• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • olejoviny

Výsledky hledání pro

Olejoviny - Dovoz vývoz

 1. HUBCYCLE

  Francie

  Verified by europages badge
 2. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO is an association of Ukrainian farmers (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN"), which main activity is the cultivation of grain, technical crops and oilseeds. We storage and sale maintain the country's food sector of crop products, through the cultivation of crops, through the involvement of skilled workers and the latest technologies. GC KUSHPIT-AGRO is a family business that has been thriving for almost 30 years. The land bank is about 5 000 hectares. The main crops grown: spring wheat, winter wheat, sunflower, corn, soybeans, buckwheat. Farms have their own machine and tractor fleet. In 2020, its own grain cleaning complex with a dryer was launched. Elevator capacity 40 thousand tons. Also, we have our own laboratory and our own transport - grain trucks. You can find brief information about us on our website: www.kushpit-agro.com We sell our products both in Ukraine and abroad. We can work on DAP and CIF conditions. We deliver products by our own grain carriers, we can also work through container transportation and by rail.

 3. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  The Private Agroindustrial Enterprise “Agroprodservice” became one of Top-3 agricultural companies in Western Ukraine in 24 years of its existence. The total area of fertile land cultivated by Agroprodservice is about 45, 000 hectares. We grow corn, winter wheat and barley, sunflower, soy, spring barley and wheat, rapeseed, peas and sugar beet. The total number of cattle is more than 3, 000 heads. of simultaneous maintenance, the annual production volume will be 1, 255 tons of beef meat. The experience of companies with European and world names is widely implemented, which contributes to the effective growth of yield and quality of grain of cereals and legumes, as well as of sugar beet root crops. The Private Agroindustrial Enterprise “Agroprodservice” company realizes the importance of preservation of the environment, that’s why one of the main company principles is “do not harm”. The company takes care of the environment and supports ecological programs staying devoted to our mission.

 4. JAGDAMBA IMPEX

  Indie

  Verified by europages badge

  Jagdamba Impex je dobře známé jméno v oblasti zemědělských produktů. Naše hlavní produkty jsou rýže, cukr, kukuřice, proso, pšenice atd Máme vlastní smluvní zemědělství, abychom klientovi poskytli nejlepší kvalitu a cenu Staráme se o naši rýži, zrna a obiloviny hned od pěstování, balení a dodání u našich zákazníků Jsme schopni zvládnout jakékoli množství a zajistit dodávku v jakémkoli přístavu na světě Dodáváme dokonce i olejnatá semínka, sezamová semínka, arašídy, slunečnicová semínka, lněná semínka, světlicová semínka, nigerová semínka Mezi čerstvou zeleninu dodáváme čerstvý zázvor a česnek

 5. CROPFUL S.R.O.

  Česká republika

  Verified by europages badge

  Společnost CROPFUL S.R.O., je Velkoprodejce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech mustard, coriander, millet seeds, flax seeds, sunflower seed, soya, Caraway, Peas, a organic seeds. Sídlí v Chlum u Třeboně, Česká republika.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TRUST AGRO LTD.

  Bulharsko

  Verified by europages badge

  Společnost TRUST AGRO LTD., je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Coriander Seeds, sunflower, Refined sunflower oil, packaged sunflower seeds, coriander, Sunflower pellets, Coriander pellets, Coriander powder, a Coriander SPLIT. Sídlí v Targovishte, Bulharsko.

 2. VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Olejoviny, Dietní a biologická strava, Fair trade - spravedlivý obchod, Kakao a čokoláda, Olejoviny, cereals, fruit and vegetable wholesaler, Dietní a biologická strava, a almonds. Sídlí v Montenay, Francie.

 3. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost HILAIRE AGRI-SERVICES, je Výrobce, která působí v Luskoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olejoviny, Oleje rostlinné, Oleje rostlinné surové, Zemědělská výroba, edible vegetable oils, semi-dense fuel oil, rape seeds, sunflower oil, a lentils. Sídlí v Vregny, Francie.

 4. IMPULSE COMMODITY TRADING OÜ

  Estonsko

  Verified by europages badge

  Společnost IMPULSE COMMODITY TRADING OÜ, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Olejoviny, Mléčné výrobky, Oleje rostlinné, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Olejoviny, Mléčné výrobky, Oleje rostlinné, a International trade. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 5. GTMD SARL

  Mali

  Verified by europages badge

  Společnost GTMD SARL, je Výrobce, která působí v BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Olejoviny, Shea butter, Shea nuts, coal, Organic charcoal, Unprocessed Shea butter, Shea butter-based products, Oil cultures, a Olejoviny. Sídlí v Bamako, Mali.

 1. IMARTI NATURKOST GMBH&CO.KG

  Německo

  Společnost IMARTI NATURKOST GMBH&CO.KG, je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilniny a obilí, Koření, Luskoviny, Obilniny a obilí, Koření, sorghum, a Luskoviny. Sídlí v Remagen, Německo.

 2. AMARANTH PRODUKTE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost AMARANTH PRODUKTE GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech organic argan oil. Sídlí v Dillenburg, Německo.

 1. TURKEY DALAL

  Turecko

  Společnost TURKEY DALAL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Olejoviny sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rusko

  Společnost AGROCHIMINVEST, LLC, je Výrobce, která působí v Zemědělská výroba sektoru. Působí rovněž v sektorech Koření, Len - rostliny, Olejoviny, Dietní a biologická strava, Koření, Len - rostliny, Olejoviny, a Dietní a biologická strava. Sídlí v Moscow, Rusko.

 3. TORGOPTYUG LLC

  Rusko

  Společnost TORGOPTYUG LLC, je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - import-export, Obilí pro dobytek a drůbež, Olejoviny, Zemědělská výroba, Zemědělství - import-export, Obilí pro dobytek a drůbež, Olejoviny, a Zemědělská výroba. Sídlí v Novorossiysk, Rusko.

 4. GREENAGROTECH

  Ukrajina

  Společnost GREENAGROTECH, je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Sídlí v Kiew, Ukrajina.

 5. TOMA IMPEX

  Francie

  Společnost TOMA IMPEX, je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech sunflower oil. Sídlí v Domont, Francie.

 6. MTK LTD

  Rusko

  Společnost MTK LTD, je Velkoprodejce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Luskoviny, Zemědělská výroba, Obilniny a obilí, Luskoviny, Zemědělská výroba, Obilniny a obilí, a Oil cultures. Sídlí v Saratov, Rusko.

 7. BEITY

  Spojené království

  Společnost BEITY, je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech soft wheat flour, a type 0 common wheat flours. Sídlí v London, Spojené království.

 8. RM & INVEST

  Francie

  Společnost RM & INVEST, je Distributor, která působí v Obilí tvrdé sektoru. Působí rovněž v sektorech Olejoviny, Olejoviny, flax seeds, fuelwood and charcoal, a carbon fuel. Sídlí v Le Mesnil Le Roi, Francie.

 1. PURGRANA INH. MAXIM BORODIN

  Německo

  Společnost PURGRANA INH. MAXIM BORODIN, je Velkoprodejce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech flax seeds. Sídlí v Oedheim, Německo.

 2. TENUTA ZIMARINO MASSERIA DON VINCENZO

  Itálie

  Společnost TENUTA ZIMARINO MASSERIA DON VINCENZO, je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Extra virgin organic olive oil, a extra virgin olive oil. Sídlí v Vasto, Itálie.

 3. SEJUM EUROPE

  Francie

  Společnost SEJUM EUROPE, je Velkoprodejce, která působí v Olejoviny sektoru. Sídlí v Puteaux, Francie.

 4. MPL AGRO

  Ukrajina

  Společnost MPL AGRO, je Velkoprodejce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech chutney, buck wheat, a packaged sunflower seeds. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 5. EREM SERVICE

  Švýcarsko

  Společnost EREM SERVICE, je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Sídlí v Châtonnaye, Švýcarsko.

 6. BIO TRADING SRL

  Moldavsko

  Společnost BIO TRADING SRL, je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech peanuts. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 7. DIVINE SOURCE UCUCU VE BITKISEL YAGLAR TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost DIVINE SOURCE UCUCU VE BITKISEL YAGLAR TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 8. VNESHTORG-RUS LLC

  Rusko

  Společnost VNESHTORG-RUS LLC, je Multi-Category, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Luskoviny, BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ, Olejoviny, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Luskoviny, BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ, Olejoviny, a Import-export - zemědělskopotravinářský komplex. Sídlí v Moscow, Rusko.

 9. AGROPODNIK A.S TRNAVA

  Slovensko

  Společnost AGROPODNIK A.S TRNAVA, je Velkoprodejce, která působí v Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva přírodní, Olejoviny, Hnojiva přírodní, rape seeds, cereals, a Olejoviny. Sídlí v Trnava, Slovensko.

 10. BIS HANDELS GMBH

  Německo

  Společnost BIS HANDELS GMBH, je Výrobce, která působí v Olejoviny sektoru. Působí rovněž v sektorech sunflower seed. Sídlí v Bobingen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma