• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • olivy

Výsledky hledání pro

Olivy - Dovoz vývoz

 1. AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost AYT NATURAL AND ORGANIC PRODUCTS LTD, je Výrobce, která působí v Biologická - strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, Potraviny - import-export, honey, Fruit purée, Tomato paste, Organic jams, olive oil, Olivy, a Organic olives. Sídlí v Aydin, Turecko.

 2. BHS OLIVES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost BHS OLIVES, je Subdodavatel, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Olivy upravené, Olej olivový, Olivy upravené, stoned olives, Green Olives, Purple olives, Spicy olives, a Pickled garlic. Sídlí v Vaulx-En-Velin, Francie.

 3. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CENTRAL ÉQUIPEMENTS, je Velkoprodejce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Oleje rostlinné, Olivy, Oleje a tuky pro potravinářské použití, distributor of olive oil, seed oils, oil for food use, extra virgin olive oil, Oleje rostlinné, a edible vegetable oils. Sídlí v Evry-Courcouronnes, Francie.

 4. FRUYPER SA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost FRUYPER SA, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech pickled preserves, olives, snack, Stuffed olives, Green Olives, Table olives, a black olives. Sídlí v San José De La Vega-Murcia, Španělsko.

 5. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA, je Multi-Category, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce sušené, Olej olivový, exotic fruit, extra virgin olive oil, toasted dry fruits, sun-dried tomatoes, pecan, shelled hazelnuts, a cashew nuts. Sídlí v Marseille, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. HUILERIE-THEOS

  Réunion

  Verified by europages badge

  Společnost HUILERIE-THEOS, je Velkoprodejce, která působí v BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Olivy, Olej olivový, a Olivy. Sídlí v Le Tampon, Réunion.

 2. L'OLIVERAIE DU CAP

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost L'OLIVERAIE DU CAP, je Distributor, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Oleje rostlinné, Olivy, Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Oleje rostlinné, Olivy, Potraviny - import-export, a Import-export - zemědělskopotravinářský komplex. Sídlí v La Seyne Sur Mer, Francie.

 3. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Konzervovaná zelenina, Sýry, Olivy, Koření, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Fine food, Konzervy - ryby, a fresh vegetables. Sídlí v Berlin, Německo.

 4. DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING

  Řecko

  Společnost DEAS S.A. OLIVES PROCESSING, PACKING & EXPORTING, je Výrobce, která působí v Olivy upravené sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, a Olivy. Sídlí v Halkidiki, Řecko.

 5. MEDILIFE

  Tunisko

  Společnost MEDILIFE, je Výrobce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, Organic olive oil, extra virgin olive oil, Table olives, a Olivy. Sídlí v Hammam Sousse, Tunisko.

 1. PARGASOR - GROUP

  Portugalsko

  Společnost PARGASOR - GROUP, je Výrobce, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, Olej olivový, Olivy, edible vegetable oils, Olej olivový, a tin containers for pickled vegetables. Sídlí v Vila Franca Xira, Portugalsko.

 2. ARNAS AGRO

  Turecko

  Společnost ARNAS AGRO, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech extra virgin olive oil, coffee, soaps, a molasses. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. SEA POWER GREECE SINGLE MEMBER PC

  Řecko

  Společnost SEA POWER GREECE SINGLE MEMBER PC, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, dried figs, wooden pellets, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, a Pure Olive Oil. Sídlí v Istiaia, Řecko.

 2. GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA

  Španělsko

  Společnost GARO - ACEITUNA VERDE SL, ACETE DE OLIVA VIRGEN EXTRA, je Výrobce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, Virgin Olive Oil, extra virgin olive oil, Olivy, a packed olive oil. Sídlí v Campillos-Málaga, Španělsko.

 3. LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA

  Itálie

  Společnost LA CUPA - COOPERATIVA AGRICOLA, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged tomatoes, olive paste, dried sweet peppers, a olives in brine. Sídlí v Scorrano, Itálie.

 4. FELDGUT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost FELDGUT GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Sídlí v Reichenbach An Der Fils, Německo.

 5. GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş

  Turecko

  Společnost GND SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI A.Ş, je Výrobce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, a Olivy. Sídlí v İstanbul, Turecko.

 6. DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS

  Německo

  Společnost DIE BESTE KÖCHIN - DELICATESSEN, SPREADS, ANTIPASTI & GOURMET PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech Lahůdky, Lahůdky, Delicatessen products, sun-dried tomatoes, a feta cheese. Sídlí v Münich, Německo.

 7. OLIVUS FLORIS

  Portugalsko

  Společnost OLIVUS FLORIS, je Výrobce, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, Producer of olive oil, Olivy, flavoured olive oil, a Extra virgin oil. Sídlí v Porto, Portugalsko.

 8. ACEITES SUKAINA

  Španělsko

  Společnost ACEITES SUKAINA, která působí v Olej olivový sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, balsamic vinegar, savonerie, Olivy, a olive paste. Sídlí v Aguilar De La Frontera-Córdoba, Španělsko.

 1. ACEITUNAS KARINA SL

  Španělsko

  Společnost ACEITUNAS KARINA SL, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy upravené, Pickles, pickled preserves, Olivy upravené, a Stuffed olives. Sídlí v Alcantarilla-Murcia, Španělsko.

 2. SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ

  Španělsko

  Společnost SCA SOR ÁNGELA DE LA CRUZ, je Výrobce, která působí v Olivy upravené sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, Green Olives, Stuffed olives, Olivy, a black olives. Sídlí v Estepa-Sevilla, Španělsko.

 3. ACEITUNAS JOPE

  Španělsko

  Společnost ACEITUNAS JOPE, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech pickled preserves, olives with pits, stoned olives, a black olives. Sídlí v Almendralejo-Badajoz, Španělsko.

 4. ANTGIDA GIDA TARIM SAN.TIC. A.S.

  Turecko

  Společnost ANTGIDA GIDA TARIM SAN.TIC. A.S., je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 5. LA COLLINA DELLE STREGHE

  Itálie

  Společnost LA COLLINA DELLE STREGHE, je Poskytovatel služeb, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech farm holidays, Hotel with restaurant, residential hotel with restaurant, a holiday home renting. Sídlí v Castelbellino, Itálie.

 6. ACEITUNAS EL CORTIJO

  Španělsko

  Společnost ACEITUNAS EL CORTIJO, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech Stuffed olives, stoned olives, a vinegar preserves. Sídlí v Cox (alicante), Španělsko.

 7. ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS

  Španělsko

  Společnost ACEITUNAS GRANJA LOS TUBOS, je Výrobce, která působí v Olivy upravené sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, a Olivy. Sídlí v Orihuela, Španělsko.

 8. CORCOMI

  Španělsko

  Společnost CORCOMI, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy, olive cleaning tools, Olivy, Stalk separators, a conveyor belts. Sídlí v Villafranca De Córdoba-Córdoba, Španělsko.

 9. COMOLIVE

  Francie

  Společnost COMOLIVE, je Výrobce, která působí v Olivy upravené sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Olivy, Výtažky z koření a koření, Olej olivový, Olivy, Green Olives, a Výtažky z koření a koření. Sídlí v Sete Cedex, Francie.

 10. TEKSEN OLIVE

  Turecko

  Společnost TEKSEN OLIVE, je Výrobce, která působí v Olivy sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, black olives, Green Olives, a Olej olivový. Sídlí v Manisa, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma