• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ostnaté dráty ze železných kovů

Výsledky hledání pro

Ostnaté dráty ze železných kovů - Dovoz vývoz

 1. KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost KAR-EL DEMIR TEL SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Ostnaté dráty ze železných kovů, Ocelové dráty a lana, Ostnaté dráty ze železných kovů, a screw binding systems. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER

  Německo

  Společnost WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE WERK HOBRECKER, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Bad Gandersheim, Německo.

 3. DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS

  Turecko

  Společnost DEMIRHAN WIRE FENCE SYSTEMS & SPORT FIELDS, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 4. ERKARE METAL

  Turecko

  Společnost ERKARE METAL, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech fences, Metal fences, a Wire mesh screening. Sídlí v Adana, Turecko.

 5. YUGSTAL

  Ukrajina

  Společnost YUGSTAL, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal laminates, a waste collection bells. Sídlí v Zaporizhya, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CAVATORTA FRANCE

  Francie

  Společnost CAVATORTA FRANCE, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Mřížky, kovové, Ostnaté dráty ze železných kovů, Mřížky, kovové, metal gratings for fencing, do-it-yourself items, a Ostnaté dráty ze železných kovů. Sídlí v Villeneuve-Saint-Germain, Francie.

 2. ARTIK STEEL LLC

  Ukrajina

  Společnost ARTIK STEEL LLC, je Velkoprodejce, která působí v Plechy a trubky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, aluminium tubes, Ostnaté dráty ze železných kovů, a aluminium and copper rods. Sídlí v Nikopol, Ukrajina.

 3. METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO.

  Turecko

  Společnost METAL AT NAILS, WIRE & WIRE PRODUCTS FACTORY CO., je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Dörtyol Hatay, Turecko.

 4. EUROBARB CONCERTINA

  Polsko

  Společnost EUROBARB CONCERTINA, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech fencing, a english concertinas. Sídlí v Ostrów Wielkopolski, Polsko.

 5. SUNNY BARBED WIRE FACTORY

  Čína

  Společnost SUNNY BARBED WIRE FACTORY, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech barbed wire. Sídlí v Hengshui, Čína.

 1. KONHTA RAZOR WIRE FACTORY

  Čína

  Společnost KONHTA RAZOR WIRE FACTORY, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v hengshui, Čína.

 2. HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD.

  Čína

  Společnost HEBEI YUSEN METAL WIRE MESH CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 1. FRIENDS INTERNATIONAL

  Bangladéš

  Společnost FRIENDS INTERNATIONAL, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Ostnaté dráty ze železných kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, Dráty a lana ze železných kovů, Ocelové dráty a lana, Ostnaté dráty ze železných kovů, Tažírna drátů ze železných kovů, a Dráty a lana ze železných kovů. Sídlí v Chittagong, Bangladéš.

 2. MWM TECHNIC

  Turecko

  Společnost MWM TECHNIC, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Adana, Turecko.

 3. TELLINI DIS TICARET AS.

  Turecko

  Společnost TELLINI DIS TICARET AS., je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech hedge, a Furnishings. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY

  Čína

  Společnost ANPING RAZOR MESH FENCE FACTORY, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech barbed wire. Sídlí v hengshui, Čína.

 5. CAPITAL PRODUCTS LIMITED

  Irsko

  Společnost CAPITAL PRODUCTS LIMITED, je Výrobce, která působí v Šerm - zařízení a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, Inženýring - dodavatelé - průmysl, Ostnaté dráty ze železných kovů, a Inženýring - dodavatelé - průmysl. Sídlí v Dublin, Irsko.

 6. BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC

  Ukrajina

  Společnost BARBED WIRE FACTORY KAYMAN LLC, je Výrobce, která působí v Pletivo a sítě, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, a Ostnaté dráty ze železných kovů. Sídlí v Lugansk, Ukrajina.

 7. SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS

  Turecko

  Společnost SECURAS PERIMETER SECURITY SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech barbed wire. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. PEWAG S.R.O.

  Česká republika

  Společnost PEWAG S.R.O., která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, a Ostnaté dráty ze železných kovů. Sídlí v Vamberk, Česká republika.

 1. EMIL HITZ AG

  Švýcarsko

  Společnost EMIL HITZ AG, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, a Ostnaté dráty ze železných kovů. Sídlí v Bassersdorf, Švýcarsko.

 2. CAIMAN INDUSTRIAL GROUP

  Ukrajina

  Společnost CAIMAN INDUSTRIAL GROUP, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech barbed wire, a Galvanised barbed wire. Sídlí v Lugansk, Ukrajina.

 3. VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VERENIGDE BEDRIJVEN NOORD NEDERLANDSE DRAADINDUSTRIE B.V., je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, a Ostnaté dráty ze železných kovů. Sídlí v Dokkum, Nizozemsko.

 4. CLD FENCING SYSTEMS

  Spojené království

  Společnost CLD FENCING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Sandbach, Spojené království.

 5. EUROPEAN SECURITY FENCING S.L.

  Španělsko

  Společnost EUROPEAN SECURITY FENCING S.L., která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, a Ostnaté dráty ze železných kovů. Sídlí v Malaga, Španělsko.

 6. ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Čína

  Společnost ANPING JINBAOLI WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 7. SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD

  Čína

  Společnost SHIJIAZHUANG MINMETAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ostnaté dráty ze železných kovů sektoru. Sídlí v Shijiazhuang City, Hebei Province, Čína.

 8. KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

  Maďarsko

  Společnost KONSTSMIDE HUNGARIA LAMPAGYARTO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, a Ostnaté dráty ze železných kovů. Sídlí v Hodmezovasarhely, Maďarsko.

 9. ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS

  Turecko

  Společnost ÖZYASAR TEL VE GALVANIZLEME SAN AS, je Výrobce, která působí v Dráty a lana ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Ostnaté dráty ze železných kovů, a Ostnaté dráty ze železných kovů. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 10. ZAKLAD PRODUKCYJNO USLUGOWO HANDLOWY OLMET WIESLAW OSTROWSKI

  Polsko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma