• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ovoce lyofilizované

Výsledky hledání pro

Ovoce lyofilizované - Dovoz vývoz

 1. HUBCYCLE

  Francie

  Verified by europages badge
 2. SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI

  Polsko

  Verified by europages badge

  SYNCHRO Organic Food Poland, we are specialized in nuts, dried fruits, spices, and herbs, we've firmly established ourselves as a trusted presence in the Polish market for over 25 years. Our extensive experience, we excel in sourcing premium nuts, dried fruits, spices, and herbs from around the world. Our diverse assortment includes exotic dried fruits, nuts, and seeds tailored for oil pressing, such as sesame, evening primrose, chia, and pumpkin seeds. Beyond Nuts: hazelnuts, almonds, pistachios, cashews, macadamias, and mixed varieties. We're your exclusive source for unique selections like Sultanas, mangoes, dates, dried plums, apricots, and candied fruits. A Symphony of Spices like: marjoram, black pepper, allspice, nutmeg, and more. Explore niche spices such as tej patta, Madagascar aframon, curry leaves, and zaatar. Elevate your culinary experience with our diverse spice blends. Teas and Botanical Wonders: our curated teas and herbs from India, including black, green, and white teas. Immerse yourself in the enchanting essence of Brahmi, Amla, Ashwagandha, and more. Embracing Our Homeland, from Poland: groats, millet groats, evening primrose seeds, flax seeds, pumpkin seeds, and Italian (Greek) nuts and dried carrots, parsley, flax seeds, green beans, and vibrant beans. With certified excellence and dedication to quality we deliver exceptional organic offerings tailored to satisfy your cravings.

 3. JAGDAMBA IMPEX

  Indie

  Verified by europages badge

  Jagdamba Impex je dobře známé jméno v oblasti zemědělských produktů. Naše hlavní produkty jsou rýže, cukr, kukuřice, proso, pšenice atd Máme vlastní smluvní zemědělství, abychom klientovi poskytli nejlepší kvalitu a cenu Staráme se o naši rýži, zrna a obiloviny hned od pěstování, balení a dodání u našich zákazníků Jsme schopni zvládnout jakékoli množství a zajistit dodávku v jakémkoli přístavu na světě Dodáváme dokonce i olejnatá semínka, sezamová semínka, arašídy, slunečnicová semínka, lněná semínka, světlicová semínka, nigerová semínka Mezi čerstvou zeleninu dodáváme čerstvý zázvor a česnek

 4. AG FEEDING

  Polsko

  Verified by europages badge

  We have established AG Feeding with an intention to provide highest-quality food fibres. We apply exclusively natural materials to produce them. In a mechanical process we produce fruit and vegetable fibres and powders. We offer apple fibre, which can successfully replace thickeners in production of jams, ketchup and tomato sauce. We offer aronia fibre used as a dye for marmalades, wines, sauces and creams. In our offer you will also find: - cocoa fibre - chicory fibre - oat fibre - blackcurrant fibre - buckwheat fibre We offer a broad range of freeze-dried fruit. With us, you can order raspberries, aronia, apples, blackberries, strawberries, black or red currants. We also work for confectionery and ice-cream industry, providing candied fruit, an excellent addition to ice cream or cakes. Our offer includes: - candied aronia - candied plums - candied black currants - candied gooseberries - candied cranberries - candied red currants - candied cherries We use fresh vegetables and fruit to produce delicious and healthy juices and concentrates. Our offer also includes bio products made of fruit and vegetables from organic farms. We welcome everybody to check our offer and cooperate with us!  

 5. PANFRUIT

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost PANFRUIT, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Ovoce lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Biologická - strava, Polévky, Houby, Ovoce a zelenina - import-export, Bobuloviny, a Frozen berries. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ECO BERRY FARM

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost ECO BERRY FARM, je Výrobce, která působí v Bobuloviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, Ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zemědělství - import-export, black berries, Frozen berries, packaged berries, strawberries, a packaged strawberries. Sídlí v Village Tyshkivtsi, Ivano-Frankivsk Region, Ukrajina.

 2. MLB BIOTRADE

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost MLB BIOTRADE, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Dietní a biologická strava, Ovoce sušené, Zelenina lyofilizovaná, freeze-dried food products, freeze drying, fruit & vegetables, freeze-dried baby foods, freeze-dried fruit, a powder flavourings. Sídlí v Poznan, Polsko.

 3. NUTRIPUR GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost NUTRIPUR GMBH, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Freeze-dried strawberries, Freeze-dried raspberries, Freeze-dried berries, Freeze-dried fruits, Freeze-dried organic strawberries, Freeze-dried organic raspberries, Freeze-dried pineapple, Freeze-dried cherries, a Freeze-dried mango. Sídlí v Halle, Německo.

 4. PPD DELIVERY S.R.O. - LYOFIO.CZ

  Česká republika

  Specializujeme se na výrobu lyofilizovaných jahod té nejvyšší kvality. Pro zajištění nejvyšší kvality nakupujeme čerstvé jahody přímo od místních farmářů v Turecku, které patří mezi největší producenty jahod na světě. Celý proces od čerstvých jahod po lyofilizované jahody pak kompletně zvládneme my. Nejoblíbenější lyofilizované jahody jsou ve formě plátků, dále nabízíme malé kousky 1-5mm, kostky 10x10x10mm a prášek.

 5. BIRULE NATURALS GMBH

  Německo

  Společnost BIRULE NATURALS GMBH, je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce sušené, Ovoce lyofilizované, Oleje rostlinné, Ovoce sušené, Ovoce lyofilizované, a Oleje rostlinné. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. DRINK BOTANICALS IRELAND

  Irsko

  Společnost DRINK BOTANICALS IRELAND, je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, Ovoce lyofilizované, spices for food, a Syrups, sugar. Sídlí v Dublin, Irsko.

 2. APRITAT MIRSAN GIDA TARIM SANAYI LIMITED

  Turecko

  Společnost APRITAT MIRSAN GIDA TARIM SANAYI LIMITED, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Sídlí v Malatya, Turecko.

 1. BAKALIOWE SMAKI

  Polsko

  Společnost BAKALIOWE SMAKI, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech freeze-dried food products, a freeze-dried fruit. Sídlí v Busko-Zdrój, Polsko.

 2. YILMEN NATURA

  Turecko

  Společnost YILMEN NATURA, je Výrobce, která působí v Dietetika - potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Ovoce lyofilizované, export, apricots, Olej olivový, a Ovoce lyofilizované. Sídlí v Elazig/turkey, Turecko.

 3. PARTNERS IN TURKEY

  Turecko

  Společnost PARTNERS IN TURKEY, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, freeze-dried fruit, freeze-dried food products, a Potraviny - import-export. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Ovoce lyofilizované, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, Dried bananas, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. ANÜMKA NUTRITION

  Slovensko

  Společnost ANÜMKA NUTRITION, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, wholesale organic foods, dried fruit, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Hrubý Šúr, Slovensko.

 6. DOR-AUGUST SRL

  Moldavsko

  Společnost DOR-AUGUST SRL, je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, prunes, Ovoce lyofilizované, a packaged dried prunes. Sídlí v Rezina, Moldavsko.

 7. AKBURÇ TICARET

  Turecko

  Společnost AKBURÇ TICARET, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Sídlí v Malatya, Turecko.

 8. GREAT PRODUCTION LTD

  Spojené království

  Společnost GREAT PRODUCTION LTD, je Výrobce, která působí v Nápoje - koncentrované a v prášku sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, a Ovoce lyofilizované. Sídlí v London, Spojené království.

 1. FX FOOD FONKSIYONEL URUNLER

  Turecko

  Společnost FX FOOD FONKSIYONEL URUNLER, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 2. BIGNUTS SRL

  Moldavsko

  Společnost BIGNUTS SRL, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech walnuts, Processing of foodstuffs, international contracts, a import/export, production and sale of fruit and vegetables. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 3. SETTEREGIONI

  Turecko

  Společnost SETTEREGIONI, je Distributor, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech furniture. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. EKOTERRA FOOD SRL

  Itálie

  Společnost EKOTERRA FOOD SRL, je Multi-Category, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Sídlí v Turin, Itálie.

 5. POMONA FREEZE DRIED FOODS

  Turecko

  Společnost POMONA FREEZE DRIED FOODS, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. NATIV FOR LIFE

  Chile

  Společnost NATIV FOR LIFE, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged plums, raspberries, organic fruit, a freeze-dried food products. Sídlí v Vitacura, Chile.

 7. NIMS GIDA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Turecko

  Společnost NIMS GIDA SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech freeze drying, freeze-dried fruit, a freeze-dryers. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. VITAMINKÖY

  Turecko

  Společnost VITAMINKÖY, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech dried fruit. Sídlí v Isparta, Turecko.

 9. ТОВ "ЛІО ФУД"

  Ukrajina

  Společnost ТОВ "ЛІО ФУД", je Výrobce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Dietní a biologická strava, Ovoce lyofilizované, Dietní a biologická strava, Ovoce lyofilizované, a healthy and natural food. Sídlí v М.коростень, Ukrajina.

 10. SOCIETE HORTICOLE MARCHAL ET COMPAGNIE

  Francie

  Společnost SOCIETE HORTICOLE MARCHAL ET COMPAGNIE, je Výrobce, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Sazenice, cibule a osiva, Ovoce, Ovoce lyofilizované, Sazenice, cibule a osiva, Ovoce, Ovoce lyofilizované, a legumes. Sídlí v Maizey, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma