• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • niklování

Výsledky hledání pro

Niklování - Dovoz vývoz

 1. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Metal-coating company Peter Schreiber KG was founded in 1923. The company was mainly involved in decorative surface finishing until the 1940s. Functional surfaces have become increasingly important since 1950. From that moment on, Peter Schreiber KG specialised in hard-chrome plating and the machining of hard-chrome plated and metal surfaces. Today, the company is one of the best-performing companies in its sector whose expertise is put to use in the diverse industrial branches. The patented Tfe-Lok® coating led to the founding of Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH in 1988. The development of numerous process variants has led to solutions in the most diverse fields of application worldwide.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  B&G manufactures bearings for industrial valves mounted on water, air and gas equipment and diamond and chrome-plated bearings to high-precision thickness. Production happens in different ways starting from brass bundles or solid pressed, hollow or cast brass balls. Then the products are milled, drilled and diamond turned. Lastly the ball bearings undergo surface treatment – chrome plating, nickel plating, Teflon application and T.E.A.® coating. ®.

 3. EUROCROM, S.L.

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost EUROCROM, S.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Chromování sektoru. Působí rovněž v sektorech Niklování, classic vehicles restored, motorcycles restored, silversmithing restored, weapons restored, antiques restored, parts chrome plated, a Niklování. Sídlí v Onda, Španělsko.

 4. NIESSER METALLVEREDELUNG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost NIESSER METALLVEREDELUNG GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Röthenbach, Německo.

 5. SCHLÜTTER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SCHLÜTTER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Zella-Mehlis, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GALVANICA MONTINI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GALVANICA MONTINI, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Niklování, Chromování, Niklování, a Chromování. Sídlí v Villa Carcina, Itálie.

 2. MBW GRUPPE

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MBW GRUPPE, je Poskytovatel služeb, která působí v Antikorozní chemické přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Niklování, Electro plating, Plating metals, Chromatisation, Anodisation, Aluminium film, Metal treatment, Surface engineering, a Passivating. Sídlí v Rheinmünster, Německo.

 3. FOMA-GALVANIK AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost FOMA-GALVANIK AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Bilten, Švýcarsko.

 4. FRIEDRICH MOSER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FRIEDRICH MOSER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Obernheim, Německo.

 5. CROMOSTAMP ITALIA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CROMOSTAMP ITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Chromování sektoru. Působí rovněž v sektorech Niklování, a Niklování. Sídlí v Carugate, Itálie.

 1. SCHWER PRÄZISION GMBH

  Německo

  Společnost SCHWER PRÄZISION GMBH, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Niklování, galvanisation, Niklování, annealing, a small precision parts in metal. Sídlí v Denkingen, Německo.

 2. SCHOTTKE PRÄZISIONSTEILE UND VORRICHTUNGSBAU E.K. INH. NICK SCHOTTKE

  Německo

  Společnost SCHOTTKE PRÄZISIONSTEILE UND VORRICHTUNGSBAU E.K. INH. NICK SCHOTTKE, je Výrobce, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Wurzbach, Německo.

 1. A.MAKTAL - CNC DREHEN FRÄSEN INH. A. MAKTAL

  Německo

  Společnost A.MAKTAL - CNC DREHEN FRÄSEN INH. A. MAKTAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 2. DETLEF JANKE

  Německo

  Společnost DETLEF JANKE, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 3. HELCO METAL

  Řecko

  Společnost HELCO METAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Působí rovněž v sektorech Chromování, Galvanické zinkování, Chromování, electroplating, Galvanické zinkování, a metal copper-plating. Sídlí v Ritsona, Řecko.

 4. VTK VEREDELUNGSTECHNIK KRIEGLACH GMBH

  Rakousko

  Společnost VTK VEREDELUNGSTECHNIK KRIEGLACH GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Krieglach, Rakousko.

 5. SENSYO CO., LTD.

  Japonsko

  Společnost SENSYO CO., LTD., je Výrobce, která působí v Niklování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, a plating. Sídlí v Osaka-Shi, Japonsko.

 6. CROMATURA DURA SRL

  Itálie

  Společnost CROMATURA DURA SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Niklování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - obrábění, machine shop, grinding, Ocele a kovy - obrábění, a correction workshops. Sídlí v Lozza, Itálie.

 7. AHC BENELUX

  Nizozemsko

  Společnost AHC BENELUX, je Multi-Category, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Antikorozní nátěry, Niklování, plating, Antikorozní nátěry, gold electroplating, a Niklování. Sídlí v Eindhoven, Nizozemsko.

 8. CHROMUJ GROUP SP. Z O. O.

  Polsko

  Společnost CHROMUJ GROUP SP. Z O. O., je Výrobce, která působí v Niklování sektoru. Působí rovněž v sektorech chrome plating, a galvanising. Sídlí v Miejsce Piastowe, Polsko.

 1. LA GALVANICA

  Itálie

  Společnost LA GALVANICA, je Výrobce, která působí v Niklování sektoru. Působí rovněž v sektorech polishing, top hats, metal chromium-plating, a metal nickel plating. Sídlí v Premana, Itálie.

 2. CHROMAGE CENTRAL

  Belgie

  Společnost CHROMAGE CENTRAL, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Niklování, chroming, metal burnishing, coppering, a Niklování. Sídlí v Evergem, Belgie.

 3. NEO MIKNATIS MARKET

  Turecko

  Společnost NEO MIKNATIS MARKET, je Velkoprodejce, která působí v Magnety sektoru. Působí rovněž v sektorech Niklování, neodymium magnets, permanent magnets, a Niklování. Sídlí v Bursa, Turecko.

 4. GALVANIZACIJA LOVRIC

  Chorvatsko

  Společnost GALVANIZACIJA LOVRIC, je Poskytovatel služeb, která působí v Leštění ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel chromová, Niklování, Ocel chromová, Niklování, cold galvanizing, a hot galvanizing of metal surfaces. Sídlí v GALIZANA, Chorvatsko.

 5. WUHAN JADECHEM INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD.

  Čína

  Společnost WUHAN JADECHEM INTERNATIONAL TRADE CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Wuhan, Čína.

 6. MVT MATERIAALVEREDELINGSTECHNIEKEN

  Belgie

  Společnost MVT MATERIAALVEREDELINGSTECHNIEKEN, je Výrobce, která působí v Niklování sektoru. Sídlí v Houthalen, Belgie.

 7. ANGOULEME TRAITEMENT DE SURFACE

  Francie

  Společnost ANGOULEME TRAITEMENT DE SURFACE, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Antikorozní chemické přípravky, Niklování, Antikorozní chemické přípravky, Niklování, galvanisation, a metal shot blasting. Sídlí v Angoulême, Francie.

 8. DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM

  Francie

  Společnost DECORATION PROTECTION DES METAUX SAM, je Výrobce, která působí v Galvanické zinkování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Niklování, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, galvanisation, phosphating, a Niklování. Sídlí v Nocé, Francie.

 9. PLASMAJET ADVANCED COATINGS

  Belgie

  Společnost PLASMAJET ADVANCED COATINGS, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Niklování, coatings, plasma treatment, chroming, a Niklování. Sídlí v Lummen, Belgie.

 10. GRAINDORGE SAS

  Francie

  Společnost GRAINDORGE SAS, je Subdodavatel, která působí v Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry sektoru. Působí rovněž v sektorech Chromování, Niklování, Chromování, a Niklování. Sídlí v Sens, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma