• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ovce a kozy

Výsledky hledání pro

Ovce a kozy - Dovoz vývoz

 1. GREFFEUILLE AVEYRON

  Francie

  Společnost GREFFEUILLE AVEYRON, je Velkoprodejce, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvířata a chov dobytka, Zvířata a chov dobytka, a animal breeding. Sídlí v Rignac, Francie.

 2. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Německo

  Společnost ZOOFACHMARKT - MARCHE, je Distributor, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), Skot, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Prasata (druh). Sídlí v Heinsberg, Německo.

 3. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Německo

  Společnost ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, je Maloprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Domácí mazlíčci, Prasata (druh), Ovce a kozy, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Domácí mazlíčci, Prasata (druh), a Ovce a kozy. Sídlí v Lohfelden, Německo.

 4. AGROMILKTECK

  Portugalsko

  Společnost AGROMILKTECK, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - zařízení a vybavení, a Zemědělství - zařízení a vybavení. Sídlí v Almada, Portugalsko.

 5. ZEMO GEBR. MOSER GMBH

  Německo

  Společnost ZEMO GEBR. MOSER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Skot, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Weilerbach, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. UNIVO AG

  Švýcarsko

  Společnost UNIVO AG, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Herzogenbuchsee, Švýcarsko.

 2. KAPPELHOFF & HÜLS KG

  Německo

  Společnost KAPPELHOFF & HÜLS KG, je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Schöppingen, Německo.

 3. GENES DIFFUSION GMBH

  Německo

  Společnost GENES DIFFUSION GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Školky pěstitelské a lesní, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Schüttorf, Německo.

 4. AQUARIUM GLASER GMBH

  Německo

  Společnost AQUARIUM GLASER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Domácí mazlíčci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Rodgau, Německo.

 5. GESING TIERZUCHT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost GESING TIERZUCHT GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Heek, Německo.

 1. VERDE IRPINIA GROUP FORAGGI S.C.P.L.

  Itálie

  Společnost VERDE IRPINIA GROUP FORAGGI S.C.P.L., je Maloprodejce, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech straw and hay. Sídlí v Av, Itálie.

 2. RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost RUPERT KLINGER GESELLSCHAFT M.B.H., která působí v Prasata (druh) sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Skot, Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Skot. Sídlí v Arbesbach, Rakousko.

 1. VEXPO VIEH-IM- UND EXPORT GMBH

  Německo

  Společnost VEXPO VIEH-IM- UND EXPORT GMBH, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Skot, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), Skot, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Prasata (druh). Sídlí v Eyendorf, Německo.

 2. BIOBEST FRANCE

  Francie

  Společnost BIOBEST FRANCE, je Velkoprodejce, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Ovce a kozy. Sídlí v Orange, Francie.

 3. TOPIGS HAKE SCHWEINEZUCHT GMBH

  Německo

  Společnost TOPIGS HAKE SCHWEINEZUCHT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Reken, Německo.

 4. AGRAR MESSERITSCH GMBH

  Rakousko

  Společnost AGRAR MESSERITSCH GMBH, je Výrobce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Školky pěstitelské a lesní, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Au Am Leithaberge, Rakousko.

 5. VITO PACELLA

  Itálie

  Společnost VITO PACELLA, je Maloprodejce, která působí v Ovce a kozy sektoru. Sídlí v Balvano, Itálie.

 6. VIEH UND FLEISCH M. KLEMM E.K.

  Německo

  Společnost VIEH UND FLEISCH M. KLEMM E.K., která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Prasata (druh), Ovce a kozy, Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, a Prasata (druh). Sídlí v Hartmannsdorf-Reichenau, Německo.

 7. HANSA VIEH- UND FLEISCH VERMARKTUNGS GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost HANSA VIEH- UND FLEISCH VERMARKTUNGS GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Beverstedt, Německo.

 8. WALTER HAUER

  Rakousko

  Společnost WALTER HAUER, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Eggerding, Rakousko.

 1. FUCHS VIEHHANDELS- UND EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost FUCHS VIEHHANDELS- UND EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H., je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Lingenau, Rakousko.

 2. HOFMEISTER GMBH VIEHHANDEL

  Německo

  Společnost HOFMEISTER GMBH VIEHHANDEL, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Mamming, Německo.

 3. VIEH- UND FLEISCHHANDEL HEINRICH DIEKER

  Německo

  Společnost VIEH- UND FLEISCHHANDEL HEINRICH DIEKER, je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Sassenberg, Německo.

 4. WAGNER-WASSMUTH GMBH

  Německo

  Společnost WAGNER-WASSMUTH GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Kassel, Německo.

 5. INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ

  Německo

  Společnost INTERNATIONALE VIEHTRANSPORTE DIRK SCHULTZ, je Poskytovatel služeb, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Silberstedt, Německo.

 6. ING. GEORG DIERNEDER E.U.

  Rakousko

  Společnost ING. GEORG DIERNEDER E.U., je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Naarn, Rakousko.

 7. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Rakousko

  Společnost GEBRÜDER TEUFL GMBH, je Distributor, která působí v Skot sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Ovce a kozy, Prasata (druh), Domácí mazlíčci, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Oberndorf An Der Melk, Rakousko.

 8. GERHARD OPPENEDER

  Rakousko

  Společnost GERHARD OPPENEDER, je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, Prasata (druh), Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Skot, Ovce a kozy, a Prasata (druh). Sídlí v Vorchdorf, Rakousko.

 9. KURT WIESINGER

  Rakousko

  Společnost KURT WIESINGER, je Distributor, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Školky pěstitelské a lesní, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Školky pěstitelské a lesní, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Peuerbach, Rakousko.

 10. ANICOM SA

  Švýcarsko

  Společnost ANICOM SA, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, Ovce a kozy, Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci, Ovoce, Skot, a Ovce a kozy. Sídlí v Payerne, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma

Najděte cenové nabídky pro