• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • nože přímočaré

Výsledky hledání pro

Nože přímočaré - Dovoz vývoz

 1. RIGHI INOX

  Itálie

  Verified by europages badge

  The company Righi specializes in making industrial blades from drawings for automatic machines, generally, circular, straight or notched blades and cutters. Blades for the food industry, meat canning and for packing. Straight-edge and notched blades and dies for packing machines. Blades for engineering, milling, the rubber industry, plastic and packaging, sheet metal machining and cutting up debris and waste.

 2. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost PRO COUPE INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Čepele, listy a nože průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nože přímočaré, Nože talířové, Nože průmyslové, blades for cutting plastic film, blades for cutting abrasive articles, blades for macerators, carbon blades, razor blades, a vegetable-cutting blades. Sídlí v Roissy En Brie, Francie.

 3. Başkurt Makina

  Turecko

  Společnost Başkurt Makina, je Výrobce, která působí v Nože přímočaré sektoru. Působí rovněž v sektorech Nože průmyslové, Balení zboží, Nože talířové, Nože průmyslové, Balení zboží, Nože talířové, a blade sharpening. Sídlí v İstanbul, Turecko.

 4. ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI

  Turecko

  Společnost ASLANLAR INOKS BICAK IMALATI - BICAKCI, je Výrobce, která působí v Nože přímočaré sektoru. Působí rovněž v sektorech hunting knives, kitchen knives, Knives, a penknives. Sídlí v Denizli, Turecko.

 5. ECO-WOOD LLC

  Rusko

  Společnost ECO-WOOD LLC, je Výrobce, která působí v Příbory sektoru. Působí rovněž v sektorech Lžíce, vidličky a nože, Nože přímočaré, Dřevo - výrobky, Stolní nádobí, Lžíce, vidličky a nože, Nože přímočaré, Dřevo - výrobky, a Stolní nádobí. Sídlí v Dzerzhinsk, Rusko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. O.E.G. SRL

  Itálie

  Společnost O.E.G. SRL, je Výrobce, která působí v Nože přímočaré sektoru. Působí rovněž v sektorech Čepele, listy a nože průmyslové, circular blades, Čepele, listy a nože průmyslové, a toothed blades. Sídlí v Seveso, Itálie.

 2. KADUR

  Španělsko

  Společnost KADUR, která působí v Nože do formátových řezaček sektoru. Působí rovněž v sektorech Nože průmyslové, Nože přímočaré, Čepele, listy a nože průmyslové, Nože průmyslové, Nože přímočaré, Čepele, listy a nože průmyslové, a blades. Sídlí v Castellar Del Vallès - Barcelona, Španělsko.

 3. TASEF

  Belgie

  Společnost TASEF, je Výrobce, která působí v Čepele, listy a nože průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nože přímočaré, CNC milling, Nože přímočaré, a Shredding knives. Sídlí v Dendermonde, Belgie.

 4. ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO

  Turecko

  Společnost ASR KNIVES MANUFACTURING AND TRADE CO, je Výrobce, která působí v Nože přímočaré sektoru. Působí rovněž v sektorech kitchen knives. Sídlí v Yozgat Merkez, Turecko.

 5. 'LAV.EL.GOMMA' SRL

  Itálie

 1. CARNEVALI S.R.L.

  Itálie