• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • nůžky pro domácnost a průmyslové použití

Výsledky hledání pro

Nůžky pro domácnost a průmyslové použití - Dovoz vývoz

 1. CARL SCHMIDT SOHN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Carl Schmidt Sohn AG – tradition since 1829. Carl Schmidt was a qualified blacksmith when he founded CARL SCHMIDT SOHN together with his son in 1829. Its name would go around the world, would become a brand and endures to this day. In its early days, the young company initially specialised in the manufacture of swords. Thanks to its geographic location next to the Wupper river and the local deposits of iron ore and wood for coal, the city of Solingen in western Germany had ideal conditions for metalworking. At the time, no-one could have suspected that Solingen would some day become the centre of the cutting tool industry and that "made in Solingen" would become synonymous with outstanding products and first-rate quality all over the world. Carl Schmidt and his son ran the company extremely successfully from the outset. After just a year, they employed 100 blacksmiths, grinders and labourers. Its close proximity to the city of Cologne is virtually perfect for its extensive bulk production and distribution because Cologne is currently one of the largest and most prosperous trading centres in Germany. This meant that products from CARL SCHMIDT SOHN travelled all around the world from the beginning. Cutting tools from Solingen would soon be considered as hallmarks of the best quality and workmanship. What's more, it achieved this reputation at a time when it took a lot of time for news to spread. Today, customers are simply impressed by the quality and excellence of swords, sabres, knives and shears from Solingen.

 2. RHEIN INSTRUMENTE E.K.

  Německo

  Společnost RHEIN INSTRUMENTE E.K., je Distributor, která působí v Nůžky pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Manicure and pedicure items, nail files, razor, a moustache scissors. Sídlí v Solingen, Německo.

 3. TK EXCELLENT STAHLWAREN E.K.

  Německo

  Společnost TK EXCELLENT STAHLWAREN E.K., je Výrobce, která působí v Manikúra - nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Manicure and pedicure items, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, nail files, a accessories for pets. Sídlí v Solingen, Německo.

 4. SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI)

  Francie

  Společnost SOCIETE NOUVELLE ETS THIERS ISSARD (SNEETI), je Výrobce, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Knives, stainless steel knives, a industrial knives. Sídlí v Thiers, Francie.

 5. SPENCER SCISSORS

  Spojené království

  Společnost SPENCER SCISSORS, je Poskytovatel služeb, která působí v Nůžky pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech scissors, scissors for hairdressers, supplies for hairdressers, a equipment for hairdressers. Sídlí v Coulsdon, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SCHLEIFMASTER - FRISEURSCHEREN SCHLEIFSERVICE

  Německo

  Společnost SCHLEIFMASTER - FRISEURSCHEREN SCHLEIFSERVICE, je Poskytovatel služeb, která působí v Nůžky pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Sídlí v Solingen, Německo.

 2. FLORES CORTES DON BENITO SL

  Španělsko

  Společnost FLORES CORTES DON BENITO SL, je Výrobce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Zámečnické práce, Stavební kování, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Zámečnické práce. Sídlí v Don Benito, Španělsko.

 3. EMIL WECK

  Německo

  Společnost EMIL WECK, je Výrobce, která působí v Čepele, listy a nože průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Kosmetické salony - nástroje, Manikúra - nástroje, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Kosmetické salony - nástroje, a Manikúra - nástroje. Sídlí v Solingen, Německo.

 4. COUTELLERIE DEPIREUX LEON

  Belgie

  Společnost COUTELLERIE DEPIREUX LEON, která působí v Nožířské zboží pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Holičství a kadeřnictví - nástroje, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Holičství a kadeřnictví - nástroje. Sídlí v Gembloux, Belgie.

 5. GERMANSTYLE

  Irsko

  Společnost GERMANSTYLE, je Výrobce, která působí v Nůžky pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Sídlí v Dublin, Irsko.

 1. JPC CREATIONS

  Francie

  Společnost JPC CREATIONS, která působí v Ruční nářadí bez pohonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Děrovačky na papír, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Děrovačky na papír, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Peschadoires, Francie.

 2. ROBUR SRL

  Itálie

  Společnost ROBUR SRL, je Výrobce, která působí v Nůžky pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech manicure scissors. Sídlí v PREMANA, Itálie.

 1. BELLATI ANTONIO & C. SNC

  Itálie

  Společnost BELLATI ANTONIO & C. SNC, je Výrobce, která působí v Nůžky pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech embroidering scissors, manicure scissors, a small scissors. Sídlí v Premana, Itálie.

 2. DEGLON

  Francie

  Společnost DEGLON, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Thiers, Francie.

 3. ETS SAUZEDE TOULY

  Francie

  Společnost ETS SAUZEDE TOULY, je Výrobce, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Thiers, Francie.

 4. MOST-S

  Ukrajina

  Společnost MOST-S, je Distributor, která působí v Nůžky pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech metal extrusion, a hydraulic shears. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 5. TITAN SCISSORS

  Španělsko

  Společnost TITAN SCISSORS, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Massanassa, Španělsko.

 6. MAX MELCHIOR GMBH

  Německo

  Společnost MAX MELCHIOR GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Solingen, Německo.

 7. 3F INSTRUMENTS GMBH

  Německo

  Společnost 3F INSTRUMENTS GMBH, je Výrobce, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Plüderhausen, Německo.

 8. FISKARS BRANCH MAGYARORSZAG KFT

  Maďarsko

  Společnost FISKARS BRANCH MAGYARORSZAG KFT, je Velkoprodejce, která působí v Zahrádkářské potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, Nožířské zboží pro domácnost, Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nožířské zboží pro domácnost. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 1. CUTTING EDGE TECHNOLOGIES AG

  Švýcarsko

  Společnost CUTTING EDGE TECHNOLOGIES AG, je Výrobce, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Dietikon, Švýcarsko.

 2. BAPTISTA, IRMAOS & CIA., LDA.

  Portugalsko

  Společnost BAPTISTA, IRMAOS & CIA., LDA., je Výrobce, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Sao Clemente Sande, Portugalsko.

 3. SCHERENFABRIK PAUL GMBH.

  Německo

  Společnost SCHERENFABRIK PAUL GMBH., je Výrobce, která působí v Nůžky pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky průmyslové, a Nůžky průmyslové. Sídlí v Harsefeld, Německo.

 4. SARAMED-IMPORTAÇAO E EXPORTAÇAO, LDA.

  Portugalsko

  Společnost SARAMED-IMPORTAÇAO E EXPORTAÇAO, LDA., je Poskytovatel služeb, která působí v Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Nůžky pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky pro domácnost a průmyslové použití. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 5. REDISAN SL

  Španělsko

 6. LEADER INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

 7. STRANTZALIDIS CHRISOSTOMOS STILLER

  Řecko

 8. FILARMONICA EUROPA S.L.

  Španělsko

 9. KONFORM KFT.

  Maďarsko

 10. NOMA TOOLS SP ZOO

  Polsko

  Společnost NOMA TOOLS SP ZOO, je Výrobce, která působí v Čepele, listy a nože průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Nůžky průmyslové, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, a Nůžky průmyslové. Sídlí v Wyry, Polsko.