• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ocel nererezová

Výsledky hledání pro

Ocel nererezová - Dovoz vývoz

 1. PATENT KFT.

  Maďarsko

  Verified by europages badge

  Společnost PATENT KFT., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlárenské výrobky nerez, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, Zásobovací plavidla, Zásobníky a skříňky pro skladování, custom-made tanks, Kotlárenské výrobky nerez, stainless steel cisterns, Chemický a farmaceutický průmysl - stroje a zařízení, a equipment for the pharmaceutical industry. Sídlí v Cegled, Maďarsko.

 2. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, Belt grinding facilities, Sheet metal levelling works, CNC laser cutting, Sheet metal blanks, CNC water jet cutting, stainless steel sheets, stainless steel cut plates, a Stainless steel products. Sídlí v Netphen-Deuz, Německo.

 3. C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Sídlí v Bietigheim-Bissingen, Německo.

 4. ACCASTILLAGE VIOLLEAU

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ACCASTILLAGE VIOLLEAU, je Výrobce, která působí v Kotlárenské výrobky nerez sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, stainless steel boilerwork for the construction industry, stainless steel part machining, stainless steel boilerwork for the medical industry, stainless steel furniture, stainless steel balustrade, Ocel nererezová, stainless steel lines, a shaping of stainless steel pipes. Sídlí v La Mothe Achard, Francie.

 5. DEGLER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DEGLER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocel nererezová sektoru. Sídlí v Weinstadt, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SVTM

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SVTM, je Výrobce, která působí v Kotlárenské výrobky nerez sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, a Ocel nererezová. Sídlí v La Mothe Achard, Francie.

 2. INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, stainless steel, hardened sheet metal, Ocel nererezová, mechanical operations, tapping machines for moulding, standard guide elements for moulds, a special punches. Sídlí v Gorgonzola, Itálie.

 3. PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost PRECISINOX - NASTRI ACCIAIO, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Čepele, listy a nože průmyslové, carbon steel, steel for cutlery, Čepele, listy a nože průmyslové, stainless steel wire, steel for knives, hardened steel strips, steel for blades, a s/steel strip. Sídlí v Ciserano, Itálie.

 4. INOXEA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost INOXEA SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Trouby a trubky z nerez ocele, Sváření ocele a kovů - práce, Řezání ocele a kovů, stainless steel structural work, stainless steel welding, Trouby a trubky z nerez ocele, stainless steel machining, Sváření ocele a kovů - práce, a stainless-steel pipes. Sídlí v Brescia, Itálie.

 5. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost STAPPERT INTRAMET SA, je Multi-Category, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, Trouby a trubky z nerez ocele, Import-export - ocele a kovy, Ocel speciální, stainless steel caskets, stainless steel flanges, stainless-steel pipes, steel flanges, a stainless steel sheets. Sídlí v Engis, Belgie.

 1. AXRA

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost AXRA, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Manufacture of stainless steel cylinders, steel processing, stainless steel part machining, stainless steel parts for industry, bike hoops, maintenance kit, road stud, bollard for concreting, a removable bollards. Sídlí v Oostende, Belgie.

 2. ACEROSTAR S.R.O.

  Česká republika

  Společnost Acerostar s.r.o. působí na domácím a evropském trhu již od roku 2008 a od jejího založení prošla velmi rychlým a dynamickým vývojem. V současné době patří naše firma mezi nejvýznamnější dodavatele nástrojových a rychlořezných ocelí v České republice. Našim partnerům velice děkujeme za dosavadní spolupráci a věříme, že i Vy našich služeb využijete. Náš sklad disponuje širokou produktovou řadou vždy v dostatečném množství. Dokážeme tak plnit zakázky a požadavky širokého spektra zákazníků. Součástí našich služeb je náš kvalitní zákaznický servis, který Vám poskytne kompletní informace o nabízených produktech. Dlouhodobě spolupracujeme s vybranými dodavateli, s jejichž produkty máme dobré zkušenosti. Tímto způsobem jsme schopni zaručit vysokou a stálou kvalitu našich dodávek. Skladem držíme zhruba 1800 tun nástrojových ocelí a 200 tun ocelí rychlořezných. V kombinaci s naším strojním vybavením a našimi automatickými pilami KASTO jsme schopni velice rychle a flexibilně reagovat na požadavky našich zákazníků a plnit termíny zakázek just-in-time.

 1. SIG POLSKA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost SIG POLSKA SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech highway safety. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 2. DONLOUCO IRELAND LTD

  Irsko

  Společnost DONLOUCO IRELAND LTD, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Konstrukce výrobků - outsourcing, Hydraulic Cylinders & Components, Contract CNC manufacturing and machining, a Konstrukce výrobků - outsourcing. Sídlí v Mallow, Irsko.

 3. ROTEKSAS UAB

  Litva

  Společnost ROTEKSAS UAB, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech meat processing, a CNC steel processing. Sídlí v Klaipedos Distr., Litva.

 4. 3AS STAINLESS STEEL C.J.S.C.

  Turecko

  Společnost 3AS STAINLESS STEEL C.J.S.C., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel rolls, Stainless steel sheets, stainless steel brushing, a stainless steel strip. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. PRO-TEK HYGIÈNE

  Turecko

  Společnost PRO-TEK HYGIÈNE, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 6. BARA-CUDA

  Maďarsko

  Společnost BARA-CUDA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech metal components for industrial use. Sídlí v Százhalombatta, Maďarsko.

 7. EXTIVENT ACERO INOXIDABLE Y VENTILACIÓN

  Španělsko

  Společnost EXTIVENT ACERO INOXIDABLE Y VENTILACIÓN, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Smoke extraction cabinets, Smoke extraction and ventilation conduits, stainless steel furniture and shelving, a Manufacturer of industrial fans. Sídlí v Palma De Mallorca, Španělsko.

 8. STAINLESS BAND LTD

  Spojené království

  Společnost STAINLESS BAND LTD, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel strip. Sídlí v Bingley, Spojené království.

 1. ACENKO CO. LTD.

  Turecko

  Společnost ACENKO CO. LTD., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Tváření ocele a kovů, Zpracování oceli a kovů, machining, Steel construction, Tváření ocele a kovů, a Zpracování oceli a kovů. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. EDELSTAHL WEIMAR GMBH

  Německo

  Společnost EDELSTAHL WEIMAR GMBH, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Sídlí v Mechelroda, Německo.

 3. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Turecko

  Společnost HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD., je Distributor, která působí v Obrážení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, Upevňovací kolíky, Třmenové závěsy, Ocel nererezová, Upevňovací kolíky, a Třmenové závěsy. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. BAI - BERTRAN ACERS INDUSTRIALS

  Španělsko

  Společnost BAI - BERTRAN ACERS INDUSTRIALS, je Distributor, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastifikace ocele a kovů, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Plastifikace ocele a kovů, primed stainless steel, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, a stainless steel sheet products. Sídlí v Teia, Španělsko.

 5. DEKAP

  Turecko

  Společnost DEKAP, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, pvd coverings, Unoxidizable covering, a Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. DEVILLE RECTIFICATION

  Francie

  Společnost DEVILLE RECTIFICATION, je Distributor, která působí v Hliníkové slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel, Ocel nererezová, Plechy a pásy hliníkové, Hliník a slitiny, Ocel, Ocel nererezová, Plechy a pásy hliníkové, a Hliník a slitiny. Sídlí v Pont-Salomon, Francie.

 7. ROLL STEEL SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ROLL STEEL SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel nererezová, coil cutting, titanium and alloys, Ocel nererezová, a stainless steel strip. Sídlí v Poznań, Polsko.

 8. INOX MAATWERK CONSTRUCTIE ( IMC )

  Belgie

  Společnost INOX MAATWERK CONSTRUCTIE ( IMC ), je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Sídlí v Oostende, Belgie.

 9. LB METALLSERVICE AG

  Švýcarsko

  Společnost LB METALLSERVICE AG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Sídlí v Baden, Švýcarsko.

 10. FORJAS 2000 S.L.

  Španělsko

  Společnost FORJAS 2000 S.L., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech forges, stainless steel accessories, a Stainless steel cables and accessories. Sídlí v Talavera De La Reina (toledo), Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma