• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ocel pásová na péra

Výsledky hledání pro

Ocel pásová na péra - Dovoz vývoz

 1. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  We are your steel supplier from Sauerland. Flender has a grassroots company philosophy, as is normal in Sauerland, based on four cornerstones: We are flexible, extraordinary, quick and reliable. We are happy to be measured on the basis of these attributes. Our particular strengths are in small quantities of hardened and non-hardened spring steel and in micro-alloyed steel strips. With our large warehouse capacity and short delivery times, Flender-Stahl is a reliable partner for a large number of regular customers in Germany and Europe. One issue that is frequently neglected is material that you no longer need! If you need more space in your warehouse, Flender-Stahl purchases coilwares and sheet steel, freeing up valuable warehouse space and providing you with hard cash. Simply inform us about your excess stock and we will be happy to present you with an interesting offer. Our products include: Cold-rolled steel strips, hot-rolled steel strips, engineering steel, case hardening steel and spring steel strips

 2. MARIO SCHAAF GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MARIO SCHAAF GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ocel pásová na péra sektoru. Sídlí v Möglingen, Německo.

 3. AALPHA-STEEL-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost AALPHA-STEEL-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ocel pásová na péra sektoru. Sídlí v Wels, Rakousko.

 4. ALL MÉTAL SERVICE

  Francie

  Společnost ALL MÉTAL SERVICE, je Maloprodejce, která působí v Pásová ocel válcovaná za studena sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, Ocel pásová na péra, hot-rolled steel strips, a stainless steel, special and common steels. Sídlí v Beauvais, Francie.

 5. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Itálie

  Společnost AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., je Subdodavatel, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, Pásová ocel válcovaná za studena, Ocel pásová na péra, Pásová ocel válcovaná za studena, a copper strips. Sídlí v Quargnento, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BIRLER CELIK SAN VE TIC A.S.

  Turecko

  Společnost BIRLER CELIK SAN VE TIC A.S., je Výrobce, která působí v Ocel pásová na péra sektoru. Působí rovněž v sektorech Spatulas and trowels, Clips to fasten electronic components, clutches for industrial vehicles, a spring clamps. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. GUANG ZHOU SHI GUANG WEI YOU LIANG TRADING CO.,LTD.

  Čína

  Společnost GUANG ZHOU SHI GUANG WEI YOU LIANG TRADING CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ocel pásová na péra sektoru. Sídlí v Guangzhou, Čína.

 3. ANIL SPECIAL STEEL INDUSTRIES LTD

  Indie

  Společnost ANIL SPECIAL STEEL INDUSTRIES LTD, je Výrobce, která působí v Ocelové plechy a pásky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, Listy pro pily a přeřezávací pily, hardened steel strips, Ocel pásová na péra, a Listy pro pily a přeřezávací pily. Sídlí v Jaipur, Indie.

 4. TENG YAO HARDWARE INDUSTRIAL CO., LTD

  Tchaj-wan

  Společnost TENG YAO HARDWARE INDUSTRIAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Ocel pásová na péra sektoru. Sídlí v Taichung City, Tchaj-wan.

 5. RAYNAUD RESSORTS

  Francie

  Společnost RAYNAUD RESSORTS, je Výrobce, která působí v Ocel pásová na péra sektoru. Sídlí v Goncelin, Francie.

 1. INAC S.P.A.

  Itálie

  Společnost INAC S.P.A., je Výrobce, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, Pásová ocel válcovaná za studena, Ocel pásová na péra, a Pásová ocel válcovaná za studena. Sídlí v Valmadrera, Itálie.

 2. W. & H. SCHÜTTE GMBH

  Německo

  Společnost W. & H. SCHÜTTE GMBH, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, a Ocel pásová na péra. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 1. MECHFAST LTD

  Spojené království

  Společnost MECHFAST LTD, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, a Ocel pásová na péra. Sídlí v Nottinghamshire, Spojené království.

 2. DUE EFFE ACCIAI S.R.L.

  Itálie

  Společnost DUE EFFE ACCIAI S.R.L., která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, Pásová ocel válcovaná za studena, Ocel pásová na péra, a Pásová ocel válcovaná za studena. Sídlí v Castelliri, Itálie.

 3. R. WAGNER & C. S.P.A.

  Itálie

  Společnost R. WAGNER & C. S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, a Ocel pásová na péra. Sídlí v Milano (Mi), Itálie.

 4. SISTEMAS DE EMBALAJE SORSA SA

  Španělsko

  Společnost SISTEMAS DE EMBALAJE SORSA SA, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, a Ocel pásová na péra. Sídlí v Sant Quirze Del Valles, Španělsko.

 5. SARONNO METALLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost SARONNO METALLI S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Pásové železo a ocel sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, Pásová ocel válcovaná za studena, Ocel pásová na péra, a Pásová ocel válcovaná za studena. Sídlí v Saronno, Itálie.

 6. IHW-HUINTJES GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost IHW-HUINTJES GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Plechy a pásková ocel ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel pásová na péra, a Ocel pásová na péra. Sídlí v Velbert, Německo.

 7. STEELEX INCORPORATION

  Bangladéš

  Společnost STEELEX INCORPORATION, je Distributor, která působí v Ocel pásová na péra sektoru. Sídlí v Dhaka, Bangladéš.

 8. SUPERCONDUTTORI SRLS

  Itálie

 1. ESINOX S.R.L.

  Itálie

 2. STEEL STRIP

  Itálie

 3. C.L.M. S.R.L.

  Itálie

 4. ALUSTEEL COATING S.R.L.

  Itálie

 5. THEIS ITALIANA S.R.L.

  Itálie

 6. OFFICINE GIOVANNINI S.R.L.

  Itálie

 7. CENTRO SERVIZI MERIDIONALE S.R.L.

  Itálie

 8. DELNA S.P.A.

  Itálie

 9. LAMINA S.P.A.

  Itálie

 10. S.T.M. S.R.L.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma