v Padova, Itálie.

 7. SILANOS SRL

  Itálie

  Společnost SILANOS SRL, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech glass washers for institutions, a dishwashers. Sídlí v Pioltello, Itálie.

 8. COLBERT S.R.L.

  Itálie

  Společnost COLBERT S.R.L., je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Melzo, Itálie.

 9. COMENDA ALI SPA

  Itálie

  Společnost COMENDA ALI SPA, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Cassina De Pecchi, Itálie.

 10. SIMATEC S.A.S. DES THALER ANTON & CO.

  Itálie

  Společnost SIMATEC S.A.S. DES THALER ANTON & CO., je Výrobce, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pokladny registrační, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Pokladny registrační, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Nalles, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro