• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • obuv - průmyslové stroje

Výsledky hledání pro

Obuv - průmyslové stroje - Dovoz vývoz

 1. RI.VE.MAC. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost RI.VE.MAC. SRL, je Distributor, která působí v Šicí stroje a příslušenství, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv - průmyslové stroje, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, ATOM, staplers, Obuv - průmyslové stroje, a Sewing machines for leather. Sídlí v Montebelluna, Itálie.

 2. CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalsko

  Společnost CEI - COMPANHIA DE EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, je Výrobce, která působí v Řezání ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv - průmyslové stroje, cutting machines for marble, granite and stone, Obuv - průmyslové stroje, a cnc cut. Sídlí v São João Da Madeira, Portugalsko.

 3. INCI MAKINE

  Turecko

  Společnost INCI MAKINE, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech sole workshop machines and apparatus, machines and equipment for upper manufacturing, shoe factory, a halogenizers for shoe factories. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. DEDEMAK MAKINE

  Turecko

  Společnost DEDEMAK MAKINE, je Distributor, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech shoe finishing machines, last pulling machines for shoe factories and shoemakers, footwear mounting, a machines for repairing shoes. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. JOPEVI SL

  Španělsko

  Společnost JOPEVI SL, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv, Kožená galanterie - průmyslové stroje, Obuv, curtains, Kožená galanterie - průmyslové stroje, a print. Sídlí v Elche-Alicante, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI.

  Turecko

  Společnost LESMAK MAKINA SANAYI VE TIC. STI., je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for soles. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. S.I.R.MA.C. SRL

  Itálie

  Společnost S.I.R.MA.C. SRL, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv, beading machines for shoe factories and shoemakers, machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, Obuv, a machines for repairing shoes. Sídlí v Zona Industriale-Fosso', Itálie.

 3. PRESSDAY MAKINE

  Turecko

  Společnost PRESSDAY MAKINE, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, cutting machines and shearing machines for footwear manufacturers and shoe repairers, machines for repairing shoes, a polishers for shoe manufacturers. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. ORLANDO SRL

  Itálie

  Společnost ORLANDO SRL, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, sole workshop machines and apparatus, eyelet machines for shoe factories and shoemakers, a machines and equipment for upper manufacturing. Sídlí v Noventa Padovana, Itálie.

 5. FANTES MAKINA

  Turecko

  Společnost FANTES MAKINA, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. TERMOPOL UKRAINE

  Ukrajina

  Společnost TERMOPOL UKRAINE, je Velkoprodejce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Visable supports the Ukrainian companies, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Dnepr, Ukrajina.

 2. STEFANOS KARYDAS

  Řecko

  Společnost STEFANOS KARYDAS, je Velkoprodejce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Attene, Řecko.

 1. SILVA & FERREIRA LDA

  Portugalsko

  Společnost SILVA & FERREIRA LDA, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Arrifana Vfr, Portugalsko.

 2. SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA

  Itálie

  Společnost SAVERIO BIONDI OFFICINA MECCANICA, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Monte Urano, Itálie.

 3. CASA PASTOR S.L.

  Španělsko

  Společnost CASA PASTOR S.L., je Velkoprodejce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial supplies, a naval supplies for cargo ships. Sídlí v Algeciras, Španělsko.

 4. SHOES FOR CREWS EUROPE

  Irsko

  Společnost SHOES FOR CREWS EUROPE, je Maloprodejce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech men's shoes, women's shoes, comfort shoes, a formal shoes. Sídlí v Shannon, Irsko.

 5. ANZANI MACHINERY

  Itálie

  Společnost ANZANI MACHINERY, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatizace - instalace a zařízení, full construction of conveyors, a Automatizace - instalace a zařízení. Sídlí v Parabiago, Itálie.

 6. OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC

  Itálie

  Společnost OFFICINA MECCANICA LER-MAC DI LEONI RUGGERO & C. SNC, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, sole workshop machines and apparatus, machines and equipment for welt making, a vulcanizers for shoe factories and shoemakers. Sídlí v Montegranaro, Itálie.

 7. MONTECH SRL

  Itálie

  Společnost MONTECH SRL, je Maloprodejce, která působí v Obuv sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv - průmyslové stroje, a Obuv - průmyslové stroje. Sídlí v Montichiari, Itálie.

 8. MCM DI MORETTI LORENZO E C.

  Itálie

  Společnost MCM DI MORETTI LORENZO E C., která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for finishing footwear, stamping machines for shoe factories and shoemakers, cutting machines and shearing machines for footwear manufacturers and shoe repairers, a machinery and equipment for shoe factories and shoemakers. Sídlí v Monte Urano, Itálie.

 1. JIEYANG CITY HUIFENG MOULD CO., LTD

  Čína

  Společnost JIEYANG CITY HUIFENG MOULD CO., LTD, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Jieyang, Čína.

 2. POLEXCHEM

  Turecko

  Společnost POLEXCHEM, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech polyurethane soles, polyurethane, a soles. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. CELI ONORATO MODELLISTA

  Itálie

  Společnost CELI ONORATO MODELLISTA, která působí v Obuv sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv - průmyslové stroje, shoes, hand-made footwear, Obuv - průmyslové stroje, a footwear pattern makers. Sídlí v Falerone, Itálie.

 4. SLAWOMIR PIWOWARCZYK

  Polsko

  Společnost SLAWOMIR PIWOWARCZYK, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv, slippers, a Obuv. Sídlí v Kraków, Polsko.

 5. EURO-LEDER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost EURO-LEDER GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Nože sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv - průmyslové stroje, Krémy na boty, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, Lepidla syntetická, Obuv - průmyslové stroje, Krémy na boty, Lepidla, lepicí pásky a aplikátory, a Lepidla syntetická. Sídlí v Georgsmarienhütte, Německo.

 6. FERDINANDO ZAMPALONI ZAFER

  Itálie

  Společnost FERDINANDO ZAMPALONI ZAFER, je Poskytovatel služeb, která působí v Kožedělný a obuvnický průmysl - potřeby a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Obuv, Obuv - průmyslové stroje, accessories for footwear, adhesives for shoes, Obuv, a Obuv - průmyslové stroje. Sídlí v Porto Sant'elpidio, Itálie.

 7. YEV INTERNATIONAL TRADE

  Turecko

  Společnost YEV INTERNATIONAL TRADE, je Velkoprodejce, která působí v Import-export - textil a oděvy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ponožky, Obuv - průmyslové stroje, home textile products, Ponožky, a Obuv - průmyslové stroje. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. SAHAN MAKINE

  Turecko

  Společnost SAHAN MAKINE, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery and equipment for shoe factories and shoemakers, a machines for repairing shoes. Sídlí v Konya, Turecko.

 9. EUROCOMAT SRL

  Itálie

  Společnost EUROCOMAT SRL, je Výrobce, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Sídlí v Verolanuova, Itálie.

 10. BY TERLIK

  Turecko

  Společnost BY TERLIK, která působí v Obuv - průmyslové stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech heelless slippers, bottom assembly for footware, a eva stacked soles. Sídlí v Erzurum, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Obuv - průmyslové stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

11 906 Podniky