• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • odvzdušňovací ventily

Výsledky hledání pro

Odvzdušňovací ventily - Dovoz vývoz

 1. ČÍNA YAO KOVÁNÍ VENTIL CO., LTD

  Česká republika

  Čína YAAO ventil Co., Ltd se specializuje na navrhování a výrobu kovaných ventilů (Kované ocelové uzavírací šoupátko, zpětný ventil, kulový ventil, kované Kulový ventil, pneumatické Pohon ventilu a ventil Limited switch) po dobu více než 30 let a vytvořila vynikající pověst kvalitních a úsporných výrobků na světovém trhu. YAAO ventilová společnost provádí vědecký výzkum, vývoj, výrobu, distribuci a poprodejní servis. Máme vlastní kované továrny, CNC obrábění použití ve všech výrobních procesů, a to zpracování fosfátů sami. YAAO poskytuje širokou škálu ventilů včetně kované oceli šoupátka, kované oceli Ventily z kované oceli, zpětné klapky, kované oceli, kulových kohoutů, které jsou v souladu s API 602, CE, TS, ISO a dalšími mezinárodními standardy. Naše návrhy jsou speciálně vyrobené dát vysoká míra spolehlivosti, udržitelnosti, trvanlivost a nejvyšší standardy v celém výrobním procesu. Inovativní výrobky se používají v plynu, ropy, rafinace, chemikálie, výroby energie a přenosových potrubí průmyslu. Naše výrobky jsou vyváženy do více než 40 zemí např USA, Velká Británie, Německo, Itálie, Írán, Spojené arabské emiráty, Singapur, Brazílie, Jižní Afrika, atd.

 2. ADK SERVICES

  Francie

  Společnost ADK SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Odvzdušňovací ventily, butterfly valves, expansion compensators, valves, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Oytier Saint Oblas, Francie.

 3. MEKTEKNO SRLS

  Itálie

  Společnost MEKTEKNO SRLS, je Výrobce, která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech biomass, a safety valves. Sídlí v Ripa Teatina, Itálie.

 4. ORIONE S.R.L.

  Itálie

  Společnost ORIONE S.R.L., která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial supplies, flanges, valves, a gaskets. Sídlí v Costa Di Mezzate, Itálie.

 5. F-DGS

  Francie

  Společnost F-DGS, která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Kompresory, Kompresory pístové a šroubové, Kompresory membránové, gas compressors, Kompresory, Kompresory pístové a šroubové, a Kompresory membránové. Sídlí v EVRY CEDEX, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ASINTSOL - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalsko

  Společnost ASINTSOL - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Condensate traps. Sídlí v Sintra, Portugalsko.

 2. TLV EURO ENGINEERING FRANCE SARL

  Francie

  Společnost TLV EURO ENGINEERING FRANCE SARL, je Velkoprodejce, která působí v Půjčovny průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odvzdušňovací ventily, Odvzdušňovací ventily, Condensate traps, valves, a check valves. Sídlí v Toussieu, Francie.

 3. ARMSTRONG INTERNATIONAL EUROPE

  Belgie

  Společnost ARMSTRONG INTERNATIONAL EUROPE, je Multi-Category, která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové armatury, Průmyslové armatury, Flow meter, humidifier units, a industrial refrigeration plants. Sídlí v HERSTAL, Belgie.

 4. SOCIEDAD ANONIMA IBERICA DE DISTRIBUCIONES INDUSTRIALES

  Španělsko

  Společnost SOCIEDAD ANONIMA IBERICA DE DISTRIBUCIONES INDUSTRIALES, je Velkoprodejce, která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Příruby armatur, Šoupátka a ventily, a Příruby armatur. Sídlí v Quart De Poblet, Španělsko.

 5. IPU - ROM IMPORT - EXPORT SRL

  Rumunsko

  Společnost IPU - ROM IMPORT - EXPORT SRL, je Velkoprodejce, která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Ventily průmyslových armatur, Šoupátka a ventily, a Ventily průmyslových armatur. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 1. ROMINSERV S.A.

  Rumunsko

  Společnost ROMINSERV S.A., je Výrobce, která působí v Veřejné stavby - dodavatelé sektoru. Působí rovněž v sektorech Hadice, trubky a roury, plastové, Odvzdušňovací ventily, Hadice, trubky a roury, plastové, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 2. SC ARMATURA SA

  Rumunsko

  Společnost SC ARMATURA SA, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Odvzdušňovací ventily, Hudební nástroje a doplňky, Odvzdušňovací ventily, a Hudební nástroje a doplňky. Sídlí v Clunj-Napoca, Rumunsko.

 1. LK PUMPSERVICE BRATISLAVA, S.R.O.

  Slovensko

  Společnost LK PUMPSERVICE BRATISLAVA, S.R.O., je Multi-Category, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla, Odvzdušňovací ventily, Čerpadla, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Bratislava 3 , Slovensko.

 2. ROM ENERGY ARMSTRONG SRL

  Rumunsko

  Společnost ROM ENERGY ARMSTRONG SRL, je Velkoprodejce, která působí v Průmyslové kotle sektoru. Působí rovněž v sektorech Odvzdušňovací ventily, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 3. UMB ROBINETE INDUSTRIALE SA

  Rumunsko

  Společnost UMB ROBINETE INDUSTRIALE SA, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Odvzdušňovací ventily, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Bacau, Rumunsko.

 4. GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, SPOL. S R.O.

  Česká republika

  Společnost GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, SPOL. S R.O., je Výrobce, která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech Laser - stroje na sváření a řezání, a Laser - stroje na sváření a řezání. Sídlí v Hulín, Česká republika.

 5. AMPO SL

  Španělsko

  Společnost AMPO SL, která působí v Příruby armatur sektoru. Působí rovněž v sektorech Šoupátka a ventily, Odvzdušňovací ventily, Šoupátka a ventily, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 6. GRIFOSO

  Španělsko

  Společnost GRIFOSO, je Výrobce, která působí v Odvzdušňovací ventily sektoru. Působí rovněž v sektorech small taps. Sídlí v Cieza, Španělsko.

 7. BAENNINGER STUEBBE ROMANIA SRL

  Rumunsko

  Společnost BAENNINGER STUEBBE ROMANIA SRL, je Velkoprodejce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Plasty - průmyslové stroje, Odvzdušňovací ventily, Plasty - průmyslové stroje, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Baia Mare, Rumunsko.

 8. WATEC S.R.O.

  Slovensko

  Společnost WATEC S.R.O., je Maloprodejce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Odvzdušňovací ventily, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Bratislava 1 , Slovensko.

 1. OSTACO, S.R.O.

  Česká republika

  Společnost OSTACO, S.R.O., je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Odvzdušňovací ventily, a Odvzdušňovací ventily. Sídlí v Velesín , Česká republika.

 2. ING.VIKTOR KOURÍLEK-VIKO

  Česká republika

 3. ROLIMA IMPEX SRL

  Rumunsko

 4. AQUAMONT SPOL. S.R.O.

  Slovensko