• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • oděvy - průmyslové stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Oděvy - průmyslové stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ESKA SCHNEIDER LAGERSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Eichenzell, Německo.

 2. CASA VACANZE SELVA DI MONTE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CASA VACANZE SELVA DI MONTE, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Empoli, Itálie.

 3. SICILIA CONFEZIONI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SICILIA CONFEZIONI, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Oblečení - potřeby, Oděvy dámské, Oblečení - potřeby, a Oděvy dámské. Sídlí v Bronte, Itálie.

 4. TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TEC-TEAM SEWING MACHINES GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Mörfelden-Walldorf, Německo.

 5. SOBRIA COLLECTION INDUSTRIA ABBIGLIAMENTO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SOBRIA COLLECTION INDUSTRIA ABBIGLIAMENTO, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech textile accessories, women clothes manufacturing, clothing industry, model preparation, Custom production, Clothing sewing, Italian stylists, clothing models, a in-house production. Sídlí v San Giuseppe Vesuviano, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RDF GROUP LLC

  Rusko

  Společnost RDF GROUP LLC, je Výrobce, která působí v Panny do výkladních skříní sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Didaktické pomůcky, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Didaktické pomůcky, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a tailoring accessory. Sídlí v Moscow, Rusko.

 2. TRIBU DE PARIS

  Francie

  Společnost TRIBU DE PARIS, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potisk textilií, Vločkování textilií, custom-made clothing, embroidery, Potisk textilií, a Vločkování textilií. Sídlí v Ivry Sur Seine, Francie.

 3. PIERANGELO SERVICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost PIERANGELO SERVICE S.R.L., je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, manufacture of special machinery, Machine maintenance, a bespoke machining. Sídlí v Teolo, Itálie.

 4. SPETSTEHPROM SIG

  Ukrajina

  Společnost SPETSTEHPROM SIG, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machines and equipment for the clothing industry, a laboratory chairs. Sídlí v Cherkassy, Ukrajina.

 5. BONAS TEXTILE MACHINERY

  Belgie

  Společnost BONAS TEXTILE MACHINERY, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Marke, Belgie.

 1. SEWPORT

  Spojené království

  Společnost SEWPORT, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 2. HENRI PETIT & CIE

  Francie

  Společnost HENRI PETIT & CIE, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní. Sídlí v Aubenas, Francie.

 1. ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG

  Německo

  Společnost ZOEPPRITEX VERBUNDSTOFFE GMBH + CO. KG, je Výrobce, která působí v Prýmky, výšivky a tyly sektoru. Působí rovněž v sektorech Látky a tkaniny, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Látky a tkaniny, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Gerstetten, Německo.

 2. BROOKLYN

  Belgie

  Společnost BROOKLYN, je Výrobce, která působí v Oděvy pánské sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy dámské, Oblečení dětské a kojenecké, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Oděvní doplňky, Oděvy dámské, Oblečení dětské a kojenecké, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Oděvní doplňky. Sídlí v Harelbeke, Belgie.

 3. CONSULENZATTIVA

  Itálie

  Společnost CONSULENZATTIVA, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech motor pumps, a civil defence work and equipment. Sídlí v Lograto, Itálie.

 4. BLUE STAR

  Belgie

  Společnost BLUE STAR, je Výrobce, která působí v Oblečení - potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvní doplňky, Klobouky a kšiltovky, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Oděvní doplňky, Klobouky a kšiltovky, straps, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Melle, Belgie.

 5. AKC TEXTILES

  Nizozemsko

  Společnost AKC TEXTILES, je Výrobce, která působí v Import-export - textil a oděvy sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, textile business and clothing industry trade associations, clothing for new-born babies, a professional attire for hotels. Sídlí v Zevenaar, Nizozemsko.

 6. FK GROUP S.R.L.

  Itálie

  Společnost FK GROUP S.R.L., je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for automatic fabric cutting. Sídlí v Dalmine, Itálie.

 7. NÄHMASCHINEN DEALER

  Německo

  Společnost NÄHMASCHINEN DEALER, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Geisenhausen, Německo.

 8. M&H-INDUSTRIEVERTRETUNG

  Německo

  Společnost M&H-INDUSTRIEVERTRETUNG, je Velkoprodejce, která působí v Čepele, listy a nože průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Nožířské zboží pro domácnost a průmyslové použití, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Albstadt, Německo.

 1. FEICHTER GROSSKÜCHEN- UND WÄSCHEREITECHNIK

  Rakousko

  Společnost FEICHTER GROSSKÜCHEN- UND WÄSCHEREITECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kuchyně - nábytek, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Kuchyně - nábytek. Sídlí v Inzing, Rakousko.

 2. SINGER SWITZERLAND - SMC VETRIEBS GMBH

  Švýcarsko

  Společnost SINGER SWITZERLAND - SMC VETRIEBS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Effretikon, Švýcarsko.

 3. ECO IMPACT BRÜSKE APPARATEBAU GMBH

  Německo

  Společnost ECO IMPACT BRÜSKE APPARATEBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Haan, Německo.

 4. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Německo

  Společnost ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Aachen, Německo.

 5. ELEKTRO GALAXIE & MEHR INH. JURKIC KRISTIJAN

  Rakousko

  Společnost ELEKTRO GALAXIE & MEHR INH. JURKIC KRISTIJAN, je Distributor, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Průmyslové čištění - stroje, Dokončovací práce, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Průmyslové čištění - stroje, a Dokončovací práce. Sídlí v Wien, Rakousko.

 6. HUBERT STÜTZER

  Německo

  Společnost HUBERT STÜTZER, je Velkoprodejce, která působí v Obráběcí stroje - obrábění kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Rodeberg, Německo.

 7. PETER MAIER

  Německo

  Společnost PETER MAIER, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Herford, Německo.

 8. JS INDUTEC GMBH

  Německo

  Společnost JS INDUTEC GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Krefeld, Německo.

 9. WEI - TEC GMBH

  Německo

  Společnost WEI - TEC GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Doprava silniční, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Doprava silniční. Sídlí v Diedorf, Německo.

 10. TAJIMA GMBH

  Německo

  Společnost TAJIMA GMBH, je Distributor, která působí v Obráběcí stroje pro tváření kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Šicí stroje a příslušenství, průmyslové. Sídlí v Winterlingen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Oděvy - průmyslové stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

12 452 Podniky