• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ovoce konzervované

Výsledky hledání pro

Ovoce konzervované - Dovoz vývoz

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisko

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 2. TAISI

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost TAISI, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech candied fruit, fruit in syrup, preserves, tinned vegetables, marmalades, Stuffed fruits, a Angel Hair. Sídlí v Calatayud (zaragoza) España, Španělsko.

 3. CONSERVAS MEDRANO

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS MEDRANO, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervovaná zelenina, Konzervovaná zelenina, rice dishes or ready meals, a regional dishes and specialities. Sídlí v Tudela, Španělsko.

 4. ALACAM AGRI

  Turecko

  Společnost ALACAM AGRI, je Výrobce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, fresh fruit, Ovoce konzervované, apple trading, a figs. Sídlí v Cay, Turecko.

 5. MELETIADIS S.A

  Řecko

  Společnost MELETIADIS S.A, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech sugar, a chocolate with hazelnuts. Sídlí v Thessaloniki, Řecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VIDECA

  Španělsko

  Společnost VIDECA, je Výrobce, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, a Ovoce konzervované. Sídlí v Villanueva De Castellón-Valencia, Španělsko.

 2. SABORES DEL GUIJO

  Španělsko

  Společnost SABORES DEL GUIJO, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech marmalades. Sídlí v Guijo De Santa Bárbara, Španělsko.

 3. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Ovoce konzervované, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervy - ryby, Ovoce konzervované, Espresso coffees, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Augsburg, Německo.

 4. WECKONLINE INTERNATIONAL

  Nizozemsko

  Společnost WECKONLINE INTERNATIONAL, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Sídlí v Daarlerveen, Nizozemsko.

 5. HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES

  Belgie

  Společnost HOTTLET INTERNATIONAL AGENCIES, je Poskytovatel služeb, která působí v Konzervárenské výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina v konzervě, Ovoce konzervované, preserved foodstuffs, Zelenina v konzervě, canned stewed fruit, a Ovoce konzervované. Sídlí v Hove, Belgie.

 1. FRUCOPASA

  Španělsko

  Společnost FRUCOPASA, která působí v Ovocné konzervy a džemy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, Ovoce konzervované, preserves, preserves, a fruit chutneys. Sídlí v BINACED - HUESCA, Španělsko.

 2. ALFA-NISTRU SA

  Moldavsko

  Společnost ALFA-NISTRU SA, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, a Ovoce konzervované. Sídlí v Soroca, Moldavsko.

 1. CONSERVES GUINTRAND SA

  Francie

  Společnost CONSERVES GUINTRAND SA, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervovaná zelenina, Konzervovaná zelenina, a pears. Sídlí v Carpentras, Francie.

 2. MERMELADAS BUBUB S.L.U.

  Španělsko

  Společnost MERMELADAS BUBUB S.L.U., je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Sídlí v Bulbuente (zaragoza), Španělsko.

 3. CULINARI MUNDI

  Francie

  Společnost CULINARI MUNDI, je Multi-Category, která působí v Import-export - zemědělskopotravinářský komplex sektoru. Působí rovněž v sektorech Oleje rostlinné, Ovoce konzervované, Oleje rostlinné, a Ovoce konzervované. Sídlí v Vannes, Francie.

 4. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Slovensko

  Společnost DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., je Maloprodejce, která působí v Mléčné výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Výtažky z koření a koření, Konzervovaná zelenina, Ovoce konzervované, Konzervy masové, Výtažky z koření a koření, Konzervovaná zelenina, Ovoce konzervované, a Konzervy masové. Sídlí v Kvetoslavov , Slovensko.

 5. PACIFIC OCEAN KFT

  Maďarsko

  Společnost PACIFIC OCEAN KFT, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech diabetic food, marmalades, a sauces for cakes. Sídlí v Vac, Maďarsko.

 6. PLEXIMS SRL

  Moldavsko

  Společnost PLEXIMS SRL, je Výrobce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, fresh fruit, a Ovoce konzervované. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 7. MUDA

  Brazílie

  Společnost MUDA, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Čluny motorové rychlé, frozen foods, snacks, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, a Čluny motorové rychlé. Sídlí v Limoeiro, Brazílie.

 8. FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA

  Moldavsko

  Společnost FABRICA DE CONSERVE DIN CALARASI SA, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech fruit coulis. Sídlí v Calarasi, Moldavsko.

 1. CASA DO VALE - FLAVOURS

  Portugalsko

  Společnost CASA DO VALE - FLAVOURS, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Sídlí v Porto, Portugalsko.

 2. KHORRAM DASHT KURDISTAN

  Írán

  Společnost KHORRAM DASHT KURDISTAN, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Sídlí v 9122214097, Írán.

 3. RUCHEY S.L.

  Španělsko

  Společnost RUCHEY S.L., je Distributor, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech medlars, a packed medlars. Sídlí v Callosa De Ensarrià, Španělsko.

 4. DONELLO FOOD

  Turecko

  Společnost DONELLO FOOD, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech Ecological jams. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. EYA ORGANIK

  Turecko

  Společnost EYA ORGANIK, je Výrobce, která působí v Džusy ovocné sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, stewed fruit, a Ovoce konzervované. Sídlí v Afyonkarahisar, Turecko.

 6. SA NISTRU-OLANESTI

  Moldavsko

  Společnost SA NISTRU-OLANESTI, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Sídlí v Raionul Stefan Voda, Moldavsko.

 7. WILKIN & SONS LIMITED

  Spojené království

  Společnost WILKIN & SONS LIMITED, která působí v Med sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, Ovoce konzervované, Ovocné konzervy a džemy, a Ovoce konzervované. Sídlí v Tiptree, Spojené království.

 8. SEAFARM

  Vietnam

  Společnost SEAFARM, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazené mořské plody, a Hluboce zmrazené mořské plody. Sídlí v Ho Chi Minh, Vietnam.

 9. VIGNESWAR EXPORTS

  Indie

  Společnost VIGNESWAR EXPORTS, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Sídlí v Tirunelveli, Indie.

 10. HAPPYMAMA

  Itálie

  Společnost HAPPYMAMA, je Výrobce, která působí v Ovoce konzervované sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, ORGANIC fruit compotes, Ovocné konzervy a džemy, a Preserves, jams and marmalades. Sídlí v Cavriago, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma