• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • nářadí přenosné motorové pro stavebnictví

Výsledky hledání pro

Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví - Dovoz vývoz

 1. METFIX GROUP

  Kazachstán

  Verified by europages badge

  METFIX GROUP has been supplying screws, dowels, consumables, fasteners for fittings, anchors, fasteners, clamps, nails, mounting foam, sealant since 1996. The main reason why customers choose us is our extensive expertise and using components from leading manufacturers, well known across the world. Our fasteners are used both in almost all branches of construction and industry and for minor household repairs. Wide range of plastic fasteners has been produced at the new production facilities: dowels, rebar fixers, fasteners for insulation materials, and also a workshop for packing fasteners into small consumer packaging has been opened. Production control is carried out by experienced specialists using the latest technologies. The quality of the fastening equipment has been confirmed by independent experts who conducted control tests. All products have necessary certificates. We offer to our clients: - constant availability of more than 2500 products in stock, - fast and cheap shipments to any point in the market, - individual approach to every client and, last but not the least, We offer free shipments and installment payments for the orders starting from USD 20 000.

 2. IPS - INDUSTRIAL PIPING SERVICE GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IPS - INDUSTRIAL PIPING SERVICE GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Burghausen, Německo.

 3. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Stavební materiály - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sprchové kouty bez kabiny, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Příslušenství koupelen, Koupelnové skříňky, Koupelny - nábytek a příslušenství, Dilatační spáry ze železných kovů, mechanical anchor, suspended ceiling accessories, a chemical anchor. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. DIRETT S.R.O. - PRODEJ, SERVIS A PŮJČOVNA NÁŘADÍ

  Česká republika

  Klíčovými oblastmi činnosti naší společnosti DIRETT s.r.o. jsou prodej, servis a půjčovna nářadí. K zapůjčení či prodeji nabízíme široký sortiment pracovní techniky.

 5. I GAS DIRECT

  Spojené království

  Společnost I GAS DIRECT, je Maloprodejce, která působí v Vařiče a lampy, kempink sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Roofing accessories, catering, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v Sunderland, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LIEBHERR-MIETPARTNER GMBH

  Německo

  Společnost LIEBHERR-MIETPARTNER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Ludwigshafen, Německo.

 2. HKL BAUMASCHINEN AUSTRIA GMBH

  Rakousko

  Společnost HKL BAUMASCHINEN AUSTRIA GMBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Wiener Neudorf, Rakousko.

 3. INGOLD & BURGERT GMBH

  Německo

  Společnost INGOLD & BURGERT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu pro elektrotechniku sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Leštiče podlah, průmyslové, Vysokotlaké čištění, Bezpečnost práce - vybavení a zařízení, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Leštiče podlah, průmyslové, Vysokotlaké čištění, a Bezpečnost práce - vybavení a zařízení. Sídlí v Freiburg, Německo.

 4. DEKOR PUHB

  Polsko

  Společnost DEKOR PUHB, je Multi-Category, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, grinders, manual power tools, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v Pozna?, Polsko.

 5. TECHNIDIS DOCKS MARITIMES

  Francie

  Společnost TECHNIDIS DOCKS MARITIMES, je Distributor, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu pro stavebnictví, Stavební kování, Ruční nářadí bez pohonu pro stavebnictví, a Stavební kování. Sídlí v Saint Nazaire, Francie.

 1. FREITAG WERKZEUGE UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Německo

  Společnost FREITAG WERKZEUGE UND INDUSTRIEBEDARF GMBH, je Výrobce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu pro elektrotechniku sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Brusné kotouče, Upevňování - prostředky, Zařízení dílen, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Brusné kotouče, Upevňování - prostředky, a Zařízení dílen. Sídlí v Neuenkirchen, Německo.

 2. NORDJYSK LIFT - ODENSE

  Dánsko

  Společnost NORDJYSK LIFT - ODENSE, je Poskytovatel služeb, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Výtahy osobní, a Výtahy osobní. Sídlí v Odense Sø, Dánsko.

 1. BAUDELET MATERIELS

  Francie

  Společnost BAUDELET MATERIELS, je Výrobce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí motorové přenosné, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Nářadí motorové přenosné, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v Hazebrouck, Francie.

 2. PRODICLEAN

  Francie

  Společnost PRODICLEAN, je Distributor, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové, sand blasters, a Přípravky na čištění a údržbu, průmyslové. Sídlí v Larroque, Francie.

 3. INGCO

  Rumunsko

  Společnost INGCO, je Distributor, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Průmyslové nástroje, Elektrické nářadí, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Průmyslové nástroje, a Elektrické nářadí. Sídlí v Sarasau, Rumunsko.

 4. GITANA UAB

  Litva

  Společnost GITANA UAB, je Distributor, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Klaipedos R., Litva.

 5. METALMAN ENGINEERING

  Irsko

  Společnost METALMAN ENGINEERING, je Výrobce, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech blades, discs for polishing machines, pans, a floating floor. Sídlí v Waterford, Irsko.

 6. TOOLBOX HIRE LTD

  Spojené království

  Společnost TOOLBOX HIRE LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Edinburgh, Spojené království.

 7. DWITH.DK

  Dánsko

  Společnost DWITH.DK, je Poskytovatel služeb, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Demolice - dodavatelé, Dlažby a obklady - dodavatelé, Demolice - dodavatelé, a Dlažby a obklady - dodavatelé. Sídlí v Herlufmagle, Dánsko.

 8. SC BB COM CONSULTATIV SRL

  Rumunsko

  Společnost SC BB COM CONSULTATIV SRL, je Distributor, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla, tools, equipment, Čerpadla, a milling tools. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 1. AG PASSIVHAUS

  Německo

  Společnost AG PASSIVHAUS, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v Durach, Německo.

 2. NIENHAUS & THIELKES GMBH

  Německo

  Společnost NIENHAUS & THIELKES GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Diamanty průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu pro opravu vozidel, Ruční nářadí bez pohonu pro elektrotechniku, Vrtačky přenosné, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Ruční nářadí bez pohonu pro opravu vozidel, Ruční nářadí bez pohonu pro elektrotechniku, Vrtačky přenosné, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v Rhede, Německo.

 3. VALEITALY

  Itálie

  Společnost VALEITALY, je Výrobce, která působí v Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví sektoru. Sídlí v Perugia, Itálie.

 4. MAX HEIMERL BAU GMBH

  Německo

  Společnost MAX HEIMERL BAU GMBH, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v Schönthal, Německo.

 5. COMPTOIR DE MATERIAUX

  Belgie

  Společnost COMPTOIR DE MATERIAUX, je Velkoprodejce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí pro kutily přenosné motorové, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, hardware for construction work, Nářadí pro kutily přenosné motorové, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v Chenée, Belgie.

 6. IHR HANDELS GMBH

  Německo

  Společnost IHR HANDELS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu pro přesné strojírenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu pro elektrotechniku, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Upevňování - prostředky, Zdvihání - zařízení, Ruční nářadí bez pohonu pro elektrotechniku, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Upevňování - prostředky, a Zdvihání - zařízení. Sídlí v Bersenbrück, Německo.

 7. ETABLISSEMENTS BAISE

  Belgie

  Společnost ETABLISSEMENTS BAISE, je Velkoprodejce, která působí v Ocel surová sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Stavební kování, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Železářské zboží průmyslové, Stavební kování, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, a Cleansing products - industrial. Sídlí v Boussu, Belgie.

 8. GRAMA-TRADE, EXPORT-IMPORT-TRANSIT GMBH

  Rakousko

  Společnost GRAMA-TRADE, EXPORT-IMPORT-TRANSIT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Těsnění a ucpávky sektoru. Působí rovněž v sektorech Střešní materiály, Barvy a laky, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, Plechy a pásy hliníkové, Střešní materiály, Barvy a laky, Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, a Plechy a pásy hliníkové. Sídlí v Graz-Neuhart, Rakousko.

 9. JOSEF SCHNURRER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost JOSEF SCHNURRER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v Weiden i.d.OPf, Německo.

 10. BUILDINGTOOLS GMBH

  Německo

  Společnost BUILDINGTOOLS GMBH, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví, a Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví. Sídlí v München, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro

Filtry

Výsledky hledání pro

Nářadí přenosné motorové pro stavebnictví - Dovoz vývoz

Počet výsledků

367 Podniky