• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty

Výsledky hledání pro

Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty - Dovoz vývoz

 1. COLORPLASTICCHEMIE ALBERT SCHLEBERGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Color Plastic Chemie Albert Schleberger GmbH has specialised in the development and manufacture of masterbatches and additives since 1968. We use a wide variety of plastic carriers (PS, ABS, SAN, PET, PE, PP, PC, TPU, and many more) to create colour solutions to provide our customers with the optimal solutions. We also offer on-site colour adjustment (Colour Mobile Service), which ensures that we can provide a smooth product adjustment. Our masterbatch product range also includes compounds, pigments, liquid dyes and special batches (effect pigments, Multify concentrates and combination batches). The varied range of additives includes: Anti-fog agents, UV protection, flame retardants, antistatic agents, antiblock agents, etc. Our solutions are successfully used in applications for the construction, automotive, electrical, cosmetics and food industry, as well as for medical technology and the general packaging industry.

 2. G.E. HABICH'S SÖHNE GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost G.E. HABICH'S SÖHNE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Reinhardshagen, Německo.

 3. PINTURAS FERROLUZ S.L.

  Španělsko

  Společnost PINTURAS FERROLUZ S.L., je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Val De San Vicente, Španělsko.

 4. ITACA

  Španělsko

  Společnost ITACA, je Výrobce, která působí v Emaily, smalty a glazury sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, a Ceramic additives. Sídlí v La Pobla Tornesa-Castellón, Španělsko.

 5. ZAVOD KRONAKRIL LLC

  Rusko

  Společnost ZAVOD KRONAKRIL LLC, je Výrobce, která působí v Nepotravinářské pigmenty a barviva sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové barevné přísady, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Antikorozní chemické přípravky, Antikorozní nátěry, Průmyslové barevné přísady, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Antikorozní chemické přípravky, a Antikorozní nátěry. Sídlí v Tutaev, Rusko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. COLORANT GMBH

  Německo

  Společnost COLORANT GMBH, je Výrobce, která působí v Barvy a laky sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářské pigmenty a barviva, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, compound materials, Nepotravinářské pigmenty a barviva, industrial colourants and pigment, a Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty. Sídlí v Limburg, Německo.

 2. ARIA DOLPHIN TRADERS(ADT CO.)

  Írán

  Společnost ARIA DOLPHIN TRADERS(ADT CO.), je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Tehran-Iran, Írán.

 3. IDOK BOYA KIMYA

  Turecko

  Společnost IDOK BOYA KIMYA, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva umělá, Hnojiva umělá, stable manure, a Powder dyes. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. PIGMENT A.L. SAS

  Itálie

  Společnost PIGMENT A.L. SAS, je Distributor, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Působí rovněž v sektorech mixed iron oxides, Titanium dioxide, a calcium carbonate. Sídlí v Bari, Itálie.

 5. PROTEC SYSTEMPASTEN GMBH

  Německo

  Společnost PROTEC SYSTEMPASTEN GMBH, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Herdecke, Německo.

 1. KARL FINKE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KARL FINKE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Nepotravinářské pigmenty a barviva sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, pigments for plastics, masterbatch for plastics, industrial colourants and pigment, a Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 2. HANGZHOU XCOLOR CHEMICAL COMPANY

  Čína

  Společnost HANGZHOU XCOLOR CHEMICAL COMPANY, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Působí rovněž v sektorech pigments. Sídlí v Hangzhou, Čína.

 1. DEF MEDITERRÁNEO S.L.

  Španělsko

  Společnost DEF MEDITERRÁNEO S.L., je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Vila-Real, Španělsko.

 2. ECKART GMBH

  Německo

  Společnost ECKART GMBH, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Působí rovněž v sektorech products for the cosmetics industry. Sídlí v Wackersdorf, Německo.

 3. HEBEI OXEN SPECIAL CHEMICALS CO., LTD.

  Čína

  Společnost HEBEI OXEN SPECIAL CHEMICALS CO., LTD., je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Zhuhai, Čína.

 4. PROKAPS

  Turecko

  Společnost PROKAPS, je Výrobce, která působí v Import-export - chemický a farmaceutický průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, paint for industrial use, recycled chemical products, a Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. ESENCO

  Francie

  Společnost ESENCO, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Melesse, Francie.

 6. ARC

  Francie

  Společnost ARC, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Působí rovněž v sektorech extrusion. Sídlí v Saint-priest, Francie.

 7. SUPERKIMYA CHEMICALS

  Turecko

  Společnost SUPERKIMYA CHEMICALS, je Výrobce, která působí v Barvení textilií sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, pigments and dyes for the textile industry, finishing and dyeing of fabrics and textile products, a Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. COLORS(INDIA)

  Indie

  Společnost COLORS(INDIA), je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Působí rovněž v sektorech pigments. Sídlí v MUMBAI, Indie.

 1. KEMAS S.R.L.

  Itálie

  Společnost KEMAS S.R.L., je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial chemical products, chemical products for the tanning industry, colour dyes for shoes, a zirconium ores. Sídlí v Santa Croce Sull'arno, Itálie.

 2. REKOL

  Polsko

  Společnost REKOL, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Působí rovněž v sektorech Barviva - textil, wholesale paints, a Barviva - textil. Sídlí v Radziszów, Polsko.

 3. YIPIN PIGMENTS GMBH

  Německo

  Společnost YIPIN PIGMENTS GMBH, je Výrobce, která působí v Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářské pigmenty a barviva, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Barvy a laky, Syrové dřevo, Nepotravinářské pigmenty a barviva, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Barvy a laky, a Syrové dřevo. Sídlí v Hameln, Německo.

 4. AKEMI CHEMISCH TECHNISCHE SPEZIALFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost AKEMI CHEMISCH TECHNISCHE SPEZIALFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Nepotravinářské pigmenty a barviva sektoru. Působí rovněž v sektorech Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, a Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty. Sídlí v Nürnberg, Německo.

 5. CENEVIZ GIDA

  Turecko

  Společnost CENEVIZ GIDA, je Výrobce, která působí v Potravinářské příchutě sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, natural flavours for the food and canning industry, natural flavours, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, a natural food colourings. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. RIKA CHEMIE GMBH

  Německo

  Společnost RIKA CHEMIE GMBH, je Výrobce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Průmyslová maziva, Nepotravinářské pigmenty a barviva, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Průmyslová maziva, Nepotravinářské pigmenty a barviva, a Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty. Sídlí v Münchweiler, Německo.

 7. KYUNG KEE COLOR CO., LTD.

  Jižní Korea

  Společnost KYUNG KEE COLOR CO., LTD., je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v BUSAN, Jižní Korea.

 8. PRIMA CHEMICALS

  Indie

  Společnost PRIMA CHEMICALS, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Ahmedabad, Indie.

 9. SUDARSHAN EUROPE

  Nizozemsko

  Společnost SUDARSHAN EUROPE, je Výrobce, která působí v Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty sektoru. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 10. GABRIEL - CHEMIE DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost GABRIEL - CHEMIE DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Nátěry - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, masterbatch for plastics, additives for plastic materials, a Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty. Sídlí v Weitnau, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma