• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • olovo a slitiny

Výsledky hledání pro

Olovo a slitiny - Dovoz vývoz

 1. IDEALEX

  Francie

  Verified by europages badge

  For 30 years, IDEALEX has designed and sold on-site radio-protective solutions to reduce radiological and contamination risk for people and at installations. IDEALEX has developed solutions to enable interventions to take place safely within a controlled zone: radiological protection, remote grabs, VOKKERO communications system, glove box, bag and hot cell components, controlled zone thermal welder and vacuum cleaner.

 2. FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Sídlí v Halsbrücke, Německo.

 3. C:MET GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost C:MET GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Cín a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Cín - slitiny, Plechy a pásy cínové, Olovo a slitiny, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, a Cín - slitiny. Sídlí v Wendelstein, Německo.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WESTFALENZINN J. JOST KG, je Výrobce, která působí v Pájení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Cín a slitiny, Zinek a slitiny, Cín - slitiny, Olovo a slitiny, Cín a slitiny, Zinek a slitiny, Anodes, a Soft solders. Sídlí v Sundern, Německo.

 5. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost LAM LAVORAZIONE PIOMBO, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, a Plechy a pásy olověné. Sídlí v Collegno, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zinek a slitiny, zinc, Zinc Recycling, Zinc Ash, Zamak Ash, Zinc Dross, Zinc Dust, Lead Recycling, a Lead Ash. Sídlí v Maastricht, Nizozemsko.

 2. EMAG HANDELS - GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost EMAG HANDELS - GMBH, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Sídlí v Klagenfurt Am Wörthersee, Rakousko.

 3. JEZZAN MANUFACTURER

  Česká republika

  We specialize in manufacturing kenzans - flower holders used for floral arrangement. Our kenzans are different from the traditional ones in their pin thickness, pin spacing and in the material used for the base. They are suitable for arranging with soft and woody stems. However when arranging with woody stems you need to keep in mind, the ends need to be always softened. It is not recommended to stick the raw woody stems directly on the pins. The key for better arranging experience beside traditional kenzan are the thinner pins, which diameter is only 1mm. Thanks to it there are more pins on the same area, which leads to better fixation and lower damage of the stem. The second aspect is our own alloy used for the production. It has lower ratio of lead, so it's harder and the pins don't wobble in the base even after many uses. Moreover it's more resistant to oxidation and limescale. Our family company has been operating on the Czech market since 2021. We offer 5 different diameters of round kenzans with stainless steel pins - 37mm, 54mm, 72mm, 91mm and 103mm. We produce kenzans with two different spacing between the pins - 1, 2mm and 2, 0mm. The high of base is 10mm and the lengh of pins 15mm. Each peace is handmade, grinded and polished.

 4. COM.A.V. SRL

  Itálie

  Společnost COM.A.V. SRL, je Výrobce, která působí v Sklářský průmysl - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Mosaz, paints for glass, Olovo a slitiny, lead profiles, a Mosaz. Sídlí v Sansepolcro, Itálie.

 5. MORIN GRAVURE

  Francie

  Společnost MORIN GRAVURE, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech lead, mastering, a security seals. Sídlí v Collegien, Francie.

 1. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, lead shot, Plechy a pásy olověné, Aggregates, a lead profiles. Sídlí v Stolberg, Německo.

 2. FONDERIE DE GENTILLY

  Francie

  Společnost FONDERIE DE GENTILLY, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech foundry. Sídlí v Ris-Orangis, Francie.

 1. ISOLA

  Francie

  Společnost ISOLA, je Poskytovatel služeb, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Sídlí v Biguglia, Francie.

 2. MALDANER

  Francie

  Společnost MALDANER, je Distributor, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Ferroslitiny, Měď a slitiny, metal impregnation, Olovo a slitiny, Ferroslitiny, a Měď a slitiny. Sídlí v Les-Clayes-Sous-Bois, Francie.

 3. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Itálie

  Společnost CHUN & VOLLERIN S.R.L., je Výrobce, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, metal alloys, a nickel alloys. Sídlí v Buccinasco, Itálie.

 4. "MEGATEX" LLC

  Ukrajina

  Společnost "MEGATEX" LLC, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech lead and alloys, lead-acid batteries, a lead. Sídlí v Kiev, Ukrajina.

 5. METAL BLANC

  Francie

  Společnost METAL BLANC, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Sídlí v Bourg-Fidele, Francie.

 6. METAL TRADING

  Francie

  Společnost METAL TRADING, je Velkoprodejce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, zinc, a Olovo a slitiny. Sídlí v Saint-Germain-En-Laye, Francie.

 7. PIOMBOLEGHE SRL

  Itálie

  Společnost PIOMBOLEGHE SRL, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech sheets of lead, lead pigs, lead work, a lead. Sídlí v Brugherio, Itálie.

 8. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Itálie

  Společnost CO.M.E.T.A. S.R.L., je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy olověné, a Plechy a pásy olověné. Sídlí v Ardea, Itálie.

 1. PLOMBIER SECOURS

  Švýcarsko

  Společnost PLOMBIER SECOURS, je Poskytovatel služeb, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Sídlí v Genève, Švýcarsko.

 2. TUSTA TRADING S.L.

  Španělsko

  Společnost TUSTA TRADING S.L., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Mezinárodní obchod - poradenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Měděné dráty a lana, Olovo a slitiny, Měděné trouby a trubky, Ferrochrome, Měděné dráty a lana, Olovo a slitiny, a Měděné trouby a trubky. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 3. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turecko

  Společnost TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, je Výrobce, která působí v Těžba nerostů sektoru. Působí rovněž v sektorech Důlní služby, Olovo a slitiny, Důlní služby, zinc, a Olovo a slitiny. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. EL BAT JSC

  Bulharsko

  Společnost EL BAT JSC, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Olovo a slitiny, a Auto battery scrap. Sídlí v Dolna Banya, Bulharsko.

 5. EL WAHAB TRADE

  Egypt

  Společnost EL WAHAB TRADE, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Sídlí v 02, Egypt.

 6. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Francie

  Společnost SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, Sítotisk, Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, a Sítotisk. Sídlí v Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Francie.

 7. LANHIT LTD

  Rusko

  Společnost LANHIT LTD, je Výrobce, která působí v Chemický průmysl - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Anorganické báze a sloučeniny, Hliník a slitiny, Chemické ošetření kovů, Olovo a slitiny, Anorganické báze a sloučeniny, Hliník a slitiny, Chemické ošetření kovů, a Olovo a slitiny. Sídlí v Moscow, Rusko.

 8. FONDERIA BENINI

  Itálie

  Společnost FONDERIA BENINI, je Výrobce, která působí v Cín a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hliník a slitiny, Olovo a slitiny, Hliník a slitiny, a Olovo a slitiny. Sídlí v Rosta, Itálie.

 9. BERZELIUS METALL GMBH

  Německo

  Společnost BERZELIUS METALL GMBH, je Výrobce, která působí v Sběr a recyklace různých produktů sektoru. Působí rovněž v sektorech Životní prostředí - služby, Olovo a slitiny, Kovy - sběr a recyklace, Životní prostředí - služby, Olovo a slitiny, a Kovy - sběr a recyklace. Sídlí v Braubach, Německo.

 10. AZOR AMBIENTAL, S.A.

  Španělsko

  Společnost AZOR AMBIENTAL, S.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Sídlí v Murcia, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma