• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • myčky nádobí automatické pro hromadné stravování

Výsledky hledání pro

Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování - Dovoz vývoz

 1. MACH SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Mach designs, builds and sell glass washers, dish washers, utensil washers and equipment for large users such as hotels, bars, restaurants, bakeries and ice-cream makers. Since 1988, our aim has been to become a leader in a highly competitive industry and in recent years our single-mindedness has enabled us to achieve some excellent results which are reflected by our many satisfied clients in Italy, Europe, the USA, Asia and Africa.

 2. REWADI GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost REWADI GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Babenhausen, Německo.

 3. TEIKOS SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TEIKOS SRL, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech glass washers for institutions, washers, hood dishwasher, conveyor dishwasher, industrial dishwashing machines, professional dishwashing machines, a excellent performance. Sídlí v Limena, Itálie.

 4. GASTRO-GERMANY

  Německo

  Společnost GASTRO-GERMANY, je Maloprodejce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech dishwashers for communities, glass washers for institutions, dishwashers with driven basket, a detergents for dishes. Sídlí v Lünen, Německo.

 5. GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL

  Německo

  Společnost GASTRONOMIEEINRICHTER PETER ENGEL, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Obertshausen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SOMEPRODUCTS

  Belgie

  Společnost SOMEPRODUCTS, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Přípravky na čištění a údržbu domácností, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Cleansing products - industrial, Přípravky na čištění a údržbu domácností, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 2. MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost MFA GROSSKÜCHENTECHNIK GMBH, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Litzendorf, Německo.

 3. SANTOS PALACE

  Belgie

  Společnost SANTOS PALACE, je Výrobce, která působí v Kávovary komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Kávovary pro domácnost, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Káva a čaj, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Kávovary pro domácnost, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 4. EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED

  Itálie

  Společnost EUROTEC SRL - DIV. ELETTROBAR & COLGED, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Legnago, Itálie.

 5. ELFRAMO SPA

  Itálie

  Společnost ELFRAMO SPA, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial dishwashers, conveyor dishwashers, fryers for institutions, a machines for ice-cream parlours. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 1. ATA SRL

  Itálie

  Společnost ATA SRL, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, industrial dishwashers, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, professional kitchens, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Conselve, Itálie.

 2. HOBART BELGIUM

  Belgie

  Společnost HOBART BELGIUM, je Poskytovatel služeb, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Změkčovadla vody, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, dish-washer, Změkčovadla vody, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Blenders, electric. Sídlí v Kampenhout, Belgie.

 1. VIRTUS GROUP GMBH

  Německo

  Společnost VIRTUS GROUP GMBH, je Výrobce, která působí v Kuchyně - nábytek sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, cooling tables, refrigerated tables for shops, bars and restaurants, gas cooker, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Hamm, Německo.

 2. MIELE & CIE KG

  Německo

  Společnost MIELE & CIE KG, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Gütersloh, Německo.

 3. GASTROSERVICE MEENS GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GASTROSERVICE MEENS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Meggen, Švýcarsko.

 4. CUISIWAN

  Belgie

  Společnost CUISIWAN, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Elektrospotřebiče - bílá technika, Průmyslové chlazení - zařízení, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Elektrospotřebiče - bílá technika, electric mechanical components, a Průmyslové chlazení - zařízení. Sídlí v Froidmont, Belgie.

 5. PHILCOM - VLEMAC

  Belgie

  Společnost PHILCOM - VLEMAC, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Merksem, Belgie.

 6. TEWA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost TEWA SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, pots and pans, grill, a professional kitchens. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 7. SISTEMA PROJECT ITALIA

  Itálie

  Společnost SISTEMA PROJECT ITALIA, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Dish washers for the food industry, industrial dishwashers, a glass washers for institutions. Sídlí v Castelfranco Veneto, Itálie.

 8. HORECA SERVICE

  Belgie

  Společnost HORECA SERVICE, je Distributor, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Sídlí v Gent, Belgie.

 1. AL RAZANA

  Spojené arabské emiráty

  Společnost AL RAZANA, je Velkoprodejce, která působí v Chladírny sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Sharjah, Spojené arabské emiráty.

 2. EVACO SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost EVACO SP. Z O.O., je Maloprodejce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Fast-food outlet equipment. Sídlí v Kraków, Polsko.

 3. D A R M A SPOL. S R.O.

  Slovensko

  Společnost D A R M A SPOL. S R.O., je Velkoprodejce, která působí v Nábytek pro restaurace a kavárny sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Restaurace - stroje a zařízení, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, a Restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Bratislava - Petrzalka, Slovensko.

 4. FABAR S.R.L.

  Itálie

  Společnost FABAR S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Leštičky obuvi, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Leštičky obuvi, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Concesio, Itálie.

 5. SILANOS SRL

  Itálie

  Společnost SILANOS SRL, je Výrobce, která působí v Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování sektoru. Působí rovněž v sektorech glass washers for institutions, a dishwashers. Sídlí v Pioltello, Itálie.

 6. REIDER MARIA

  Itálie

  Společnost REIDER MARIA, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy spotřebního zboží, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Opravy spotřebního zboží, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Terlano, Itálie.

 7. KRUPPS S.R.L.

  Itálie

  Společnost KRUPPS S.R.L., která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Leštičky obuvi, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, a Leštičky obuvi. Sídlí v Padova, Itálie.

 8. S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C.

  Itálie

  Společnost S.I.A.T. SOCIETA' IMPIANTI ASSISTENZA TECNICA 2000 S.N.C., která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, industrial refrigerators, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Ciampino, Itálie.

 9. COMENDA ALI SPA

  Itálie

  Společnost COMENDA ALI SPA, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Cassina De Pecchi, Itálie.

 10. RISTO TEAM S.R.L.

  Itálie

  Společnost RISTO TEAM S.R.L., která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Pece pekárenské, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, a Pece pekárenské. Sídlí v Azzano San Paolo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro