• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • okna skleníků a pařenišť

Výsledky hledání pro

Okna skleníků a pařenišť - Dovoz vývoz

 1. AGRIMEC

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost AGRIMEC, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech shading, heated greenhouses, systems for protected crops, greenhouse construction, air conditioning systems for protected crops, greenhouse equipment, vertical wall greenhouses, garden greenhouses, a nursery greenhouses. Sídlí v Casazza, Itálie.

 2. METALMAK MAKINA

  Turecko

  Společnost METALMAK MAKINA, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Sídlí v Denizli, Turecko.

 3. LOMBARDA SERRE

  Itálie

  Společnost LOMBARDA SERRE, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Vytápění pro skleníky, Zahradnictví, Vytápění pro skleníky, tunnel construction, greenhouses for floriculture and gardening, a Zahradnictví. Sídlí v Grantola, Itálie.

 4. MC SIVIERO SRL - SERRE

  Itálie

  Společnost MC SIVIERO SRL - SERRE, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech tunnels for market gardening, greenhouses, steel roofs, a greenhouses for floriculture and gardening. Sídlí v Verbania, Itálie.

 5. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulharsko

  Společnost AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, Skleníky bytové, Skleníky vytápěné, Okna skleníků a pařenišť, Skleníky bytové, a Skleníky vytápěné. Sídlí v Plovdiv, Bulharsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. INVERNADEROS IMA

  Španělsko

  Společnost INVERNADEROS IMA, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech nursery greenhouses, a shade net. Sídlí v Barbatain, Španělsko.

 2. TECNOVA SERRE

  Itálie

  Společnost TECNOVA SERRE, je Výrobce, která působí v Pařeniště - pěstování ve skleníku sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, cogeneration plant, a Okna skleníků a pařenišť. Sídlí v Porto Mantovano, Itálie.

 3. AGRIKOL D.O.O.

  Srbsko

  Společnost AGRIKOL D.O.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech agricultural building, a greenhouses. Sídlí v Kruševac, Srbsko.

 4. ROBINSON POLYTUNNELS

  Spojené království

  Společnost ROBINSON POLYTUNNELS, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Sídlí v Nelson, Spojené království.

 5. GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH

  Německo

  Společnost GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, a Zahradnictví. Sídlí v Bexbach, Německo.

 1. SANLIGHT E.U.

  Rakousko

  Společnost SANLIGHT E.U., je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech greenhouse products, Lighting accessories, lighting technique, a lighting elements. Sídlí v Schruns, Rakousko.

 2. EMAGA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost EMAGA SP. Z O.O., je Distributor, která působí v Stavební hmoty sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, Tapety, Plastic profile sections for the construction industry, Okna skleníků a pařenišť, a Tapety. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 1. EURO-SERRE

  Belgie

  Společnost EURO-SERRE, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Sídlí v Genk, Belgie.

 2. ECO SERA SISTEMLERI

  Turecko

  Společnost ECO SERA SISTEMLERI, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny skleníkové, Množárny - zařízení, Zemědělství - stroje a zařízení, greenhouses for market gardening, Rostliny skleníkové, Množárny - zařízení, a Zemědělství - stroje a zařízení. Sídlí v Mersin, Turecko.

 3. RICHEL GROUP

  Francie

  Společnost RICHEL GROUP, je Výrobce, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, Vytápění pro skleníky, Okna skleníků a pařenišť, Vytápění pro skleníky, a dryers for raw tobacco. Sídlí v Eygalières, Francie.

 4. SERRURIERS SERVICES

  Francie

  Společnost SERRURIERS SERVICES, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Sídlí v Sarcelles, Francie.

 5. VERMAKO

  Belgie

  Společnost VERMAKO, je Výrobce, která působí v Hliníkové trouby a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Skleníky pro rychlení zeleniny, Okna skleníků a pařenišť, Skleníky pro rychlení zeleniny, Okna skleníků a pařenišť, a greenhouses for floriculture and gardening. Sídlí v Tielt, Belgie.

 6. SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD.

  Turecko

  Společnost SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD., je Výrobce, která působí v Zemědělské stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - stroje a zařízení, Okna skleníků a pařenišť, floriculture and horticulture, greenhouse products, Zemědělství - stroje a zařízení, a Okna skleníků a pařenišť. Sídlí v Mersin, Turecko.

 7. IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI., je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 8. UZM AGRO TRADING

  Rumunsko

  Společnost UZM AGRO TRADING, je Distributor, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech glasshouse covers, sun screens, a frost net. Sídlí v Bucharesti, Rumunsko.

 1. ACM AGROCENTRUM

  Polsko

  Společnost ACM AGROCENTRUM, je Distributor, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Sídlí v Kielce, Polsko.

 2. BOM GROUP

  Nizozemsko

  Společnost BOM GROUP, je Maloprodejce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Sídlí v Naaldwijk, Nizozemsko.

 3. DUTCHGREENHOUSES

  Nizozemsko

  Společnost DUTCHGREENHOUSES, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech greenhouses, a supplies for horticulture. Sídlí v Naaldwijk, Nizozemsko.

 4. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumunsko

  Společnost S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Pařeniště - pěstování ve skleníku, Pařeniště - pěstování ve skleníku, a greenhouse products. Sídlí v Loc. Valcele, Rumunsko.

 5. SERAYMAK PROFESSIONAL GREENHOUSE MACHINES

  Turecko

  Společnost SERAYMAK PROFESSIONAL GREENHOUSE MACHINES, je Výrobce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Greenhouses for horticulture, greenhouse products, greenhouses, a fruit harvesting trolleys. Sídlí v Denizli, Turecko.

 6. ARLEN TEAM SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost ARLEN TEAM SP. Z O.O., je Distributor, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech greenhouses for market gardening. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 7. LA TIENDA DEL INVERNADERO VALENCIA SL

  Španělsko

  Společnost LA TIENDA DEL INVERNADERO VALENCIA SL, je Distributor, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech mini green houses, nursery greenhouses, greenhouses, a Greenhouses for horticulture. Sídlí v Rafelbuñol, Španělsko.

 8. ACM GREENHOUSE CO LTD

  Španělsko

  Společnost ACM GREENHOUSE CO LTD, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Působí rovněž v sektorech Skleníky pro rychlení zeleniny, Zahradnictví, Vytápění pro skleníky, Množárny - zařízení, Skleníky pro rychlení zeleniny, Zahradnictví, Vytápění pro skleníky, a Množárny - zařízení. Sídlí v San Javier, Španělsko.

 9. EUROGOLD SERVICE ZUMBÜHL & CO. HANDELSAGENTUR

  Švýcarsko

  Společnost EUROGOLD SERVICE ZUMBÜHL & CO. HANDELSAGENTUR, je Výrobce, která působí v Domácí potřeby kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Pračky a odstředivky, průmyslové, Okna skleníků a pařenišť, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Pračky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Zug, Švýcarsko.

 10. GREENHOUSE STORES

  Spojené království

  Společnost GREENHOUSE STORES, je Maloprodejce, která působí v Okna skleníků a pařenišť sektoru. Sídlí v Sutton Coldfield, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma