• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu

Výsledky hledání pro

Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu - Dovoz vývoz

 1. OFFICINE SMAC SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Officine Smac produces enamelling, ceramic and tile decorating lines and machinery, silkscreen printing machinery for decorations and enamelling and roof tile and brick engobing, crushing machinery and plants and selection of ceramics, sintered glazes, glass, crystal, granules and enamels, roller printing machinery. Since 1969, Officine Smac S.p.A. has specialized in the construction of automatic controls, systems and equipment for the ceramics and brick industry.

 2. SARL PREDEL

  Francie

  Společnost SARL PREDEL, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Hand tools, non-power - do-it-yourself, a equipment tools. Sídlí v MAULEVRIER ST GERTRUDE, Francie.

 3. APPRO-TECHNO

  Belgie

  Společnost APPRO-TECHNO, je Výrobce, která působí v Cihelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, a Brickyard builder. Sídlí v Cul-des-sarts, Belgie.

 4. CERAGNI

  Portugalsko

  Společnost CERAGNI, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech tile, a wall coverings. Sídlí v Pampilhosa Do Botão, Portugalsko.

 5. VIBRATIONSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost VIBRATIONSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Diamantové nástroje, Stavební stroje, Diamantové nástroje, a Stavební stroje. Sídlí v Gernlinden-Maisach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES

  Turecko

  Společnost GLOBMAC GLOBAL BLOCK MACHINES, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech block-making machines for concrete and reinforced cement structural elements. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. HELDER FERNANDES UNIP.LDA

  Portugalsko

  Společnost HELDER FERNANDES UNIP.LDA, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech wall-covering tile, a ceramics for bathrooms. Sídlí v Santiago Do Cacém, Portugalsko.

 3. MARFIN S.R.L.

  Itálie

  Společnost MARFIN S.R.L., je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, automatic strapping machines, heat-shrink oven, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a heat-shrinking caps for packing. Sídlí v Maranello, Itálie.

 4. GLOBMAC

  Turecko

  Společnost GLOBMAC, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech block-making machines for concrete and reinforced cement structural elements. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. PAUL DE PRETER

  Belgie

  Společnost PAUL DE PRETER, je Poskytovatel služeb, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech majolica coverings, bathroom tiles, tiles coverings, a carpet. Sídlí v Booischot, Belgie.

 1. BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE

  Čína

  Společnost BOTOU XIANFA ROLL FORMING MACHINE, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Botou, Čína.

 2. VIBROPRESS

  Ukrajina

  Společnost VIBROPRESS, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Visable supports the Ukrainian companies, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Nikolaev, Ukrajina.

 1. TARABAY GENERAL TRADING LLC

  Spojené arabské emiráty

  Společnost TARABAY GENERAL TRADING LLC, je Poskytovatel služeb, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech masonry service, air conditioning, aeration, ventilation, diesel generators, a Military supplies and accessories. Sídlí v Dubai, Spojené arabské emiráty.

 2. FABRICA DO AZULEJO

  Portugalsko

  Společnost FABRICA DO AZULEJO, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech tile, artistic ceramic furnishings, a ceramic. Sídlí v Estoril, Portugalsko.

 3. RG TEGEL

  Belgie

  Společnost RG TEGEL, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech paving tiles, bathroom tiles, a outdoor tiles. Sídlí v Zandhoven, Belgie.

 4. WEIGMA

  Andorra

  Společnost WEIGMA, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Escaldes Engordany, Andorra.

 5. AIRLESS ITALIA

  Itálie

  Společnost AIRLESS ITALIA, je Výrobce, která působí v Automatizace - instalace a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, enamelling machinery, machines and equipment for the ceramics industry, a advice for the ceramic industry. Sídlí v Modena, Itálie.

 6. SC PRINCIAL SRL

  Rumunsko

  Společnost SC PRINCIAL SRL, je Výrobce, která působí v Parkoviště - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Sady, lesy zahradnictví - služby, Dekorace zahradní, Parky - zařízení, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Sady, lesy zahradnictví - služby, Dekorace zahradní, a Parky - zařízení. Sídlí v Oradea, Rumunsko.

 7. BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I.

  Turecko

  Společnost BESS MACHINE AND MOULDING INDUSTRY L.T.D. Ş.T.I., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Trabzon, Turecko.

 8. RYAN INDUSTRIES CO.,LTD.

  Čína

  Společnost RYAN INDUSTRIES CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Hangzhou, Čína.

 1. OBIDO TRAVEL & ESTATE

  Turecko

  Společnost OBIDO TRAVEL & ESTATE, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. M.B INTERNATIONAL

  Sierra Leone

  Společnost M.B INTERNATIONAL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech 1-hour developing and printing. Sídlí v Freetown, Sierra Leone.

 3. EMME ENNE DI NENZI PATRIZIA

  Itálie

  Společnost EMME ENNE DI NENZI PATRIZIA, je Poskytovatel služeb, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Quinto Di Treviso, Itálie.

 4. S.M.S. S.R.L.

  Itálie

  Společnost S.M.S. S.R.L., je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Fiorano Modenese, Itálie.

 5. ITALVISION S.R.L.

  Itálie

  Společnost ITALVISION S.R.L., je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Scandiano, Itálie.

 6. ZHEJIANG SANTONG PUMP CO.,LTD.

  Čína

  Společnost ZHEJIANG SANTONG PUMP CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Sídlí v Daxi, Čína.

 7. T.G. MAC S.R.L.

  Itálie

  Společnost T.G. MAC S.R.L., je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Fiorano Modenese, Itálie.

 8. COMMERCIALE 3 B S.R.L.

  Itálie

  Společnost COMMERCIALE 3 B S.R.L., která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Sassuolo, Itálie.

 9. NUOVA OMIP S.R.L.

  Itálie

  Společnost NUOVA OMIP S.R.L., je Výrobce, která působí v Sklářský a keramický průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Žáruvzdorné materiály a výrobky, Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu, Žáruvzdorné materiály a výrobky, a Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu. Sídlí v Pavullo Nel Frignano, Itálie.

 10. YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE COMPANY

  Čína

  Společnost YINGKOU BOHAI MACHINERY EQUIPMENT MANUFACTURE COMPANY, je Výrobce, která působí v Obkladačky a dlaždice - stroje a zařízení na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech roll-forming machines. Sídlí v Yingkou, Čína.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma