• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • nerez - příbory

Výsledky hledání pro

Nerez - příbory - Dovoz vývoz

 1. TONER S.R.O.

  Česká republika

  TONER is a Czech manufacturer of quality all-stainless steel cutlery, cutlery accessories and serving gastro utensils with a tradition dating back to 1883. We produce: - cutlery as separate parts and complete sets - children's cutlery - tourist cutlery - cutlery with a unique handle (with a handle of real deer privileges , porcelain handles - in conjunction with THUN porcelain, wooden handles or silver - plated - aseptic effects or gilded cutlery). For smooth cutlery surfaces, we provide laser engraving of logos, emblems, text, in black and white and color variants. It is a high quality material made of stainless steel 18/10 = precisely polished to achieve an attractive light metallic luster. In production we use materials only from suppliers from the EU. Production capacity: 1) molding, pressing, cutting material - sheet metal cutting in a width of max. 10 mm - cold presses and grinders 40 - 160 tons incl. location (coil processing 300/2 mm and max. 1000 kg) - cold drawing on a hydraulic press 100t and 160t - deep metal drawing on a double-acting hydraulic press DT II 320/200, handling space 1500/1000/1100 mm 2) surface improvement - grinding and brushing of pipes and rectangular profiles - polishing of small parts in a cylindrical grinder 3) heat treatment of - noble metals - construction and instrument steel 4) welding - processing of resistance welding machine (on blunt or sharp surface) - arc welding in protective atmosphere (manually or on WIG/TIG machines)

 2. EUROASIA SA

  Itálie

  Společnost EUROASIA SA, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Brescia, Itálie.

 3. ETERNUM

  Belgie

  Společnost ETERNUM, je Výrobce, která působí v Příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Stolní nádobí, Nerez - příbory, Lžíce, vidličky a nože, Stolní nádobí, Nerez - příbory, stainless steel kitchen knife, a Lžíce, vidličky a nože. Sídlí v Gembloux, Belgie.

 4. YONCA LINES EV GEREÇLERI VE TEKSTIL SAN. TIC. LTD. ŞTI

  Turecko

  Společnost YONCA LINES EV GEREÇLERI VE TEKSTIL SAN. TIC. LTD. ŞTI, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech pressure cooker, teapots, a couscous pots. Sídlí v Kahramanmaras, Turecko.

 5. OJSC KRASNY METALLIST

  Bělorusko

  Společnost OJSC KRASNY METALLIST, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Mogilev, Bělorusko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CASA MANDARINA

  Španělsko

  Společnost CASA MANDARINA, je Maloprodejce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech furnishing accessories. Sídlí v Ribadeo, Španělsko.

 2. MA-INOX

  Maroko

  Společnost MA-INOX, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Sale, Maroko.

 3. APPLICATIONS INDUSTRIELLES COMMERCIALES ET SERVICES

  Francie

  Společnost APPLICATIONS INDUSTRIELLES COMMERCIALES ET SERVICES, je Výrobce, která působí v Ocel surová sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerez - příbory, Nerez - příbory, a screws. Sídlí v Guignecourt, Francie.

 4. STORIA

  Bělorusko

  Společnost STORIA, je Maloprodejce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Mogilev, Bělorusko.

 5. SITONG INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD

  Čína

  Společnost SITONG INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Yangjiang, Čína.

 1. SEVEN SEAS GLOBAL

  Německo

  Společnost SEVEN SEAS GLOBAL, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Kerpen, Německo.

 2. HEIDEN ELECTRONICS GMBH

  Německo

  Společnost HEIDEN ELECTRONICS GMBH, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Zkušební zařízení, Vědecké přístroje a nástroje, Hodinářství, Zkušební zařízení, Vědecké přístroje a nástroje, a Hodinářství. Sídlí v Pürgen, Německo.

 1. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Turecko

  Společnost YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI, je Výrobce, která působí v Stolní nádobí sektoru. Působí rovněž v sektorech Lžíce, vidličky a nože, Nerez - příbory, industrial kitchens, stainless steels, Lžíce, vidličky a nože, a Nerez - příbory. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. FESCER

  Turecko

  Společnost FESCER, je Velkoprodejce, která působí v Kov - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerez - příbory, kitchen items, a Nerez - příbory. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. AD HORECA

  Rumunsko

  Společnost AD HORECA, je Velkoprodejce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech cutlery, a porcelain. Sídlí v Cluj Napoca, Rumunsko.

 4. XIAMEN EUROAMOY TABLEWARE CO., LTD.

  Čína

  Společnost XIAMEN EUROAMOY TABLEWARE CO., LTD., je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Xiamen Fujian, Čína.

 5. TRADE TACKLERS

  Pákistán

  Společnost TRADE TACKLERS, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech hunting knives, a accessories for hunting and hunters. Sídlí v Lahore, Pákistán.

 6. ORFEVRERIE DE LA TOUR

  Francie

  Společnost ORFEVRERIE DE LA TOUR, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerez - příbory, Příbory, cutlery, Nerez - příbory, Příbory, a spoons. Sídlí v Sourdeval, Francie.

 7. ALEXANDRIA METAL WORKS

  Egypt

  Společnost ALEXANDRIA METAL WORKS, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel cutlery, a tableware. Sídlí v Alexnadria, Egypt.

 8. BELO INOX, SA.

  Portugalsko

  Společnost BELO INOX, SA., je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Nožířské zboží pro domácnost, cutlery for hotels, a Nožířské zboží pro domácnost. Sídlí v Guimaraes, Portugalsko.

 1. NINGBO BOLEX CUTLERY INC.

  Čína

  Společnost NINGBO BOLEX CUTLERY INC., je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech professional knives, a catering supplies. Sídlí v Ningbo, Čína.

 2. JIEYANG IDEAL METAL PRODUCTS CO., LTD.

  Čína

  Společnost JIEYANG IDEAL METAL PRODUCTS CO., LTD., je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel cutlery. Sídlí v Jieyang City,guangdong Province, Čína.

 3. YANGJIANG KASUIT HARDWAR PRODUCTS CO.,LED

  Čína

  Společnost YANGJIANG KASUIT HARDWAR PRODUCTS CO.,LED, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Utensils, kitchen - knives. Sídlí v Yangjiang, Čína.

 4. STEFI SARL

  Francie

  Společnost STEFI SARL, která působí v Průmyslové potrubí sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerez - příbory, Trouby a trubky - neželezné kovy, Nerez - příbory, a Trouby a trubky - neželezné kovy. Sídlí v Châteaubernard, Francie.

 5. MAYGE

  Čína

  Společnost MAYGE, je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Shenzhen, Čína.

 6. BYOZBY

  Turecko

  Společnost BYOZBY, je Distributor, která působí v Nerez - příbory sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. KORDUN-ALATI D.O.O.

  Chorvatsko

  Společnost KORDUN-ALATI D.O.O., je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Ruční nářadí bez pohonu, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, a Ruční nářadí bez pohonu. Sídlí v Karlovac, Chorvatsko.

 8. POKERPOOL OY

  Finsko

  Společnost POKERPOOL OY, je Velkoprodejce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech living area, a electric air conditioning and convector heating. Sídlí v Hamina, Finsko.

 9. NEHIR MUTFAK ESYALARI SAN. VE TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost NEHIR MUTFAK ESYALARI SAN. VE TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Nerez - příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Stainless steel and table cutlery. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. VAN GEENEN B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VAN GEENEN B.V., je Výrobce, která působí v Příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Nerez - příbory, a Nerez - příbory. Sídlí v Rijssen, Nizozemsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro