• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • osiva a ochrana osiv

Výsledky hledání pro

Osiva a ochrana osiv - Dovoz vývoz

 1. KREGLINGER EUROPE

  Belgie

  Verified by europages badge

  Kreglinger Europe is a specialty ingredients distributor, sourcing products from America to Australia and from China to Chili, providing solutions in all kinds of industries from Food over Beverages, to Food supplements and Pharma, Cosmetics, Agro and a wide series of Technical industries. With an in depth knowledge of ingredients and their applications, an experienced technical sales-team, supported by application labs, assist customers with finding the most addapted solutions for their formulation- or production problems. As an territorially exclusive distributor for most of our portfolio, Kreglinger is a recognized Specialty distributor. Supported by its own logistics affiliate (Kreglinger logistics – Kregspedi), it also provides a first class commercial service, combining the technical support with on time deliveries.

 2. AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY

  Turecko

  Společnost AGROLEAD AGRICULTURAL MACHINERY, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělské stroje a příslušenství, a Zemědělské stroje a příslušenství. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. BIOIPM

  Turecko

  Společnost BIOIPM, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, Fytosanitární, fungicidní a pesticidní výrobky, fertilizer, pesticides, a organic and biological fertilizer. Sídlí v Kepez, Turecko.

 4. VITISERVE GMBH

  Německo

  Společnost VITISERVE GMBH, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, a Osiva a ochrana osiv. Sídlí v Sommerhausen, Německo.

 5. TIMSPRAYER

  Turecko

  Společnost TIMSPRAYER, je Výrobce, která působí v Zemědělské rozstřikovače sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, Zahradní rozprašovače, sprayers for farm machinery, sprayers, Osiva a ochrana osiv, a Zahradní rozprašovače. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FUMIGATION

  Ukrajina

  Společnost FUMIGATION, je Velkoprodejce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Sazenice, cibule a osiva, fumigation, a Sazenice, cibule a osiva. Sídlí v Zaporozhie, Ukrajina.

 2. JARINI DIENSTVERLENING

  Nizozemsko

  Společnost JARINI DIENSTVERLENING, je Poskytovatel služeb, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Sídlí v De Lier, Nizozemsko.

 3. MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA

  Portugalsko

  Společnost MONTE DA CAPELA - SOCIEDADE AGRICOLA E COMERCIAL, LDA, je Poskytovatel služeb, která působí v Zemědělství - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, Osiva a ochrana osiv, a Wines - Portugal. Sídlí v Pias Serpa, Portugalsko.

 4. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Belgie

  Společnost SAINTENOY BERNARD ET FILS, je Poskytovatel služeb, která působí v Příprava orné půdy sektoru. Působí rovněž v sektorech Žně, Osiva a ochrana osiv, Zemědělství - stroje a zařízení, Žně, Osiva a ochrana osiv, Zemědělství - stroje a zařízení, a farm tractors. Sídlí v Rouveroy, Belgie.

 5. ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS

  Turecko

  Společnost ENTOSAV ENVIRONMENTAL HEALTH AND SOLUTIONS, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Dezinsekce a deratizace - služby, Insekticidy, environmentally-friendly insecticides, Dezinsekce a deratizace - služby, Insekticidy, a pesticides. Sídlí v Gebze Kocaeli, Turecko.

 1. HMEZAD EXIM D.D.

  Slovinsko

  Společnost HMEZAD EXIM D.D., je Výrobce, která působí v Pivo sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, Žně, malt, malt for the beverage industry, Osiva a ochrana osiv, a Žně. Sídlí v Zalec, Slovinsko.

 2. AGRO 21 S.L

  Španělsko

  Společnost AGRO 21 S.L, je Distributor, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Sídlí v La Almunia, Španělsko.

 1. BIOFLORENSAGRO

  Turecko

  Společnost BIOFLORENSAGRO, je Výrobce, která působí v Zemědělství - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, a Osiva a ochrana osiv. Sídlí v Antalya, Turecko.

 2. VIVEROS DE LA ROSA

  Španělsko

  Společnost VIVEROS DE LA ROSA, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Sídlí v Castro Del Río, Španělsko.

 3. SIPLEKA OÜ

  Estonsko

  Společnost SIPLEKA OÜ, je Velkoprodejce, která působí v BIOLOGICKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, organic oats, organic wheat, farming supplies, a Osiva a ochrana osiv. Sídlí v Lootvina, Estonsko.

 4. BIOFLORENS AGRO

  Turecko

  Společnost BIOFLORENS AGRO, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, supplies for agriculture, horticultural supplies, a Osiva a ochrana osiv. Sídlí v antalya, Turecko.

 5. BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost BPG BEIERSDORF-FREUDENBERG GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, a Osiva a ochrana osiv. Sídlí v Beiersdorf-Freudenberg, Německo.

 6. AGROSAVFE

  Belgie

  Společnost AGROSAVFE, je Výrobce, která působí v Ochrana rostlin - přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, Insekticidy, Osiva a ochrana osiv, Insekticidy, manufacturer of natural insecticide, a Fungicides and bactericides. Sídlí v Ghent, Belgie.

 7. TARPS UK

  Spojené království

  Společnost TARPS UK, je Poskytovatel služeb, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 8. ARÁNDANOS VALBERRY

  Španělsko

  Společnost ARÁNDANOS VALBERRY, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Sídlí v Vega De Villafufre, Španělsko.

 1. SHIPEX FOR EXPORT IMPORT & SHIPPING

  Egypt

  Společnost SHIPEX FOR EXPORT IMPORT & SHIPPING, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale fresh meats. Sídlí v Gizaa, Egypt.

 2. SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH

  Německo

  Společnost SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - služby, Osiva a ochrana osiv, Žně, Zemědělství - služby, Osiva a ochrana osiv, a Žně. Sídlí v Dillingen, Německo.

 3. GROCHOWZKI AND PARTNERS

  Německo

  Společnost GROCHOWZKI AND PARTNERS, je Velkoprodejce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Exports of packed potatoes, onions, packaged corn, a soya beans. Sídlí v Erndtebruck, Německo.

 4. KUM SEPETI

  Turecko

  Společnost KUM SEPETI, je Velkoprodejce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. AMBRUS EXPORT IMPORT KFT

  Maďarsko

  Společnost AMBRUS EXPORT IMPORT KFT, je Poskytovatel služeb, která působí v Zemědělství - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Osiva a ochrana osiv, Obilniny a obilí, Osiva a ochrana osiv, a Obilniny a obilí. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 6. ERNST HERBST PRÜFTECHNIK E.K.

  Německo

  Společnost ERNST HERBST PRÜFTECHNIK E.K., je Výrobce, která působí v Zemědělství - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontrola jakosti a certifikace, Osiva a ochrana osiv, Kontrola jakosti a certifikace, a Osiva a ochrana osiv. Sídlí v Hirschbach, Německo.

 7. KITE MEZÖGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ RT

  Maďarsko

  Společnost KITE MEZÖGAZDASÁGI KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ RT, je Poskytovatel služeb, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - import-export, Zemědělství - služby, Zemědělství - import-export, a Zemědělství - služby. Sídlí v Nadudvar, Maďarsko.

 8. GERHARD JETTER GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Německo

  Společnost GERHARD JETTER GARTEN- UND LANDSCHAFTSBAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zemědělství - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Osiva a ochrana osiv, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, a Osiva a ochrana osiv. Sídlí v Nürtingen, Německo.

 9. LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V.

  Nizozemsko

  Společnost LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V., je Poskytovatel služeb, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Působí rovněž v sektorech Příprava orné půdy, Žně, Příprava orné půdy, a Žně. Sídlí v Reutum, Nizozemsko.

 10. AGROQUIROS

  Španělsko

  Společnost AGROQUIROS, je Výrobce, která působí v Osiva a ochrana osiv sektoru. Sídlí v Medellín (badajoz), Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma