• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. RVG MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Trade - Reprocessing - Removal. RVG mbH, founded in January 2001 in Dinslaken, is an internationally active company trading with solid and liquid by-products, energy sources, substitute reduction agents, chemicals and waste products. Especially in our modern age, it is becoming ever more important to treat the precious raw materials provided by the Earth carefully. In close collaboration with industry, we consistently further develop the efficient use of industrial waste and by-products. A solution should therefore be both an environmentally friendly as well as a cost effective waste disposal or reprocessing method for our customers.

 2. ATON SERVICE

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost ATON SERVICE, je Výrobce, která působí v Filtrování vzduchu sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsávání plynu a kouře - zařízení, Úprava vzduchu - zařízení, Ventilátory průmyslové, Odlučování prachu - zařízení, Nátěry - stroje a zařízení, Filtrace - zařízení a materiál, Průmyslová odsávací zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a Odsávání plynu a kouře - zařízení. Sídlí v Kolchyno, Ukrajina.

 3. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Turecko

  Společnost PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, garbage compactors, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a telescopic platforms. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. CONSULPROGETT SRL

  Itálie

  Společnost CONSULPROGETT SRL, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech containers. Sídlí v Recanati, Itálie.

 5. CRIELEC MEDIAMBIENT

  Španělsko

  Společnost CRIELEC MEDIAMBIENT, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, engineering for waste treatment plants, Pollution - services for the environment, Water Treatment Equipment, a Odstraňování znečištění životního prostředí - služby. Sídlí v Sentmenat, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DRAIWAT SYSTEM

  Itálie

  Společnost DRAIWAT SYSTEM, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Milazzo, Itálie.

 2. SERPRO LTD

  Spojené království

  Společnost SERPRO LTD, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech absorbents. Sídlí v Maidstone, Spojené království.

 3. BIO SIL AIR

  Francie

  Společnost BIO SIL AIR, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Plogastel Saint Germain, Francie.

 4. MAKKO MAKINA

  Turecko

  Společnost MAKKO MAKINA, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech drinking water transport. Sídlí v Izmir, Turecko.

 5. ZWANNY LTD

  Spojené království

  Společnost ZWANNY LTD, je Distributor, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Cwmbran, Spojené království.

 1. ÜÇTEM-PLAS PLASTIK

  Turecko

  Společnost ÜÇTEM-PLAS PLASTIK, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech manufacturer of cleaning products, hotel equipment, a Hospital carts. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. RÜMPELROBBE

  Německo

  Společnost RÜMPELROBBE, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial clearance, clearing offices, warehouses and stores, a waste disposal advice. Sídlí v Trier, Německo.

 1. RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG

  Německo

  Společnost RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial clearance. Sídlí v Wiesbaden, Německo.

 2. DESMI FRANCE

  Francie

  Společnost DESMI FRANCE, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla odstředivá, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Čerpadla odstředivá, pumping stations, diaphragms for pumps, a Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení. Sídlí v Voisins-Le-Bretonneux, Francie.

 3. EKOP D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost EKOP D.O.O., je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ribnica, Slovinsko.

 4. RÜMPEL ENGEL®

  Německo

  Společnost RÜMPEL ENGEL®, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Dorsten, Německo.

 5. ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA

  Portugalsko

  Společnost ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Viseu, Portugalsko.

 6. BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES

  Španělsko

  Společnost BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech fire prevention. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 7. SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL

  Španělsko

  Společnost SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech absorbents. Sídlí v La Rinconada, Španělsko.

 8. ENTRUEMPELUNG.WIEN

  Rakousko

  Společnost ENTRUEMPELUNG.WIEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 1. INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Německo

  Společnost INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Zpracování a recyklace odpadů, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a Distribution bins. Sídlí v Köln, Německo.

 2. FRANZ KAHL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FRANZ KAHL GMBH & CO. KG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Frankfurt Am Main, Německo.

 3. DIMASA GRUPO

  Španělsko

  Společnost DIMASA GRUPO, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech storage tanks, rubbish dump biogas purification and re utilisation plants, water purifying plants, a water deodorising plants. Sídlí v Vacarisses, Španělsko.

 4. JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA.

  Portugalsko

  Společnost JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA., je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Trofa, Portugalsko.

 5. RM BEHÄLTERBAU GMBH

  Německo

  Společnost RM BEHÄLTERBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen pasta products, a superficial foundations for buildings. Sídlí v Wesel, Německo.

 6. BRAMIN GMBH

  Německo

  Společnost BRAMIN GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Doprava silniční, Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a Doprava silniční. Sídlí v Holm, Německo.

 7. ARTHUR LÜNEBERG GMBH

  Německo

  Společnost ARTHUR LÜNEBERG GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Doprava silniční, Doprava odpadů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Doprava silniční, a Doprava odpadů. Sídlí v Hamburg, Německo.

 8. DIE STADTREINIGER KASSEL EIGENBETRIEB

  Německo

  Společnost DIE STADTREINIGER KASSEL EIGENBETRIEB, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Doprava silniční, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a Doprava silniční. Sídlí v Kassel, Německo.

 9. BIOREC AG

  Švýcarsko

  Společnost BIOREC AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Recyklace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Doprava silniční, Životní prostředí - služby, Sběr a recyklace různých produktů, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Doprava silniční, Životní prostředí - služby, a Sběr a recyklace různých produktů. Sídlí v Aarberg, Švýcarsko.

 10. SCHIRRA GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost SCHIRRA GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Ropná paliva a aditiva, Průmyslová maziva, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Ropná paliva a aditiva, a Průmyslová maziva. Sídlí v Wadern, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

781 Podniky