• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • nábytek pro laboratoře

Výsledky hledání pro

Nábytek pro laboratoře - Dovoz vývoz

 1. LAT - LABOR- UND ANALYSEN-TECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  LAT - Labor- und Analysen-Technik GmbH is a family-run laboratory wholesaler with around 50 years of experience. We are an expert full-range supplier for laboratories and distribute high-quality products from all renowned manufacturers. Our range of services covers all product areas, such as laboratory equipment, laboratory consumables, laboratory furniture, chemicals, medical supplies, teaching materials and much more besides. We also have an in-house glass-blowing workshop, allowing us to manufacture glass apparatus for laboratories according to customer specifications (e.g. according to DIN, ISO, VDI, DEV or your own model). Our range of services is rounded off by an expert glass repairs service. In addition, we can boast an in-house workshop with expert technicians. We can offer all types of maintenance and repair services, as well as supplying all necessary replacement parts. Our repair and maintenance concept covers all legally relevant guidelines. LAT GmbH – everything from a single source.

 2. TRITEC GES. FÜR LABORTECHNIK UND UMWELTSIMULATION MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Refrigeration technology and air-conditioning technology is our speciality! For energy-efficient products from all areas of refrigeration technology and air-conditioning technology, which are always state of the art, we at tritec® are precisely the right contact partner. We supply your specialist laboratory with sector-specific and low-maintenance refrigeration technology and air-conditioning technology. Our extensive range is distinguished here by its variety of models, in addition to outstanding quality. These vary in size and capacity, so that every laboratory finds the ideal laboratory refrigerator or medical refrigerator for its lab-specific requirements. Or else you plan a special design with our experienced and competent team, so that the tailored laboratory equipment is in line with your precise wishes. Devices and systems for laboratories with a medical, industrial and chemical focus, as well as for universities, technical colleges and other educational establishments, are our speciality.

 3. METAGRO EDELSTAHLTECHNIK AG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost METAGRO EDELSTAHLTECHNIK AG, je Distributor, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Hainfeld, Rakousko.

 4. GEBR. LIEBISCH GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEBR. LIEBISCH GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Bielefeld, Německo.

 5. WOHLKING LABOREINRICHTUNG UND -PLANUNG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WOHLKING LABOREINRICHTUNG UND -PLANUNG, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Bremen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CIRO DONATI ARTICOLI DA LABORATORIO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CIRO DONATI ARTICOLI DA LABORATORIO, je Maloprodejce, která působí v Sklo duté laboratorní a technické sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratoře vědecké a technické - didaktické pomůcky, Nábytek pro laboratoře, Vědecké přístroje a nástroje, Laboratoře vědecké a technické - didaktické pomůcky, Nábytek pro laboratoře, a Vědecké přístroje a nástroje. Sídlí v Nettuno, Itálie.

 2. PROFIL NÁBYTEK,A.S.

  Česká republika

  Dnešní doba si žádá flexibilní nasazení, dobré organizační uspořádání a obchodní strategii, aby naše práce byla co nejefektivnější a přinášela úspěchy. Vyvíjíme proto koncepty interiérů a jednotlivých produktů, které budou platformou pro efektivní pracovní procesy, ale i pro sjednávání důležitých obchodních jednání. Předpokládá se, že současný interiér musí sloužit svému uživateli a ne naopak. Další důležitý faktor pro úspěšný projekt je poskytnutí zákazníkovi optimální řešení pro minimalizaci vynaložených nákladů na realizaci, ale i následný provoz. To je pro nás v dnešní době důležité kritérium, které se musí řešit už v počátečním stavu projektu tak, aby i design produktu a interiéru byl přizpůsoben těmto požadavkům. Těšíme se na spolupráci s klienty, kteří v nás najdou nejen spolehlivý tým pro návrh a realizaci interiérů či jednotlivých produktů, ale využijí i našich služeb v poradenství. Hledáme pro své zákazníky možnosti, jak zlepšit firemní strategii, ale i efektivní řešení pro chod a pracovní procesy společnosti či instituce. Po konzultacích s klientem vypracujeme různé inovace pro produkt, který má zlepšit image firmy, a zároveň zvýšit poptávku na trhu. Navrhneme vám interiéry se současným designem a originální vizuální identitou, která vás odliší od konkurence a bude snadno zapamatovatelná.

 3. MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH

  Německo

  Společnost MEDIS MEDICAL TECHNOLOGY GMBH, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech Veterinární přípravky, toxicology, medical systems, Veterinární přípravky, a laboratory benches. Sídlí v Buseck, Německo.

 4. ALEPH S.R.L.

  Itálie

  Společnost ALEPH S.R.L., je Distributor, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech chemical hoods, safety cabinets for inflammable liquids, a incubator cupboards. Sídlí v Roma, Itálie.

 5. MONOLAB LABORATUVAR ÇÖZÜMLERI

  Turecko

  Společnost MONOLAB LABORATUVAR ÇÖZÜMLERI, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech analysis and research laboratory, directories, furniture for scientific laboratories, a Laboratory analysis equipment. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. BUDDEBERG GMBH

  Německo

  Společnost BUDDEBERG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratoře - přístroje a nástroje, Vědecký výzkum - ústavy a laboratoře, Chemie - laboratorní výrobky, Nábytek pro laboratoře, Laboratoře - přístroje a nástroje, Vědecký výzkum - ústavy a laboratoře, Chemie - laboratorní výrobky, a Nábytek pro laboratoře. Sídlí v Mannheim, Německo.

 2. BUDDEBERG GMBH

  Německo

  Společnost BUDDEBERG GMBH, je Distributor, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Mannheim, Německo.

 1. TURA CELIK BURO MOB VE INS SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost TURA CELIK BURO MOB VE INS SAN TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech office furniture and seating. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. MONTAJES M3 MONTADORES SL

  Španělsko

  Společnost MONTAJES M3 MONTADORES SL, je Poskytovatel služeb, která působí v Nábytek technický sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro laboratoře, Nábytek pro laboratoře, Furniture assembly, a commercial installations. Sídlí v Alfafar, Španělsko.

 3. POTTEAU LABO

  Belgie

  Společnost POTTEAU LABO, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech indoor furnishings, hotel furniture, furniture for museums, a interior doors. Sídlí v Heule, Belgie.

 4. GEPROPLUS 2006 SL

  Španělsko

  Společnost GEPROPLUS 2006 SL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech fume scrubbers. Sídlí v Meco, Španělsko.

 5. ENLAB INDUSTRIAL LABORATORY SYSTEMS AND EQUIPMENT

  Turecko

  Společnost ENLAB INDUSTRIAL LABORATORY SYSTEMS AND EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. METZMEDIC GMBH

  Německo

  Společnost METZMEDIC GMBH, je Výrobce, která působí v Nábytek nemocniční sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro laboratoře, Nábytek pro laboratoře, Storage systems, a hospital software. Sídlí v Wildeshausen, Německo.

 7. ARQSTYLE

  Mexiko

  Společnost ARQSTYLE, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Benito Juarez, Mexiko.

 8. RMF PHARMASYSTEM GMBH

  Německo

  Společnost RMF PHARMASYSTEM GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Bad Münstereifel, Německo.

 1. DETRA SYSTEM A/S

  Dánsko

  Společnost DETRA SYSTEM A/S, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech Racking systems. Sídlí v Roedovre, Dánsko.

 2. HIGH IDENTITY BUILDINGS

  Španělsko

  Společnost HIGH IDENTITY BUILDINGS, je Poskytovatel služeb, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Ondarroa, Španělsko.

 3. MATÉRIEL LABORATOIRE TUNISIE

  Tunisko

  Společnost MATÉRIEL LABORATOIRE TUNISIE, je Distributor, která působí v Chemie - laboratorní výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Laboratoře vědecké a technické - didaktické pomůcky, Nábytek pro laboratoře, scientific instruments, hospital and medical laboratory equipment and supplies, Laboratoře vědecké a technické - didaktické pomůcky, a Nábytek pro laboratoře. Sídlí v Ben Arous, Tunisko.

 4. LABORSHOP24 GMBH

  Německo

  Společnost LABORSHOP24 GMBH, je Distributor, která působí v Laboratoře - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Vědecké přístroje a nástroje, Nábytek pro laboratoře, Vědecké přístroje a nástroje, glass accessories for laboratories, Nábytek pro laboratoře, a apparatus for pharmaceutical laboratories. Sídlí v Groß Zimmern, Německo.

 5. DCD LAB SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost DCD LAB SP. Z O.O., je Multi-Category, která působí v Nábytek kovový sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro laboratoře, furniture manufacture, Nábytek pro laboratoře, a technical furniture for laboratories. Sídlí v Stęszew, Polsko.

 6. PHUP LABDUD

  Polsko

  Společnost PHUP LABDUD, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Sosnowiec, Polsko.

 7. TANTIK LABS MAINTENANCE S.L

  Španělsko

  Společnost TANTIK LABS MAINTENANCE S.L, je Poskytovatel služeb, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Viladecans, Španělsko.

 8. NEUBERGER HOLZVERARBEITUNG GMBH

  Rakousko

  Společnost NEUBERGER HOLZVERARBEITUNG GMBH, je Výrobce, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Sídlí v Neuberg An Der Mürz, Rakousko.

 9. EDOSIS SCHOOL FURNITURE

  Turecko

  Společnost EDOSIS SCHOOL FURNITURE, je Výrobce, která působí v Školní nábytek sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek pro laboratoře, a Nábytek pro laboratoře. Sídlí v Ankara, Turecko.

 10. TODOCADCAM

  Španělsko

  Společnost TODOCADCAM, je Distributor, která působí v Nábytek pro laboratoře sektoru. Působí rovněž v sektorech dental laboratory, a CAD/CAM Computer Assisted Design/Computer Assisted Manufacturing - software. Sídlí v Leganés, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma