• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • obráběcí stroje pro ohýbání

Výsledky hledání pro

Obráběcí stroje pro ohýbání - Dovoz vývoz

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  We have been living and working for our family company with great passion for almost 100 years. By completing his training as a book printer in 1919, Josef Altmann laid the foundations for our family tradition in the graphics industry. His sons Gerhard and Werner followed in his footsteps in 1949 and 1955, respectfully. Peter Altmann has been managing the company in what is now the third generation since 1993. With the foundation of Altmann Graphische Maschinen GmbH in 1980, we specialised in the international trade of used machines for printing and finishing, which is our key area of expertise. In the meantime, we have continually built up our reputation as a respectable, technically adept and service-oriented partner. This reputation extends far beyond the confines of our base in Magstadt, a town located on the outskirts of Stuttgart. We are very proud to say that our machinery is used all around the world. Our vision is to provide you with the best machinery, with the best service and at the best price.

 2. STÜCKMANN & HILLEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost STÜCKMANN & HILLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Johanngeorgenstadt, Německo.

 3. HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HANS SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Wessobrunn, Německo.

 4. DURMA MASCHINEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DURMA MASCHINEN GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Staufenberg, Německo.

 5. SLAMA GES.M.B.H. & CO KG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SLAMA GES.M.B.H. & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Salzburg, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HERBURGER MASCHINENBAU GMBH

  Rakousko

  Společnost HERBURGER MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Hard, Rakousko.

 2. HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG

  Německo

  Společnost HOLZAPFEL & LIEBERTZ OHG, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Engelskirchen, Německo.

 3. BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH

  Německo

  Společnost BAILEIGH INDUSTRIAL GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Waiblingen, Německo.

 4. OEBEN WERKZEUGMASCHINEN

  Německo

  Společnost OEBEN WERKZEUGMASCHINEN, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

 5. SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost SCHECHTL MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Edling, Německo.

 1. BYSTRONIC LASER AG

  Švýcarsko

  Společnost BYSTRONIC LASER AG, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Niederonz, Švýcarsko.

 2. PRIMA POWER GMBH

  Německo

  Společnost PRIMA POWER GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Dietzenbach, Německo.

 1. DINAMIC LINE

  Srbsko

  Společnost DINAMIC LINE, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro zakružování sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro ohýbání, bending machines for sheet metal work, a Obráběcí stroje pro ohýbání. Sídlí v Cacak, Srbsko.

 2. DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turecko

  Společnost DOGANER MAKINE IMALAT SAN. VE TIC. LTD.STI., je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. MKS MASCHINEN HANDELS GMBH

  Německo

  Společnost MKS MASCHINEN HANDELS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Brožování, vazba a dokončovací práce sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro ohýbání, Plynulý tisk, Obráběcí stroje pro ohýbání, cutting machines, a Plynulý tisk. Sídlí v Wassenberg, Německo.

 4. B.P. SISTEMI SRL

  Itálie

  Společnost B.P. SISTEMI SRL, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Výroba průmyslových plechů, Sheet metal cutting - machine tools, a Sheet metal shaping - machine tools. Sídlí v San Cesareo, Itálie.

 5. NET GRUP MAKINE SAN.TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost NET GRUP MAKINE SAN.TIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Působí rovněž v sektorech curling machines, cnc bending, vertical packing machines, a Mechanical frames. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. OMERA-MAWE GMBH

  Německo

  Společnost OMERA-MAWE GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Herborn, Německo.

 7. CHARLES DE MUNTER

  Belgie

  Společnost CHARLES DE MUNTER, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje pro řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro vytlačování, Obráběcí stroje pro ohýbání, Průmyslové obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro vytlačování, a Obráběcí stroje pro ohýbání. Sídlí v Zwijnaarde, Belgie.

 8. BTMO

  Francie

  Společnost BTMO, je Distributor, která působí v Obráběcí stroje pro řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro ohýbání, Obráběcí stroje pro ohýbání, automated folding presses, a machine tools for metal punching. Sídlí v Bouffere, Francie.

 1. HEZINGER MASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost HEZINGER MASCHINEN GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Působí rovněž v sektorech panel finishing. Sídlí v Kornwestheim, Německo.

 2. SALVAGNINI FRANCE

  Francie

  Společnost SALVAGNINI FRANCE, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro tváření kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro ohýbání, Obráběcí stroje pro ohýbání, machine tool design, machine tool sales, a operator machines. Sídlí v Echirolles, Francie.

 3. AKES MAKINA LTD

  Turecko

  Společnost AKES MAKINA LTD, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Působí rovněž v sektorech metal-cutting lasers, a pipe cutters. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. PETER H. KEMMERLING GMBH

  Německo

  Společnost PETER H. KEMMERLING GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Lottstetten, Německo.

 5. BÜROSERVICE WEIS

  Německo

  Společnost BÜROSERVICE WEIS, je Poskytovatel služeb, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Působí rovněž v sektorech Tisk, Tisk, envelopes, enveloping, a packaged corn. Sídlí v Heidenau, Německo.

 6. ESCHENBRÜCHER WERKSVERTRETUNGEN FÜR WERKZEUGMASCHINEN

  Německo

  Společnost ESCHENBRÜCHER WERKSVERTRETUNGEN FÜR WERKZEUGMASCHINEN, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Sídlí v Vechelde, Německo.

 7. PRIMA POWER

  Francie

  Společnost PRIMA POWER, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Působí rovněž v sektorech punching machines, a laser cutting units. Sídlí v Saint Pierre du Perray, Francie.

 8. GMO

  Francie

  Společnost GMO, je Multi-Category, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Působí rovněž v sektorech bending presses, used and overhauled machine tools, a used machine tools. Sídlí v Moze Sur Louet, Francie.

 9. PRAGMA PLEXI

  Belgie

  Společnost PRAGMA PLEXI, je Výrobce, která působí v PVC, polyvinylchlorid sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro ohýbání, pvc items, plastic cutting, Obráběcí stroje pro ohýbání, a perforations. Sídlí v Drogenbos, Belgie.

 10. SOMO PRODUZIONE S.P.A

  Itálie

  Společnost SOMO PRODUZIONE S.P.A, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro ohýbání sektoru. Působí rovněž v sektorech bending presses, a hydraulic folding presses. Sídlí v Cornaredo, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Obráběcí stroje pro ohýbání - Dovoz vývoz

Počet výsledků

11 008 Podniky