• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • nugát

Výsledky hledání pro

Nugát - Dovoz vývoz

 1. NOUGAT DIANE DE POYTIERS

  Francie

  Verified by europages badge

  At the heart of French craftsmanship, Montélimar-based nougat maker NOUGAT DIANE DE POYTIERS specialises in creating the finest nougat, honouring the history and traditional expertise of the undisputed capital of this sweet speciality. Our products: We offer a range of nougats, from the classic Montélimar Nougat, rich in almonds and honey, to our organic Nougat, designed for those who prefer organic produce. Our Chocolate Nougat and Nougat Bites strike the perfect balance between tradition and innovation, while the texture of our Soft Nougat is truly melt-in-the-mouth. Lovers of authentic products will be delighted by our hand-finished nougat and artisanal Calissons which represent the heart and soul of our confectionery business. Our commitment to handmaking our products means we pay meticulous attention to every detail, from selecting the finest ingredients – such as Montélimar chocolate-coated almonds – to delicately preparing each piece of confectionery. We're expanding our range to include chocolate and non-chocolate Confectionery and Sweets along with a unique spread that will transform your breakfasts into moments of pure indulgence. Join us for this culinary experience and let yourself be transported by the richness of artisanal French confectionery.

 2. NOUGAT TOLLERON

  Francie

  Verified by europages badge

  TOLLERON nougat workshop, located in the picturesque village of CRESTET in the Vaucluse, is specialised in nougat making following ancestral know-how. We create our nougat traditionally, by hand, and provide a full range of tasty nougats. We take great care when selecting ingredients. We provide a wide range of tasty nougats. Order our delicious nougats online on our website.

 3. SAS LIMOUZI SAVEURS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SAS LIMOUZI SAVEURS, je Výrobce, která působí v Výroba trvanlivého pečiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky, Nugát, Výroba cukrovinek, Karamelové bonbony, Hand-made biscuits, Hand crafted chocolate, chocolate, Sušenky, a Crackers. Sídlí v Objat, Francie.

 4. CULTURE MIEL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CULTURE MIEL, je Distributor, která působí v Med sektoru. Působí rovněž v sektorech Nugát, Chléb, Výroba cukrovinek, Sušenky, Nugát, Chléb, Výroba cukrovinek, a Sušenky. Sídlí v Villemandeur, Francie.

 5. SOLGI

  Španělsko

  Společnost SOLGI, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Ořechy, semi-finished pastry products, semi-finished products for ice cream bars, marzipan, a Ořechy. Sídlí v Atzaneta De Albaida-Valencia, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. REY ALIMENTACIÓN

  Španělsko

  Společnost REY ALIMENTACIÓN, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Olej olivový, virgin almond oil, a almond exporter. Sídlí v Castuera, Španělsko.

 2. TURRÓN D'ARNOULD

  Francie

  Společnost TURRÓN D'ARNOULD, je Distributor, která působí v Kakao a čokoláda sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky, Nugát, Sušenky, vanilla, Nugát, a pralines. Sídlí v Englos, Francie.

 3. MDM DREYER AG

  Švýcarsko

  Společnost MDM DREYER AG, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce sušené, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Potraviny - import-export, Nugát, Ovoce sušené, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Potraviny - import-export, a Nugát. Sídlí v Muri B. Bern, Švýcarsko.

 4. AGUT DE BENLLOCH TURRONES Y MAZAPANES

  Španělsko

  Společnost AGUT DE BENLLOCH TURRONES Y MAZAPANES, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech nougats, a martorana fruit. Sídlí v Benlloch-Castellón, Španělsko.

 5. ILES & DELICES

  Francie

  Společnost ILES & DELICES, je Výrobce, která působí v Výroba cukrovinek sektoru. Působí rovněž v sektorech Nugát, pralines, sweets, candied peanuts, a Nugát. Sídlí v Essey-Les-Nancy, Francie.

 1. KONDIMA ENGELHARDT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KONDIMA ENGELHARDT GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech marzipan, a chocolate. Sídlí v Karlsruhe, Německo.

 2. LES GOURMANDISES DE L'ARTISAN

  Belgie

  Společnost LES GOURMANDISES DE L'ARTISAN, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba cukrovinek, Výroba cukrovinek, almond nougat, a mixing machines. Sídlí v Liège, Belgie.

 1. OBLEAS PASTOR S.L

  Španělsko

  Společnost OBLEAS PASTOR S.L, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Sídlí v Alicante, Španělsko.

 2. NOUGATS LAURMAR

  Francie

  Společnost NOUGATS LAURMAR, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Med, almonds, sweets, a Med. Sídlí v Caumont Sur Durance, Francie.

 3. J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Marcipán sektoru. Působí rovněž v sektorech Nugát, a Nugát. Sídlí v Lübeck, Německo.

 4. NOUGATERIE DU PONT D'ARC

  Francie

  Společnost NOUGATERIE DU PONT D'ARC, je Výrobce, která působí v Cukrovinky nečokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nugát, soft torrone, almond nougat, honey, a Nugát. Sídlí v Vallon Pont D'arc, Francie.

 5. TURRONES PICÓ

  Španělsko

  Společnost TURRONES PICÓ, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Touron nougat. Sídlí v Jijona-Alicante, Španělsko.

 6. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Marcipán sektoru. Působí rovněž v sektorech Nugát, Nugát, chocolate, a almonds. Sídlí v Stockelsdorf, Německo.

 7. TURRONES SAN ANDRÉS

  Španělsko

  Společnost TURRONES SAN ANDRÉS, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Dražé, Ovoce kandované, Dražé, Ovoce kandované, Touron nougat, a chocolate. Sídlí v TOBARRA - ALBACETE, Španělsko.

 8. NOUGAT DOULCE FRANCE

  Francie

  Společnost NOUGAT DOULCE FRANCE, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky a trvanlivé pečivo, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Sušenky a trvanlivé pečivo, a Import-export - zemědělskopotravinářský komplex. Sídlí v Montelimar, Francie.

 1. MIGUEL EL DULCERO (MIGUEL IBAÑEZ CARA)

  Španělsko

  Společnost MIGUEL EL DULCERO (MIGUEL IBAÑEZ CARA), je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech promotional sweets, a almond nougat. Sídlí v Válor, Španělsko.

 2. BEŞE HELVACILIK ŞEKERLEME SAN.VE TIC.A.Ş

  Turecko

  Společnost BEŞE HELVACILIK ŞEKERLEME SAN.VE TIC.A.Ş, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. DALBA DI BAIOCCHI PAOLO & C. ( S.N.C. )

  Itálie

  Společnost DALBA DI BAIOCCHI PAOLO & C. ( S.N.C. ), je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech chocolate easter eggs, torrone and torroncini, homemade panettone brioches, a crunchy. Sídlí v Gatteo Mare, Itálie.

 4. CYRIL CHOCOLAT

  Belgie

  Společnost CYRIL CHOCOLAT, je Výrobce, která působí v Cukrovinky čokoládové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nugát, Hand crafted chocolate, praline maker, a Nugát. Sídlí v Samrée (La Roche-en-Ardenne), Belgie.

 5. NOUGAT SILVAIN

  Francie

  Společnost NOUGAT SILVAIN, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Sušenky a trvanlivé pečivo, Potraviny - import-export, Sušenky a trvanlivé pečivo, sweets, a Potraviny - import-export. Sídlí v Saint Didier, Francie.

 6. ANTEPTAT

  Turecko

  Společnost ANTEPTAT, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 7. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Marcipán sektoru. Působí rovněž v sektorech Nugát, Nugát, almonds, a hazelnuts. Sídlí v Stockelsdorf / Lübeck, Německo.

 8. GENI'S

  Itálie

  Společnost GENI'S, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Sídlí v Basciano, Itálie.

 9. TURRONES Y DULCES ALCARAZ SIRVENT

  Španělsko

  Společnost TURRONES Y DULCES ALCARAZ SIRVENT, je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Působí rovněž v sektorech Touron nougat, a martorana fruit. Sídlí v Jijona, Španělsko.

 10. PABLO GARRIGÓS IBÁÑEZ S.L.

  Španělsko

  Společnost PABLO GARRIGÓS IBÁÑEZ S.L., je Výrobce, která působí v Nugát sektoru. Sídlí v Jijona (Alicante), Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma