• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu

Výsledky hledání pro

Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu - Dovoz vývoz

 1. OFFICINE SMAC SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Officine Smac produces enamelling, ceramic and tile decorating lines and machinery, silkscreen printing machinery for decorations and enamelling and roof tile and brick engobing, crushing machinery and plants and selection of ceramics, sintered glazes, glass, crystal, granules and enamels, roller printing machinery. Since 1969, Officine Smac S.p.A. has specialized in the construction of automatic controls, systems and equipment for the ceramics and brick industry.

 2. CERAGNI

  Portugalsko

  Společnost CERAGNI, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech tile, a wall coverings. Sídlí v Pampilhosa Do Botão, Portugalsko.

 3. APPRO-TECHNO

  Belgie

  Společnost APPRO-TECHNO, je Výrobce, která působí v Cihelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, a Brickyard builder. Sídlí v Cul-des-sarts, Belgie.

 4. SARL PREDEL

  Francie

  Společnost SARL PREDEL, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Hand tools, non-power - do-it-yourself, a equipment tools. Sídlí v MAULEVRIER ST GERTRUDE, Francie.

 5. VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost VIBRATIONSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Diamantové nástroje, Stavební stroje, Diamantové nástroje, a Stavební stroje. Sídlí v Gernlinden-Maisach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES

  Turecko

  Společnost GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech block-making machines for concrete and reinforced cement structural elements. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. FABRICA DO AZULEJO

  Portugalsko

  Společnost FABRICA DO AZULEJO, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech tile, artistic ceramic furnishings, a ceramic. Sídlí v Estoril, Portugalsko.

 3. GLOBMAC

  Turecko

  Společnost GLOBMAC, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech block-making machines for concrete and reinforced cement structural elements. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. HELDER FERNANDES UNIP.LDA

  Portugalsko

  Společnost HELDER FERNANDES UNIP.LDA, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech wall-covering tile, a ceramics for bathrooms. Sídlí v Santiago Do Cacém, Portugalsko.

 5. WEIGMA

  Andorra

  Společnost WEIGMA, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Escaldes Engordany, Andorra.

 1. RG TEGEL

  Belgie

  Společnost RG TEGEL, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech paving tiles, bathroom tiles, a outdoor tiles. Sídlí v Zandhoven, Belgie.

 2. VIBROPRESS

  Ukrajina

  Společnost VIBROPRESS, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Nikolaev, Ukrajina.

 1. PAUL DE PRETER

  Belgie

  Společnost PAUL DE PRETER, je Poskytovatel služeb, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech majolica coverings, bathroom tiles, tiles coverings, a carpet. Sídlí v Booischot, Belgie.

 2. MARFIN S.R.L.

  Itálie

  Společnost MARFIN S.R.L., je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, automatic strapping machines, heat-shrink oven, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a heat-shrinking caps for packing. Sídlí v Maranello, Itálie.

 3. SC PRINCIAL SRL

  Rumunsko

  Společnost SC PRINCIAL SRL, je Výrobce, která působí v Parkoviště - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Sady, lesy zahradnictví - služby, Dekorace zahradní, Parky - zařízení, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Sady, lesy zahradnictví - služby, Dekorace zahradní, a Parky - zařízení. Sídlí v Oradea, Rumunsko.

 4. BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I.

  Turecko

  Společnost BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Trabzon, Turecko.

 5. AIRLESS ITALIA

  Itálie

  Společnost AIRLESS ITALIA, je Výrobce, která působí v Automatizace - instalace a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, enamelling machinery, machines and equipment for the ceramics industry, a advice for the ceramic industry. Sídlí v Modena, Itálie.

 6. OBIDO TRAVEL & ESTATE

  Turecko

  Společnost OBIDO TRAVEL & ESTATE, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. ADARI IMPORTER PŁYTEK

  Polsko

  Společnost ADARI IMPORTER PŁYTEK, je Velkoprodejce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech plates, a indoor and outdoor single fired tiles. Sídlí v Katowice, Polsko.

 8. SACMI IMOLA

  Itálie

  Společnost SACMI IMOLA, je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Isola Vicentina, Itálie.

 1. ALDERO INDUSTRIAL SUPPLIES S.R.L.

  Itálie

  Společnost ALDERO INDUSTRIAL SUPPLIES S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Civita Castellana, Itálie.

 2. STUDIO 1 AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Itálie

  Společnost STUDIO 1 AUTOMAZIONI INDUSTRIALI S.R.L., je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Roteglia Di Castellarano (re), Itálie.

 3. P. ELENIS MARBLE MACHINES

  Řecko

  Společnost P. ELENIS MARBLE MACHINES, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech special machines, a cutting machines for marble, granite and stone. Sídlí v ASPROPYRGOS ATHENS, Řecko.

 4. SE.TE.C.

  Itálie

  Společnost SE.TE.C., je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Civita Castellana, Itálie.

 5. RONDANINI ADRIANO

  Itálie

  Společnost RONDANINI ADRIANO, je Subdodavatel, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Scandiano, Itálie.

 6. T.G. MAC S.R.L.

  Itálie

  Společnost T.G. MAC S.R.L., je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Fiorano Modenese, Itálie.

 7. SALVA S.P.A.

  Itálie

  Společnost SALVA S.P.A., je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Senago, Itálie.

 8. HYDRODESIGN S.R.L.

  Itálie

  Společnost HYDRODESIGN S.R.L., je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Castellarano, Itálie.

 9. LOWCOSTPAVAGE

  Francie

  Společnost LOWCOSTPAVAGE, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Saint-Selve, Francie.

 10. TRE ELLE DI LANDINI VALTER E C. S.R.L.

  Itálie

  Společnost TRE ELLE DI LANDINI VALTER E C. S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Sassuolo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma