• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. RVG MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Trade - Reprocessing - Removal. RVG mbH, founded in January 2001 in Dinslaken, is an internationally active company trading with solid and liquid by-products, energy sources, substitute reduction agents, chemicals and waste products. Especially in our modern age, it is becoming ever more important to treat the precious raw materials provided by the Earth carefully. In close collaboration with industry, we consistently further develop the efficient use of industrial waste and by-products. A solution should therefore be both an environmentally friendly as well as a cost effective waste disposal or reprocessing method for our customers.

 2. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Turecko

  Společnost PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Vozy na svoz odpadků sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, garbage compactors, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a telescopic platforms. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. CONSULPROGETT SRL

  Itálie

  Společnost CONSULPROGETT SRL, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech containers. Sídlí v Recanati, Itálie.

 4. DRAIWAT SYSTEM

  Itálie

  Společnost DRAIWAT SYSTEM, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Milazzo, Itálie.

 5. BIO SIL AIR

  Francie

  Společnost BIO SIL AIR, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Plogastel Saint Germain, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CRIELEC MEDIAMBIENT

  Španělsko

  Společnost CRIELEC MEDIAMBIENT, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, engineering for waste treatment plants, Pollution - services for the environment, Water Treatment Equipment, a Odstraňování znečištění životního prostředí - služby. Sídlí v Sentmenat, Španělsko.

 2. MAKKO MAKINA

  Turecko

  Společnost MAKKO MAKINA, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech drinking water transport. Sídlí v Izmir, Turecko.

 3. SERPRO LTD

  Spojené království

  Společnost SERPRO LTD, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech absorbents. Sídlí v Maidstone, Spojené království.

 4. ZWANNY LTD

  Spojené království

  Společnost ZWANNY LTD, je Distributor, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Cwmbran, Spojené království.

 5. ÜÇTEM-PLAS PLASTIK

  Turecko

  Společnost ÜÇTEM-PLAS PLASTIK, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech manufacturer of cleaning products, hotel equipment, a Hospital carts. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. DIMASA GRUPO

  Španělsko

  Společnost DIMASA GRUPO, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech storage tanks, rubbish dump biogas purification and re utilisation plants, water purifying plants, a water deodorising plants. Sídlí v Vacarisses, Španělsko.

 2. JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA.

  Portugalsko

  Společnost JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA., je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Trofa, Portugalsko.

 1. ENTRUEMPELUNG.WIEN

  Rakousko

  Společnost ENTRUEMPELUNG.WIEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 2. SPRAYMIST

  Brazílie

  Společnost SPRAYMIST, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech dust removal equipment for humidification. Sídlí v Santana De Parnaiba, Brazílie.

 3. BTP GREENZYME EOR

  Spojené státy americké

  Společnost BTP GREENZYME EOR, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech storage systems for liquid petroleum products, catalysts for petroleum refining, a consulting for environmental improvement and controls. Sídlí v Dallas, Spojené státy americké.

 4. ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA

  Portugalsko

  Společnost ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Viseu, Portugalsko.

 5. RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG

  Německo

  Společnost RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial clearance. Sídlí v Wiesbaden, Německo.

 6. RM BEHÄLTERBAU GMBH

  Německo

  Společnost RM BEHÄLTERBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen pasta products, a superficial foundations for buildings. Sídlí v Wesel, Německo.

 7. MACCHINE PER L'ECOLOGIA - TRATTAMENTO FANGHI

  Itálie

  Společnost MACCHINE PER L'ECOLOGIA - TRATTAMENTO FANGHI, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech complete plants for the treatment of industrial waste waters, screens for waste water filtering, filtration equipment, a complete systems for the treatment and biological conditioning of water. Sídlí v Scafati, Itálie.

 8. BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES

  Španělsko

  Společnost BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech fire prevention. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 1. RÜMPEL ENGEL®

  Německo

  Společnost RÜMPEL ENGEL®, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Dorsten, Německo.

 2. EKOP D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost EKOP D.O.O., je Výrobce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Ribnica, Slovinsko.

 3. INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Německo

  Společnost INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Zpracování a recyklace odpadů, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a Distribution bins. Sídlí v Köln, Německo.

 4. DESMI FRANCE

  Francie

  Společnost DESMI FRANCE, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla odstředivá, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Čerpadla odstředivá, pumping stations, diaphragms for pumps, a Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení. Sídlí v Voisins-Le-Bretonneux, Francie.

 5. RÜMPELROBBE

  Německo

  Společnost RÜMPELROBBE, je Poskytovatel služeb, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial clearance, clearing offices, warehouses and stores, a waste disposal advice. Sídlí v Trier, Německo.

 6. SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL

  Španělsko

  Společnost SST GLOBAL SOLUTIONS AND TRAINING SL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech absorbents. Sídlí v La Rinconada, Španělsko.

 7. FRANZ KAHL GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FRANZ KAHL GMBH & CO. KG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Frankfurt Am Main, Německo.

 8. J. GRIMM AG

  Švýcarsko

  Společnost J. GRIMM AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Suroviny pro stavebnictví a veřejné stavby sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Hrubé stavby, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, a Hrubé stavby. Sídlí v Oetwil Am See, Švýcarsko.

 9. HEIDEMANN TANKSCHUTZ GMBH

  Německo

  Společnost HEIDEMANN TANKSCHUTZ GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Plyn a ropa - těžba sektoru. Působí rovněž v sektorech Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Ropná paliva a aditiva, Hrubé stavby, Doprava silniční, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Ropná paliva a aditiva, Hrubé stavby, a Doprava silniční. Sídlí v Bremen, Německo.

 10. ABG ABFALLBEWIRTSCHAFTUNGS-GESELLSCHAFT MBH

  Švýcarsko

  Společnost ABG ABFALLBEWIRTSCHAFTUNGS-GESELLSCHAFT MBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Skladování a sběr odpadů - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Doprava silniční, Životní prostředí - služby, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení, Doprava silniční, a Životní prostředí - služby. Sídlí v Buchs, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Odstraňování znečištění životního prostředí - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

793 Podniky