• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ovce a kozy

Výsledky hledání pro

Ovce a kozy - Dovoz vývoz

 1. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Německo

  Společnost ZOOFACHMARKT - MARCHE, je Distributor, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), Skot, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Prasata (druh). Sídlí v Heinsberg, Německo.

 2. AGROMILKTECK

  Portugalsko

  Společnost AGROMILKTECK, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - zařízení a vybavení, a Zemědělství - zařízení a vybavení. Sídlí v Almada, Portugalsko.

 3. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Německo

  Společnost ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, je Maloprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Domácí mazlíčci, Prasata (druh), Ovce a kozy, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Domácí mazlíčci, Prasata (druh), a Ovce a kozy. Sídlí v Lohfelden, Německo.

 4. GREFFEUILLE AVEYRON

  Francie

  Společnost GREFFEUILLE AVEYRON, je Velkoprodejce, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvířata a chov dobytka, Zvířata a chov dobytka, a animal breeding. Sídlí v Rignac, Francie.

 5. GRPT PRODUCTEUR PORCS MONT DE FLANDRE

  Francie

  Společnost GRPT PRODUCTEUR PORCS MONT DE FLANDRE, je Velkoprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Ovce a kozy. Sídlí v Hondeghem, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PIG-SÜD VERTRIEBS-GMBH

  Německo

  Společnost PIG-SÜD VERTRIEBS-GMBH, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Prasata (druh). Sídlí v Bopfingen, Německo.

 2. GUT DARSS GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost GUT DARSS GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Born, Německo.

 3. RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H., která působí v Prasata (druh) sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Skot, Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Skot. Sídlí v Arbesbach, Rakousko.

 4. LEG „OHRATAL“ GMBH

  Německo

  Společnost LEG „OHRATAL“ GMBH, je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Školky pěstitelské a lesní, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Hohenkirchen, Německo.

 5. WALTER HAUER

  Rakousko

  Společnost WALTER HAUER, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Eggerding, Rakousko.

 1. FRIEDRICH ESCHLBÖCK

  Rakousko

  Společnost FRIEDRICH ESCHLBÖCK, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Stroheim, Rakousko.

 2. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumunsko

  Společnost INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., je Výrobce, která působí v Prasata (druh) sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot jatečný, Uzeniny a solená masa, Maso uzené a solené, Ovce a kozy, Skot jatečný, Uzeniny a solená masa, Maso uzené a solené, a Ovce a kozy. Sídlí v Pascani, Rumunsko.

 1. JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG

  Německo

  Společnost JAG JÜTERBOGER AGRARGENOSSENSCHAFT EG, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Jüterbog, Německo.

 2. JOHANN WACHT VIEHGESCHÄFT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Německo

  Společnost JOHANN WACHT VIEHGESCHÄFT GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Prasata (druh). Sídlí v Wincheringen, Německo.

 3. GEUDER KG

  Německo

  Společnost GEUDER KG, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Ohrenbach, Německo.

 4. LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT ELBUFER NEUERMARK-LÜBARS E.G.

  Německo

  Společnost LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT ELBUFER NEUERMARK-LÜBARS E.G., je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Neuermark-Lübars, Německo.

 5. VIEH- UND FLEISCHHANDEL HEINRICH DIEKER

  Německo

  Společnost VIEH- UND FLEISCHHANDEL HEINRICH DIEKER, je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Sassenberg, Německo.

 6. WAGNER-WASSMUTH GMBH

  Německo

  Společnost WAGNER-WASSMUTH GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Kassel, Německo.

 7. COOP PRESTOR

  Francie

  Společnost COOP PRESTOR, je Velkoprodejce, která působí v Domácí mazlíčci sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Plabennec, Francie.

 8. COTTING & FILS SA

  Švýcarsko

  Společnost COTTING & FILS SA, je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Arconciel, Švýcarsko.

 1. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumunsko

  Společnost EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - import-export, Skot jatečný, Ovce a kozy, livestock, Chov - import-export, Skot jatečný, a Ovce a kozy. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

 2. GEFLUEGELHOF TANGER GEFLUEGELHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Německo

  Společnost GEFLUEGELHOF TANGER GEFLUEGELHANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Hövelhof, Německo.

 3. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Rakousko

  Společnost GEBRÜDER TEUFL GMBH, je Distributor, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Oberndorf An Der Melk, Rakousko.

 4. FRANZ PETZL

  Rakousko

  Společnost FRANZ PETZL, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v St. Peter Am Kammersberg, Rakousko.

 5. VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost VOLKER WEGNER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Bad Essen, Německo.

 6. BRUNNER VIEH-FLEISCH HANDEL U. EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost BRUNNER VIEH-FLEISCH HANDEL U. EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H., je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Rothenthurn, Rakousko.

 7. HABROCK VIEHTRANSPORT GMBH

  Německo

  Společnost HABROCK VIEHTRANSPORT GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Sassenberg, Německo.

 8. ANICOM SA

  Švýcarsko

  Společnost ANICOM SA, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Payerne, Švýcarsko.

 9. MAZANA PIENSOS COMPUESTOS S.L.

  Španělsko

  Společnost MAZANA PIENSOS COMPUESTOS S.L., je Výrobce, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí mazlíčci, Skot, Prasata (druh), Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Skot, Prasata (druh), a Ovce a kozy. Sídlí v Capella, Španělsko.

 10. AQUA UNITED GMBH

  Německo

  Společnost AQUA UNITED GMBH, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Ovce a kozy, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), a Domácí mazlíčci. Sídlí v Nettetal, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro