• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • obchodování s ocelářskými výrobky

Výsledky hledání pro

Obchodování s ocelářskými výrobky - Dovoz vývoz

 1. TRIBEL METALS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost TRIBEL METALS, je Výrobce, která působí v Kovy - sběr a recyklace sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - ocele a kovy, Železný šrot - sběr a recyklace, Obchodování s ocelářskými výrobky, Import-export - ocele a kovy, Železný šrot - sběr a recyklace, a Obchodování s ocelářskými výrobky. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 2. VHW-METALLPRESSWERK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost VHW-METALLPRESSWERK GMBH, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Spaichingen, Německo.

 3. AG METALS RECYCLING

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost AG METALS RECYCLING, je Poskytovatel služeb, která působí v Import-export - ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchodování s ocelářskými výrobky, Kovy - sběr a recyklace, Železný šrot - sběr a recyklace, purchase of iron scrap, Recovery of ferrous metal, metal collection, Recycling of electrical appliances, Obchodování s ocelářskými výrobky, a Kovy - sběr a recyklace. Sídlí v Lot, Belgie.

 4. KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KRÖGER STAHLUMFORMUNG GMBH, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Attendorn, Německo.

 5. HIRT-LINE EUROPE

  Švýcarsko

  Společnost HIRT-LINE EUROPE, je Distributor, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Mannenbach-Salenstein, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI

  Turecko

  Společnost MONGERY TEL VE TEL ÜRÜNLERI, je Distributor, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Adana, Turecko.

 2. HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HOLTER EISENHANDEL VOSSHENRICH GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech CNC 5-axis milling work, Machining of metals, metal boring, a Band saws - cutting. Sídlí v Schloß Holte-Stukenbrock, Německo.

 3. STEEL LINE HANDELSGMBH

  Rakousko

  Společnost STEEL LINE HANDELSGMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 4. HONG KONG SPECIAL METALS LIMITED

  Hongkong

  Společnost HONG KONG SPECIAL METALS LIMITED, je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky z nerez ocele, stainless steel, stainless steel forged parts, Stainless steel unions, a Trouby a trubky z nerez ocele. Sídlí v Hong Kong, Hongkong.

 5. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Německo

  Společnost STEEL SERVICE KREFELD GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nástrojová, cold work steels, Quenched and tempered steels, hot work steels, a Ocel nástrojová. Sídlí v Krefeld, Německo.

 1. MEGACITY

  Ukrajina

  Společnost MEGACITY, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech bitumen-coated roof tile, tiles, a grit covered tile. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 2. STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH

  Německo

  Společnost STAHL+PLASTIC FLANSCHEN WITTE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Holzwickede, Německo.

 1. ARIJ GLOBAL TRADING CO

  Omán

  Společnost ARIJ GLOBAL TRADING CO, je Maloprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Muscat, Omán.

 2. EXOBUYER.COM

  Spojené státy americké

  Společnost EXOBUYER.COM, je Distributor, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Steel trading, a Oil & Gas procurement. Sídlí v Miami, Spojené státy americké.

 3. CAT SPÓŁKA Z O.O.

  Polsko

  Společnost CAT SPÓŁKA Z O.O., je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Chorzów, Polsko.

 4. INFINITE STEELS & ALLOYS

  Lucembursko

  Společnost INFINITE STEELS & ALLOYS, je Poskytovatel služeb, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech welded pipes, a seamless pipes. Sídlí v Luxembourg, Lucembursko.

 5. G METAL

  Turecko

  Společnost G METAL, je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech carbon steel, a beams. Sídlí v istanbul, Turecko.

 6. FRAME FACTORY

  Nizozemsko

  Společnost FRAME FACTORY, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Almere, Nizozemsko.

 7. DEKUR AE

  Řecko

  Společnost DEKUR AE, je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech pig iron, a alumina. Sídlí v Peiraias, Řecko.

 8. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Turecko

  Společnost KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI, je Velkoprodejce, která působí v Hlavní potrubí ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové trouby a trubky, Obchodování s ocelářskými výrobky, Trouby a trubky z nerez ocele, Ocelové trouby a trubky, Obchodování s ocelářskými výrobky, stainless steel flanges, a Trouby a trubky z nerez ocele. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. RESOURCEGROUP

  Ukrajina

  Společnost RESOURCEGROUP, je Velkoprodejce, která působí v Hnojiva umělá sektoru. Působí rovněž v sektorech Uhlí, Ocel, Obchodování s ocelářskými výrobky, Fuels, Uhlí, Ocel, a Obchodování s ocelářskými výrobky. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 2. PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT

  Bělorusko

  Společnost PRODUCTION REPUBLICAN UNITARY ENTERPRISE ELECTRONMASH PLANT, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontejnery kovové, Obchodování s ocelářskými výrobky, Import-export - lékařské a chirurgické potřeby, conveyor belts, Kontejnery kovové, Obchodování s ocelářskými výrobky, a Import-export - lékařské a chirurgické potřeby. Sídlí v MINSK, Bělorusko.

 3. NINGBO QIYI PRECISION METALS CO.,LTD.

  Čína

  Společnost NINGBO QIYI PRECISION METALS CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Zhejiang, Čína.

 4. KARMA METAL - METAL TASIMA KASASI CESITLERI IMALATI

  Turecko

  Společnost KARMA METAL - METAL TASIMA KASASI CESITLERI IMALATI, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. ALL STEEL

  Maroko

  Společnost ALL STEEL, je Distributor, která působí v Ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obchodování s ocelářskými výrobky, steel for metal construction, assembly of mechanical structures and structural work, Obchodování s ocelářskými výrobky, a metal carpentry design. Sídlí v El Jadida, Maroko.

 6. PARASKEVAIDIS SA

  Řecko

  Společnost PARASKEVAIDIS SA, je Maloprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Giannitsa, Řecko.

 7. THREEWAY STEEL CO.,LTD

  Čína

  Společnost THREEWAY STEEL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Changsha, Čína.

 8. PESEN GALVANIZE

  Turecko

  Společnost PESEN GALVANIZE, je Velkoprodejce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Svařované sítě, Supplier of steel, Low-carbon annealed steel wire without coating, galvanized wire, a Svařované sítě. Sídlí v Istanbul / Kartal, Turecko.

 9. PE SICA TATA

  Ukrajina

  Společnost PE SICA TATA, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Uhlík - sloučeniny, graphite, Ferrosilicon, Uhlík - sloučeniny, a fireproof products. Sídlí v Zaporozhye, Ukrajina.

 10. AUGUST KLOPHAUS GMBH

  Německo

  Společnost AUGUST KLOPHAUS GMBH, je Výrobce, která působí v Obchodování s ocelářskými výrobky sektoru. Sídlí v Solingen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Obchodování s ocelářskými výrobky - Dovoz vývoz

Počet výsledků

204 Podniky